Abraham Hicks – Jsme nepřemožitelní
Zhlédnuto: 1 406 x

Abraham Hicks – Jsme nepřemožitelní

Přepis:

Jak jste nyní ve vortexu a tak silně ho cítíte, chceme, abyste ten pocit vyždímali, psali si pozitivní aspekty a soustavně oceňovali… Miluji, že znám moc vesmíru. Je tak uspokojivé vědět, že vesmírné zákony jsou stabilní. Miluji vědění, že cokoliv, co cítím, je promítnuto životem, který žiji, abych vždy věděl, co musím dělat. Miluji vědění, že negativní pocit znamená, že se musím naladit. Jsem velmi dobrý v zaměřování. Rád se zaměřuji.

Miluji pocit jasnosti ze zaměřování. Je uspokojivé vědět, když jsem mimo soulad, a pak se záměrně zaměřit do souladu, a cítit vylepšení v mém solar plexu skrze energii nebo emoci, kterou cítím, a pak sledovat, jak po tom následuje manifestace, která mi dává vědět, že jsem v souladu. V celém vesmíru není nic více vzrušujícího, než záměrně na něco myslet, dostat se záměrně do souladu a pak sledovat, jak mi to vesmír dodá v plné manifestační formě.

meteorite_falling_to_earth-wallpaper-1366x768

 

Cítím se nepřemožitelně, když se takové věci dějí. Malé věci, které se dějí neustále každý den, jsou stálými důkazy, které mi dávají vědět o síle mého tvoření. Umím se velmi dobře zaměřovat. Dokážu se zaměřit do zmatení nebo se zaměřit do jasnosti. Mohu se zaměřit mimo vortexu nebo do vortexu. Ale kdykoliv vynaložím úsilí, nejprve získám emoční vlnu úlevy, a pak získám vzrušující vlnu mít možnost sledovat důkazy, jak se sestavují.

Především cítím nepřemožitelnost, se kterou vím, že jsem se narodil, kterou od té chvíle hledám, protože vím, že jsem mocný, hodnotný tvůrce a dobré věci se mi mají dít. Vím tyto věci. Miluji, že to vím. Miluji neustálou řadu věcí, které se mi ukazují, jen aby mi pomohly zrodit rakety touhy, a miluji pocit, že můj vnitřní zdroj ty věci udržuje a svítí jasným vibračním majákem, abych věděl, kde vůči tomu jsem.

Miluji dokonce negativní emoce, protože mi dávají vědět o mé blízkosti k vortexu. Tak jako když cítím naději, dostanu se do vortexu a ten mi ukáže něco, díky čemu uvěřím. Miluji tohle. Miluji, že vím to, co vím o vesmíru. Jsem mocný tvůrce. Jsem nepřemožitelný. Není nic, co nemohu být, dělat nebo mít.

Host: Také to miluji!

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php