Abraham Hicks – Co nám brání si tvořit “velké” věci?
Zhlédnuto: 1 832 x

Abraham Hicks – Co nám brání si tvořit “velké” věci?

Přepis:

Host: Před dvěma lety jsem byl propuštěn. Jen bych to chtěl v rychlosti uvést… Zbývají mi asi dva roky, než své místo splatím.

Abraham: Situace se otočila, že?

Host: Ano. Děkuji. Každý rok mám vždy nějaké otázky… tento rok mám jen dvě.

Abraham: Oceňujeme, že se rok co rok vracíte, i když máme jednu odpověď. Jste velmi trpělivý.

Host: Moje otázka je, jak se dostanu k velkým penězům? K penězům, které se nachází uvnitř…

Abraham: Tím, že snížíte jejich velikost. Tím, že uznáte, jak je to prosté. Tím, že si připomenete, že vytvoření hradu a knoflíku je stejný proces. Záleží jen, jestli se zaměřujete na hrad nebo knoflík. Jen to, že jim říkáte velké peníze, znamená, že si tvoříte vibrační bariéru mezi přijetím těch peněz a tím, kde se nacházíte. Tím, že jim říkáte velké, znamená těžší na dosažení.

toronto_skyscrapers_black_and_white_2-wallpaper-1366x768

 

Nebo tím myslíte vzácnější, nebo že musíte dělat něco speciálnějšího. Abrahame, roky vás poslouchám a každý rok sem chodím s otázkami, dáváte mi stejnou odpověď, ale tento rok potřebuji jinou odpověď, protože chci velké peníze, ne jen peníze. Byl jsem propuštěn a přiznávám, že nejsem na mizině… Malé množství peněz mi pravidelně chodí… líbí se mi, o tom žádná… ale vážně chci ty těžko dosažitelné věci. Vážně chci ty věci, které má sotva kdo. Chci ty těžko dosažitelné věci. Mohli bychom mít soukromější setkání, kde nám nebudete říkat, jak získat ty snadné věci, ale kde nám řeknete, jak získat velké věci. Pojďme tedy za oponu. Pošeptáme vám do ucha.

Děláme si z vás srandu. Ale děláme si srandu z představy, že velké věci je těžší vytvořit. Velké věci je snazší vytvořit, protože na ně více myslíte. Velké věci je snazší vytvořit, protože k nim proudí více životní energie, více pozornosti z nefyzična. Ale to, co vám v tom brání, je to, že když říkáte, že je to velká věc, máte větší odpor. Musíte najít způsob, jak ten odpor zjemnit.

Co jsou vůbec velké peníze?

Host: Tolik peněz, že se můžete probudit a dělat cokoliv, co chcete dělat v daný den.

Abraham: Ale zde je jedna věc. Pokud tohle pochopíte, budete za vodou. Pokud se dokážete každé ráno probouzet a myslet myšlenky, které chcete myslet, pak nic vám před ničím nezabrání. Ale pokud se probouzíte a vaše myšlenky jsou zahlceny manifestacemi, pak se nemůžete pohnout tam, kam chcete.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php