Abraham Hicks – Jak poznat, kdy jít do akce?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Doufám, že položíte otázku mně na rozdíl já vám.

Abraham: Možná tohle pomůže. Někdo vám to tu nechal.

Host: No, děkuji.

Abraham: Co máte na mysli? Co se děje v důsledku toho, co se dělo zde? Co se vám líhne? Co vás rozjasňuje?

Host: Miluji své děti. Miluji svůj život. Miluji své zdraví. Miluji příležitost mého života. Jsem většinou plný radosti. Naskýtá se mi příležitost. Téměř ve všem, na co sáhnu, zažívám úspěch.

Abraham: Ano. Máte v tom srdce, a to Esther chtěla. O čem to tedy bylo?

Host: Mám otázku. Ta otázka se týká akce versus umožňování. Tři kroky zákona umožňování chápu tak, že požádáte, práce je tak dokončena, a poté, na základě toho, o čem jste dnes mluvili, umožníte své vibraci se zvýšit na tu úroveň.

flowersiii

Abraham: Můžeme vám snadno odpovědět, protože akce je přirozeným… důsledek není nejlepší slovo, ale je přirozeným výsledkem spádu. Můžete být ve stavu přijímání nechtěných věcí, když se litujete nebo zažíváte nepříjemnou zkušenost. Můžete být ve stavu umožňování v tomto vibračním místě. Pokud tam zůstanete déle, vytvoří to dostatek spádu, který vás inspiruje k akci. Stejně tak jako když jste sladěný a cítíte se skvěle dostatečně dlouho, spád se zvýší, a to vás inspiruje k akci.

Akce je přirozeným výsledkem spádu. Otázkou je, v jakém stavu přijímání jsem byl? Nechceme vás vůbec vymluvit z dělání akce. Akce je totiž výtečným procesem manifestace. Někdo chtěl vědět, proč je fyzično tak žádané, pokud je nefyzično tak sladké? A to je ten důvod – akce, zemitost, materiálnost, cítění všemi smysly, tohle vše je naprosto úžasné. Je dobré vědět, že jak jste tady v této fyzické zkušenosti, že to vše je tady pro vás. Jen chceme, abyste více dbali na to, jaká vibrace neboli pocit vedl k akci.

yellow-flower-175678_640

Neřekli bychom, jaký je rozdíl mezi umožňováním a akcí? Řekli bychom, jaká je důležitost vědění, kdy jít do akce. Pokud se necítíte dobře, stáhněte se. Nic nepodnikejte. Slyšeli jste to v různých formách. Když se necítíte dobře, nevolejte jim. Není o tom píseň? “Měl jsem jít prostě do postele.”

Host: Zdřímnout si.

Abraham: Ano.

Host: Oceňuji vaši odpověď.

Abraham: Stačilo to?

Host: Ne. Já nepodnikám moc akce, dokud nemám jasno, kde se ve svých pocitech a myšlenkách nacházím.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vše vám vždy skvěle vychází

Abraham: Není nic nepodnikání stále akce/čin?

Host: Pravda. Stejně tak jako meditace je čin meditace.

Abraham: Je to rozhodnutí.

flowers-13898_640

Host: Ano. Přijde mi… jako příklad uvedu 100 000 dolarů. Bylo by skvělé, kdyby se objevily.

Abraham: Až se objeví.

Host: Až se objeví.

Abraham: Ve slově “kdyby” je pochybnost.

Host: Nemám pochyby, jen jsem to neřekl správně. Je nezbytná akce, abych šel udělat to, co musím, abych získal těch 100 000 dolarů?

Abraham: Možná ne. Možná vám spadnou z nebe do klína. Mnohem zábavnější je ale jít po cestě. Když akce je součástí manifestování, že? Nelíbí se vám dostat impuls či nápad a reagovat na něj? Nelíbí se vám ty výsledky vidět? Nechcete mít dlaně v hlíně? Znáte někoho, kdo kupu hlíny mrskne na desku a řekne: “To nevyšlo.”

Host: Ano, máte pravdu.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *