Abraham Hicks – Hrajte si tuto hru

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Zahrajte si tuto hru. Hrajte ji, když jste trochu v odporu, abyste se dostali zpět do souladu. Čím více vám bude záležet na tom, jak se cítíte… někdy vás tato slova hned dostanou zpět do souladu, a někdy ne, tak se tomu podvolte. Přestaňte s úsilím a odsuzováním sebe sama. Jaká slova by vás mohla dostat do pozitivní hybnosti? Jaké tvrzení byste mohli nalézt? Něco, co je v jádru toho, kým jste.

Vše mi vždy vychází? To je možná trochu moc pokročilé. Tomu nemusíte věřit. Jsem dobrý člověk. Co tohle: “Je to takové, jaké to je.” To všichni chápou. “Je to takové, jaké to je.” Co tohle? – Vzdávám to. Vzdávám to. Vzdávám se boje a bitvy. Vzdávám se klamu kontroly. Vzdávám se neovladatelného. Vzdávám se klamu kontrolu. Podvoluji se… Podvoluji se… Čemu? Podvoluji se svému nejvyššímu blahobytu. Podvoluji se svému dobru.

Vzdávám se bitvy a podvoluji se svému dobru. Podvoluji se souladu. Posouvá vás to někam? Vzdáváte se bitvy a podvolujete se souladu a svému dobru. Podvolujete se nevyhnutelné hodnotě, kterou jste. Podvolujete se odvíjení života. Podvolujete se tomu, čemu jste se podvolili, když jste se rozhodli sem přijít. Podvoluji se pravděpodobnosti štěstí. Vzdávám se boje. Když se vzdáváte boje, čemu se podvolujete? Najdete nějaká slova?

field_of_barley

Podvoluji se úlevě, lehkosti, přirozenosti. Podvoluji se proudu. Podvoluji se dobru. Podvoluji se jasnosti, stavu přijímání, přijetí dobrého nápadu. Podvoluji se úlevě, lehkosti, zábavě, radosti. Podvoluji se tomu, že mě vůbec… nezajímá, co si druzí o čemkoliv myslí. Podvoluji se svému souladu, svému napojení. Vzdávám se boje a bitvy a podvoluji se lehkosti, moci, jasnosti. Podvoluji se spánku, odpočinku. Podvoluji se dobrému pocitu a štěstí. Přestaňte si vyčítat to, kde se nacházíte.

Přestaňte vyčítat ostatním, že nechápou, kde se nacházíte. Nepochopí to. Není to jejich ale vaše práce. Je vaší prací pochopit, kde se nacházíte. Je vaší prací žít šťastně až na věky. Věc se má tedy tak… Budete žít až na věky… tak byste se mohli klidně rozhodnout být šťastní. Šťastní. Šťastní. Je důvod, proč jste tady. Protože máte rádi dlaně ve hlíně. Máte rádi se úmyslně zaměřovat. Máte rádi svobodu si vybrat. Máte rádi výhody toho být v přední linii, kde je všechna šťáva. Máte rádi ten pocit, jak se myšlenka mění na věc, a vy to sledujete a navádíte. Máte rádi záměrnou kontrolu nad nevyhnutelným, přirozeným štěstím. Takoví jste.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč na věku nezáleží

evening_mist

Máte ze života lehčí pocit? Máte pocit, že byste chtěli zaujmout jemnější postoj? Máte pocit, že jste připraveni se vzdát se kontroly a podvolit se nevyhnutelnému? Umožnit blahobytu být? Nechat Zemi, ať se točí? Nechat vaše srdce, ať dnes samo tluče? “Musím si nastavit budík a udržet srdce v provozu. Musím metabolizovat… mám dlouhý seznam věcí, co musím udělat. Země na orbitu. Východ slunce. Pohyb vody na planetě. Klíčení semen. Zvířata se musí rozmnožovat. Rostliny musí… růst. Mám takovou zodpovědnost.”

Nemáte ji, že ne? Blahobyt je dominantní. Jen v něm musíte najít své místo. Vaše místo není v tom snažit se ho udržet, on se udržuje sám. Vaše problémy udrží vaše řešení. Vaše otázky udrží vaše odpovědi. Kolektivně pro sebe navzájem máte takový přínos… Žijete věčně… můžete klidně žít šťastně až na věky.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

5 komentářů

  1. To je tááák krásnýýýýý….

    • to tedy je moooc krásnýýýý – až se z toho tají dech 🙂 díky, mockrát díky – v pravou chvíli mě zahřálo u srdíčka

  2. to musí vykouzlit úsměv na tváři každého! Díky! Skvělý výběr a úžasné překlady!!!

  3. Perfektné !! ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *