Abraham Hicks – Kdo učí koho?
Zhlédnuto: 957 x

Abraham Hicks – Kdo učí koho?

Přepis:

Host: Druhá část souvisí s dětmi.

Abraham: Děti jsou snazší, protože jsou připravenější se sladit s tím, kým skutečně jsou. Stává se vám někdy, že se na vás divně dívají, jakoby si říkaly: “Co je to s tebou?” To je ten důvod. Protože ony jsou sladěné, cítí se skvěle a vy ne, a ony neví, co s vámi dělat.

Host: Říkám svým dětem moji učitelé.

Abraham: Ano, jsou.

Host: Říkám jim, že jim nemám co předat.

Abraham: Počkat, počkat. Každý má tolik toho, co může druhým předat. Když se dva nebo více lidí setká ve vibračním souladu se zdrojovou energií, dochází k synergii, která je inspirující. Tehdy se přibližujete k tomu, pro co jste se zde narodili.

Host: Řeknu to jinak. Říkám jim: “Hodně mě toho učíte, protože jste čistší.. možná máte méně omezujících přesvědčení…”

Abraham: Povíme to jinak. Nedělejte je arogantní. Povíme to lépe. Máte štěstí, že jste děti s matkou, která se snaží vzpomenout si na to, co vy si stále pamatujete. Je spousta lidí, kteří se ani nesnaží si vzpomenout. Myslí si, že to, co poznali, je důležitější, než co víte vy, kteří jste sem čerstvě přišly. Budu vás sledovat a vy mi pomůžete se k tomu vrátit, ale jsem stále chytřejší, co se týče dopravy, apod.”

Host: Ano, to byla moje otázka… najít v tom rovnováhu.

Abraham: Kdykoliv se z jakéhokoliv důvodu ponižujete, vaše vnitřní bytí v tom s vámi není. I když se snažíte někoho pochválit, jak je moudrý, tím, že říkáte, jak vy moudrá nejste, vaše vnitřní bytí vás v té myšlence nepodporuje. Vaše vnitřní bytí se přidá k myšlence jejich moudrosti a k myšlence vašeho ocenění, jak jsou vaše děti moudré, a vaše vnitřní bytí se přidá k vaší odhodlanosti se do toho stavu pravidelně vracet… Cítíte ten rozdíl?

Host: Ano. Velmi jasně.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php