Abraham Hicks – Co dělat, když dělám, co nemám rád?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Pokud studuji nějaký předmět a vím, že můj konečný cíl, kterého chci dosáhnout, vyžaduje, abych ho studoval, ale nerad ho studuji. Co bych měl dělat, abych byl v souladu?

Abraham: Buď ho přestaňte studovat, nebo najděte způsob, jak si ho zalíbit. Protože pokračovat v něčem, co jste určil, že nemáte rád, záměrně přináší odpor do vašeho života. Což dělá spousta lidí. Myslíte, že byste to měli dělat, nebo to musíte dělat, nebo někdo potřebuje, abyste to udělali, a tak to děláte s takovým vnitřním protestem. Když s tím vnitřním protestem děláte cokoliv, jen praktikujete a násobíte tu rozštěpenou energii, odkud pochází zmatek a všechny negativní emoce. Položte tu otázku znovu. Pokuste se ji co zopakovat stejně jako prvně.

0029

Host: Dobře. Pokud studuji několik předmětů, abych dosáhnul dlouhodobého cíle, pokud je v nich předmět, který nechci studovat…

Abraham: Pak se zaměřujte na dlouhodobý cíl. Jak se na něj budete zaměřovat, pak z něj vyhladíte hrboly. A časem objevíte, že jak ve svých obecných myšlenkách naleznete soulad, z toho chronického souladu se na ten předmět, který jste původně neměl rád, budete dívat z nového úhlu pohledu. A zjistíte, že ho máte nejen rád, ale zbožňujete ho. Něco jako Esther při zápase basketbalu. Odlišný úhel pohledu vede k jiné zkušenosti, i když se nic nezměnilo, jen se na ten zápas dívala z jiného vibračního postoje.

Host: Děkuji.

navrat

Abraham: To bylo dobré. Cítili jste, jak byl připraven? Cítili jste jasnost jeho bytí? Příprava… Příprava znamená stanovení si záměru. Byl podle vás jeho záměr obecný nebo konkrétní?

Dav: Konkrétní.

Abraham: A byl podle vás na vibračním místě, aby pojmul tu konkrétní vibraci? Byl tedy v souladu ještě než si sem sednul. Jen hledal dodatečný spád u tématu, u kterého už byl v souladu. Cítíte to?

Dav: Ano.

Abraham: Nechtěli byste tohle dělat víc se svým životem? A nechtěli byste pak začít myslet obecně o čemkoliv, co není v souladu? Nenabízí to tak na takovéto konverzace úplně nový pohled? Že ano? O čem tedy teď chcete mluvit?

“Mám z něčeho dobrý pocit.” To je doba, kdy na to myslet. “Cítím se špatně.” To je doba, kdy se rozptýlit.

“Hele, veverka.”

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. “Hele veverka!”
    Nádherné! Díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *