Abraham Hicks – Hojnost se rozšiřuje
Zhlédnuto: 1 555 x

Abraham Hicks – Hojnost se rozšiřuje

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Je skvělé tady být.

Abraham: Libování si je dobré? Ladění se je dobré? Hlasitější mluvení je dobré.

Host: Chleba. Chleba, který je součástí spolutvoření, což je tento život.

Abraham: To hmatatelné?

Host: Ano.

Abraham: Viditelné, slyšitelné, cítitelné, ochutnatelné a ohmatatelné?

Host: Ano. Co si o tom myslíte?

Abraham: Ne přeceněné, jen špatně pochopené v umístění pozornosti na to.

Host: Co je špatně pochopeno?

Abraham: Chybí uvědomění toho, co je skutečná potrava života, což je energie. Spousta lidí se zaměřuje na konečný výsledek, ale mají potíže se k němu dostat, protože pokud ten výsledek nemají v životě, zaměřují se z pohledu nedostatku, což znamená, že nejsou vibračně v souladu, a vše je pak těžké. Pak vynakládají více námahy, než musí, protože nejsou v souladu se zdroji, které by jim mohly pomoct.

godafoss_waterfall_iceland-wallpaper-1366x768

 

Pak obvykle najdou nějaké důvody, aby vysvětlili nebo odůvodnili, proč nedostávají tolik chleba, kolik chtějí. Nedávno jsme mluvili se skupinou lidí jako je tato o tvoření, o kolektivním tvoření a o ekonomice. Ten den se vyvíjel jako tento. Všichni v místnosti byli v dobrém stavu vnímavosti. Pak jedna žena na pódiu řekla silně, přímo, hlasitě: “Nemám ráda chamtivé, bohaté lidi.” Možná řekla: “Nesnáším je.” Byla to velmi silná slova.

My řekli: V lidském vědomí panuje mylná představa, která říká: Někdo vytvořil koláč a jako lidé ten koláč sdílíme. Někdy se mi z mé lidské perspektivy zdá, že někteří lidé si z koláče berou příliš mnoho. Pak tam nechají trochu pro nás zbytek, co si máme podělit. My řekli: Rádi bychom zde něco vyjasnili. Pokud by nebylo záměru a vibrace a perspektivy a zaměření a umožnění těchto tzv. chamtivých a bohatých, se kterými máte problém, ten koláč by ani zdaleka nebyl tak velký, jaký je. Protože oni tvoří svůj podíl koláče.

Nikdo nemůže nic vzít z koláče, co do něj nedali. To chceme uplatnit na tuto konverzaci o hmatatelném… existuje to jen do té míry, do jaké jste do toho přispěli. Jinými slovy, umístíte to do vortexu a dostanete se do vibračního souladu, abyste to mohl přijmout.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

 

2 Komentáře

  1. Děkuji, překlady jsou stále lepší a lepší a vyjadřují přesné sdělení od Abraháma. Díky Vašim překladům není rozporu mezi myšlenkou a předáním myšlenky. Davide jste vortexová jednička.

  2. Naprostý souhlas!

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php