Abraham Hicks – Jste “přitahovateli” svého života
Zhlédnuto: 1 978 x

Abraham Hicks – Jste “přitahovateli” svého života

Přepis:

Vaše vnímání se změní, když začnete chápat, že si tvoříte svou realitu, a že jste přitahovatel. Jste přitahovatel. Jste přitahovatel. Jste přitahovatel svou pozorností. Jste přitahovatel svou pozorností. Svůj živote si tvoříte příběhem, který vyprávíte. Tvoříte si ho vzpomínkami, které si pamatujete. Tvoříte si ho svými konverzacemi. Tvoříte si ho tím, jaký z věcí máte pocit. Máte schopnost se cítit odlišně, než jak se cítíte, pokud chcete, jen ne najednou. Protože zákon přitažlivosti, i když je váš nejlepší přítel díky své stálosti a své síle, také vám bude zrcadlit to, čemu věříte. Když něčemu věříte, zákon přitažlivosti vám to dává, a pak říkáte: “Vidíš? Věděl jsem, že je to pravda.”

My na to: “To ale nemusela být pravda. Je to pravda, jen protože jste to pro sebe udělali pravdou.” “Viděl jsem, jak se to děje ostatním, tak jsem to začal považovat za pravdu i u sebe. Vidíte, jak to funguje?” Víme, že není snadné udržovat odlišné myšlenky ve světě nebo prostředí, které má určité zajeté myšlenky a přesvědčení, ale proto jste sem přišli. Jste úžasní tvůrci zde v tomto prostředí, které je v každý moment nové.

beach_tropical_island-wallpaper-1366x768

Tato skupina bytostí se nikdy předtím v celém vesmíru nesetkala. Jsme dnes tady jedineční. Jak najdete něco, na co se můžete zaměřit, a vcítíte se do jasnější a čistější a méně odporující myšlenky, v té jasnosti myšlenky, což znamená v té myšlence bez odporu, objevíte nadšení a radost a produktivitu, jakou jste předtím nikdy nezažili. Je to jen o tom, abyste dostatečně chtěli se cítit dobře, abyste byli ochotní sahat po lépe pociťujících myšlenkách.

Abyste byli ochotní si vyčistit mysl a začít znovu. Abyste se po spánku zaměřovali záměrněji na věci, ze kterých máte lepší pocit. To nejdůležitější, co bychom dnes rádi ve vás probudili a aktivovali, je touhu po tom se cítit dobře. Protože když je tato touha ve vás aktivní, vaše osobní touha se cítit dobře, když se té touhy nevzdáte, když se stále chcete cítit dobře, pak se můžete navést do těch uvědomění a pohledů, které vám pomohou se cítit dobře.

Jak se budete cítit dobře, vyčistíte si svou vibraci, váš bod přitažlivosti bude bez odporu, a když k tomu dojde, začne vám do života proudit spousta úžasných věcí. To, co je na tom báječné, je to, že můžete sledovat, můžete být svědky, jak se vaše jasnost mění do zkušeností a věcí. Myšlenky měnící se na věci. Myšlenky měnící se na věci. Pro to jste sem přišli.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php