Abraham Hicks – Existují karmické dluhy?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím, jak se máte?

Abraham: Výtečně.

Host: Právě jsem se vrátila z Peru. Byli jsme na Machu Picchu  na duchovní retreat, kde jsme potkali ženu, která mluvila  o karmických dluzích. Máme skutečně dluhy  z minulosti, které platíme? Karmicky… například říkala… moje matka  a já máme takový vztah “láska a nenávist”. Ta žena říkala, že jeden z důvodů je ten,  že v předchozím životě jsem byla její královna a odebrala jsem své  matce její majetek, proto za to teď platím.

Abraham: No… zde je jedna věc. Uznáváte, že jste rozšířením  zdrojové energie?

Host: Ano.

Abraham: Uznáváte, že jak jste se  rozhodla přijít do tohoto těla, že jste byla…  jste, byla, jste, byla… z toho pohledu bytost  čisté pozitivní energie?

Host: Ano.

Abraham: Myslíte si, že jak vy… jako to božské já  nebo ta zdrojová energie… jste se rozhodla promítnout  vědomí do tohoto těla, že jste si vzpomněla na vše,  co jste kdy prožila, a šla jste sem s tím, abyste vykompenzovala vše,  co jste předtím udělala špatně?

Host: To mi nedává smysl.

Abraham: Nám to také nedává smysl. Podívejme se na  to z jiné perspektivy. Tohle vám neříkáme, ale žádáme vás, abyste se na to podívala z osobní zkušenosti  ze života a ze závěrů, ke kterým jste došla, a společně s tím,  co o tom slyšíte od nás. Dává smysl, že negativní  emoce, které cítíte, jsou náznakem, že myšlenka,  kterou myslíte, není v souladu s tím, jak se na to dívá váš vnitřní zdroj? Pokud jste myslela myšlenku,  že si něco nezasloužíte, nebo jak myslíte myšlenku,  jak ponižujete sebe nebo někoho jiného, a vaše vyšší Já by  souhlasilo s tou myšlenkou, mezi vámi a vaším vyšším Já  by nebyla mezera ve vibraci a necítila byste žádný  vibrační nesoulad… pokud by se vaše vyšší Já přidalo k vám v té  negativní myšlence, necítila byste negativní emoci.

To, že můžete cítit negativní  emoci, znamená, že vaše vyšší Já se k vám nepřidá  ani v negativní myšlence, a pokud se k vám v tom  nepřidá, slibujeme vám, že vaše vyšší Já vás nebude  posílat zpět do jiného života ve snaze vykompenzovat  nějaké předchozí provinění. Logické, že? Povíme vám, jak lidé k tomu přistupují. Stojím tady a je zřejmé,  že tady stojím, protože lidé se na mě dívají  a dívám se skrze své oči a mám kolem sebe omotaný  celý život, který je mou realitou. Jsem tady. Je těžké přehlédnout  to, co je, a kde jsem.

Čtěte také:  Změna toho, jak k sobě mluvíme

brighton_pier_sunset-wallpaper-1366x768

Lidé… geniální a toužící, jací jste… tráví tolik času ve snaze vysvětlit,  jak se sem dostali. Když říkáme,  že si tvoříte vlastní realitu, spousta lidí říká: To není možné,  protože tohle bych si nevytvořil. Nedává smysl, že bych si  pro sebe vytvořil rakovinu nebo bych si vytvořil autonehodu nebo bankrot nebo výprask  od někoho, koho mám rád. Nemohu si tvořit vlastní realitu.  To bych si neudělal. My pak vysvětlujeme: Ano, udělali byste si to,  a jste jediní, kdo to může udělat, ale můžete si to způsobovat,  protože nabízíte vibrace, o kterých nevíte,  že tvoří váš bod přitažlivosti. Lidé tolik spoléhají na slova,  že neví o vibraci.

Většina z vás jste se už dávno odpojili  od uvědomění si svého systému vedení. Chápeme, jak skupina lidí  nebo jeden člověk… stane se to celý proud hromadného  vědomí v různých ohledech. Chápeme, když život  vám nejde tak, jak chcete, a celým srdcem chcete,  aby byl odlišný, a snažíte se svou akcí ho  bez užitku udělat jiný, chápeme, že byste si začali myslet,  že musí existovat nějaká neviditelná síla, která vám v tom brání. Takto lidé dochází k závěru:  Musel jsem být v minulém životě špatný nebo jsem se nenarodil  pod správnou hvězdou.

Musí tam být nějaká zavrženíhodnost,  za kterou by někdo měl umřít příšernou smrtí, aby splatil mé hříchy. Vytváříte si neuvěřitelné  příběhy ve snaze si rozmluvit to, že si kontrolujete vlastní vibraci,  když jste se narodili se systémem vedení, který vám v každý moment  dává zpětnou vazbu. Neviníme lidi za to,  že si vytváří takové příběhy, protože spousta těch  příběhů má dobrý úmysl. Také víme, že spousta  lidí staví hodně mostů… jinými slovy jedna z prvních věcí, co chceme, je,  abyste se přestali cítit špatně o různých věcech.

lost_lake_whistler_british_columbia_canada-wallpaper-1280x720

 

Jerry neměl rád fazole.  Byl dospělý a nechtěl jíst fazole. Nedokázal vystát myšlenku,  že by si dal fazoli do úst. Jednoho dne měl večeři s dědou,  který mu nabídl fazole, které jeho nová žena vypěstovala  na zahradě a skvěle připravila, a Jerry řekl: Ne, děkuji. To pro dědu nebylo dostačující.  Chtěl, aby Jerry ochutnal tyto skvělé fazole. Jerry nakonec řekl: Víš, jím téměř vše, ale fazole nemám rád. Jeho děda  na to: Víš, proč je nemáš rád? Když jsi byl dítě, tvá matka četla článek,  že fazole jsou pro tebe velmi dobré. Koupila tedy spoustu fazolí a asi dva  roky života jsi měl fazole na snídani, fazole na oběd a fazole na večeři. Všichni kolem tebe jsme si říkali,  proč ses ještě nepřeměnil do fazole. Bylo to v podstatě  to jediné, co jsi jedl.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Řešení všech problémů

Když to Jerry slyšel a pochopil  důvod své nechuti k fazolím, byl ochoten vyzkoušet  novou zkušenost a zjistil, že tyto fazole,  které nyní jedl, mu chutnají. Tak pak přemýšlel, že je možná hodnotné  se vrátit někde a pochopit něco. My na to: Hodnotné je cokoliv,  díky čemu uvolníte odpor.

Někdy uslyšet něco takového  vám může uvolnit odpor. Nemyslíme si, že vám  to pomáhá uvolnit odpor, protože podle nás jste si mysleli,  že byl praštěný, že byl pošetilí, Slyšeli jsme, jak jste se smáli.  Zdálo se vám to absurdní. Takže takový příběh vůbec  nerezonoval a nedal vám žádnou úlevu. Ale neviníme lidi za nabízení  přirovnání nebo analogií nebo příběhů za účelem,  aby vám pomohli uvolnit odpor.

Protože cokoliv, co vám pomáhá uvolnit  odpor, je pro vaši zkušenost prospěšné. Ale ptala jste se na otázku…  musíme vám dát naši odpověď.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Václav Volek

    Byla tu diskuse o psychoterapeutických metodách, jestli je Abraham doporučuje, či nikoliv, jestli fixují problém, nebo uvolňují odpor. Tohle video je výborný příklad, jak tyto psychoterapeutické metody v praxi fungují 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *