Abraham Hicks – Katalyzátor k poznání toho, co chceme
Zhlédnuto: 1 274 x

Abraham Hicks – Katalyzátor k poznání toho, co chceme

Přepis (video na konci):

Host: Nedávno byl sesazen… kvůli svým sexuálním vztahům s nějakými ženami… Nyní to vše tak nějak dává smysl…

Abraham: Nyní vidíte výsledek jeho odporu nebo základ velké části jeho odporu.

Host: Viděl jsem, že kdekoliv probíhá zneužívání žen, je tam homofobie. Tyto dvě věci spolu souvisí…

Abraham: Nemějte potěšení z jeho sesazení… protože jak si to budete užívat, jak si budete užívat nepohodlí někoho jiného, dostane vás to do stejné kategorie odporu, ve které byl ten člověk. Vy všichni máte ve skutečnosti schopnost sesadit sebe sami. Říkáme tomu uzavření ventilu.

Host: Mohu si s tím hrát, ale popravdě s ním soucítím, protože vím, jaké to je být na jeho místě… vše ztratit na základě vaší sexuality.

Abraham: To mu může pomoct, a společně… Jinými slovy, učitel a studenti… přicházíte ve skupinách, abyste si navzájem pomohli k větším uvědoměním. Všimli jsme si, že ve většině případech váš největší nepřítel je váš nejlepší nefyzický přítel. Řekli jste si: “Pojďme se inkarnovat a budeme se navzájem iritovat do vědění.” Ve skutečnosti jste si řekli: “Pojďme se inkarnovat a poskytněme si příležitosti, které povedou k větší jasnosti.”

Ve vesmíru kontrastu jako první často dochází uvědomění si toho, co nechcete. Uvědomění si toho, co nechcete, je často katalyzátorem k poznání toho, co chcete. Velmi dobré.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

18766062_646663428875789_3782152960224111996_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php