Abraham Hicks – Moc mluvíte
Zhlédnuto: 2 222 x

Abraham Hicks – Moc mluvíte

Přepis:

Abraham: Zde je něco, o čem stojí za to mluvit. Chceme vám to říct jemně. Moc mluvíte. Mezi sebou. Komunikujete příliš. Neumožňujete si ani mít šanci slyšet své vnitřní bytí. Esther nedávno měla spoustu různých věcí. Navštívila ji rodina, která se chtěla každou chvíli bavit… a bavila. Když je Esther odvezla na letiště, a jak odjížděla, ruce ji začaly takto třepat… věděla, že je to Jerry, a ten říkal: “Konečně sama, konečně sama.” Konečně příležitost se dostat k vlastním myšlenkám, kompletně se obnovit, být konečně vším, čím jste.

Ne aby to zrcadlil někdo jiný. Naladit se a pak za druhými jít. Nečekat na jejich odraz, abyste zjistili, kým jste. Esther sledovala děti a dospělé kolem stolu… všichni byli na mobilu. Byli na snapchatu, instagramu, psali zprávy… A nikdo neposlouchal své vnitřní bytí! Poslouchali se navzájem… mluvíme o světě, ne jen Estheřině rodině. Mluvíme obecně o světě, kde tak zoufale chcete mezi sebou komunikovat, že nemáte možnost uslyšet, co vám říká vaše vnitřní bytí o tom všem. Na vašem místě bychom se odpoutali… čas od času… většinu času… mobil bychom dali na letecký režim a kontrolovali bychom ho možná tak jednou za hodinu.

Ostatním bychom řekli, aby své zdroje nehledali u vás. Umístili bychom je do pozice, ve které by se mohli napojit na vlastní zdroj. Pro sebe bychom trvali na tom, že se napojíme na ty zdroje, a že si budeme svět užívat. Spousta lidí tak zoufale chce mezi sebou komunikovat, a to je skvělé, pokud to pochází z inspirace, ale pokud komunikujete k zaplnění prázdnoty, než abyste zaplnili prázdnotu souladem a pak komunikovali, bude to rozhozené. Cítíte to? Nezvoní vám mobil každou minutu až příliš? Chápete?

Host: Ano. Chápu to. Věci, které mě trápily, mě trápily, jak jsem byl odpojený, a jak jsem teď ve větším souladu, ani nechápu, proč mě trápily. Oceňuji to. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php