Abraham Hicks – Nejhlubší otázka, jaká kdy byla položena
Zhlédnuto: 8 594 x

Abraham Hicks – Nejhlubší otázka, jaká kdy byla položena

Přepis (video na konci):

Host: Asi po třech živých akcích a poslouchání týdenních CD, jsem přišel na dvě věci… otevírám CDčka a říkám si: V tomto CD bude moje otázka. Je ve všech, ale některé tyto věci nechápu. Moje první otázka souvisí s vývojem otázek, na které se lidé ptali. Nejprve se hodně lidé ptali na zneužívání dětí, holocaust, a jak zákon přitažlivosti funguje v těchto případech. Ty otázky se už vytratily.

Abraham: Víte proč? Nikdy nedáváme uspokojující odpověď.

Host: Nikdy nedáváte uspokojující odpověď?

Abraham: Ne na takové otázky. Nikdy nikomu neříkáme, co chtějí slyšet. Říkáme, že si tvoříte vlastní realitu. Tečka. A lidi pak říkají: Ale co když se lidem dějí špatné věci? My na to: Tvoří si vlastní realitu. A oni pak řeknou: Ale proč by si někdo tvořil něco, co nechce? My na to: Protože neví, co dělají. Vysílají vibrace, kterým nevěnují pozornost.

Host: Lidi to podle mě nakonec pochopili. Slíbil jsem, že se na tohle nezeptám, ale i tak se na to zeptám.

moon_and_ocean-wallpaper-1366x768

Abraham: Komu jste to slíbil?

Host: Zmiňoval jsem to ostatním a říkali, ať se na to neptám. Je to krátká otázka. Proč psi riskují, že se jim do očí dostanou brouci, když při jízdě v autě vystrkávají hlavu z okénka?

Abraham: Řekněte svým přátelům, že jste položil nejhlubší otázku, která kdy byla položena. Dal jste nám příležitost vám dát odpověď, na kterou jsme dlouho čekali. Tou odpovědí je: Protože kontrast brouků v očích je malá cena za skvělý pocit a nadšení z té jízdy. Přesně tohle jste měli na mysli, když jste se rozhodovali přijít do této fyzické existence. Přesně takto jste se cítili – věděli jste, že budete prožívat kontrast, a řekli jste si: Za tu jízdu to bude stát.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php