Abraham Hicks – Na okolnostech nezáleží
Zhlédnuto: 2 313 x

Abraham Hicks – Na okolnostech nezáleží

Přepis (video na konci):

Host: Ještě jednu poslední věc. Jedno z mých oblíbených rčení zní: “Nezáleží na okolnostech, jedině na stavu bytí.” Mohl by k tomu Abraham něco říct?

Abraham: Namísto slova okolnosti raději používáme slovo podmínky. Často používáte frázi, kterou tak trochu špatně chápete, když mluvíte o bezpodmínečné lásce. Řekli bychom bezpodmínečný soulad neboli “bezokolnostní” soulad. Bezdpomínečný v tom smyslu, že soulad dokážete najít bez ohledu na podmínku. Pokud podmínku necháte, aby zaměstnala vaše myšlení, může to být skvělá podmínka, která ve vás vyvolává skvělý pocit. Ale může to být příšerná podmínka, která u vás vyvolá vibrační pokles.

ghost_nebula-wallpaper-1920x1080

Pokud si vyvinete návyk zaměřování se na věci a reagování na ně, tak nebudete mít kontrolu nad svým souladem. Chápete, na co narážíme? Potřebujete-li, aby věci byly dobré… a když jsou, cítíte se dobře… sledujete tak podmínky a najdete i ty, ze kterých nebudete mít dobrý pocit.

Ale pokud pochopíte, že se můžete cítit tak dobře, jak si vyberete… vyžaduje to praxi… ale jak si ukážete, že se můžete cítit dobře bez ohledu na podmínku, tak ve vašem souladu se ta podmínka musí změnit. To je velmi důležitý fakt. Vaše otázky by pro nás nemohly být radostnější. Společně jsme to dali do nářečí, které bere myšlenky a slova za hranice předchozího. Jsme v hlubokém oceňování.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte platební metodu Loading...
Osobní informace

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Celkový příspěvek: Kč100.00

Překlad: Dajw 

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php