Abraham Hicks – Jaký je to pocit být ve vztahu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

O svém vztahu mluvíte z hlediska, jaký z něj máte pocit. Máte pocit, že je pohodový. Vyrovnaný. Máte pocit, jako by byl všudepřítomen. Máte v něm pocit, jako byste nic nemuseli dělat. Je to pocit, jako by se o vše staral zákon přitažlivosti. Je to pocit, že to tak má být. Je to pocit, že jsme pro sebe ti praví. Je skvělý pocit být spolu. Být spolu je pocit svobody a lehkosti. Konverzace proudí jednoduše. Je to úžasný pocit. Je to jako návrat domů. Jak jsme znovu spolu po nějaké době, co jsme se neviděli, vždy je to pocit, že je to lepší, než jak to bylo před chvílí. Je to pocit svobody. Není nic, co bych musel udělat.

Je to pocit lehkosti ve smyslu, že je nám příjemná společnost toho druhého. Je to pocit rozvoje ve smyslu, že si navzájem pomáháme růst. Je to pocit lásky. Je skvělý pocit držet někoho jako můj objekt pozornosti. A cítit úplnost toho, kým jsem. Je skvělé mít někoho, koho můžu milovat, a vědět, že nemusí být rozkošní, abych je mohl milovat. Je to pocit, že je to správné, protože vím, že nás dal dohromady zákon přitažlivosti. Je to pocit jednoduchosti, protože jsem to nemusel tlačit. Nechal jsem mocné zákony vesmíru, aby mi to doručily. Těším se, jak se to bude odvíjet. Není nic, co bych musel nebo potřeboval udělat. Důvěřuji zákonům vesmíru. A vím, že tím, jak se teď cítím, umožňuji vesmíru, aby mi doručil, co jsem vložil do svého vortexu.

Uvědomuji si, že ani nedokážu detailně formulovat vše, co ve vortexu mám, protože jsem to tam dával velmi dlouhou dobu. Ale jsem si jistý, že to, co jsem tam dal, se nakupilo do něčeho báječného. A vím, že zákon přitažlivosti mi s láskou poskytne vodítka, abych se dostal tam, kam chci. Jsem bez pocitu nedostatku nebo nepřítomnosti a nevědění, kdo to je, kde je, kdy přijde nebo jak se potkáme. Na tom nezáleží. To je nepodstatné. Zákon přitažlivosti se o to už postaral. Já jen musím vědět, že to ke mně přijde zábavnou formou. Bude to pocit lehkosti a ladnosti. Já už svou práci udělal. Moje práce byla zapříčiněna zkušenostmi v mém životě. A teď jen rozebírám myšlenky, které by mě nějak na cestě omezovaly.

flowers5

Cesty už byly vydlážděny. Zákon přitažlivosti ty cesty zná. Není možné, abych je minul. Tohle není něco, co je pouze pravděpodobné: Tohle je něco, co je absolutní. Tohle je něco, co je jisté. Takto funguje tvoření. Tohle je to, kým jsem. Proto jsem sem přišel. Život by měl být dobrý. Vše, kam jdu, mi vesmír připravuje věci a já teď zjistil, jak být ve vibračním souladu se vším, co mám ve vortexu. Můj život je teď o radostném pozorování všech následků a důkazů všeho, co jsem do vortexu vkládal. Mám pocit, že zákon přitažlivosti mi doručí věci, které mě ohromí. A pouze v jejich dějišti si poté zapamatuji vibrační složky toho, kdy jsem je tam vložil.

Vedl jsem si vážně dobře při výstavbě tohoto vortexu. Byl v pohybu velmi dlouhou dobu. A díky vztahu, který poslední dobou žiju, jsem si uvědomil, že jsem připraven, aby mi to vše bylo doručeno co nejsnadněji a nejladněji. Je skvělé sklízet plody všeho, co jsem do vortexu vložil. Miluji tvoření. Miluji schopnost vesmíru a zákonu přitažlivosti mi doručit přesně to, o co jsem žádal. A jsem kompletně ve stavu umožňování, kdy mi vesmír dodává tyto věci. Ne tuto věc – tyto věci, které chci.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *