Abraham Hicks – Jak si zmenšit odpor

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Zákon přitažlivosti reaguje na to, co se mi děje. A to, co se mi děje, musí být v pořádku, protože to se mi děje vibračně. Nemohu vzdorovat vlastnímu proudu, takže vyčítat si něco nepomůže. Zaujmuli bychom následující přístup. Cokoliv, co se vám děje, jsou jen myšlenky, co si obvykle myslíte. A myslíte si je obvykle, protože zákon přitažlivosti vám pomáhá myslet vaše myšlenky Když říkáte: “Musím použít více silné vůle a kontroly,” my říkáme: Zákon přitažlivosti je velmi mocná věc.

Neříkejte tedy: “Nebudu na to myslet,” protože na to myslíte, jak říkáte, že na to nebudete myslet. Ale když si představíte meditaci jako tento mocný nástroj, který každý den trochu do vaší směsi vibrací vnáší to, kým skutečně jste, a co skutečně víte, takže byste mohli říct, že při meditaci zeslabujete svůj odpor. Když meditujete, snižujete svůj odpor. Nefunguje to vlastně opačně? Když vás něco vážně rozčílí, neoslabíte spojení na své vnitřní bytí. Vaše vnitřní bytí nelze oslabit. Vaše vnitřní bytí je v té vibraci stabilní.

Kdykoliv meditujete, zmenšujete o trochu tento odpor, dokud směs vašich vibrací se nestane jasnější a méně zaneřáděná, více v souladu a méně zmatená, s větší jasností a méně zmatení, s větší láskou a méně nenávistí… Je to pozvolné. Nechte, aby bylo v pořádku, aby to bylo pozvolné. Pobízíme vás, abyste meditovali každý den, protože váš soulad je postupná věc. Tudíž se postupně zlepšujete v nalézání spojení a v jeho delším udržování. Sahám po tom klidném místě v zájmu souladu. Tečka.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Energie při meditaci & Stav přijímání

  Host: Také jsem se chtěla zeptat na to, že když se dostanu do hluboké …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *