Abraham Hicks – Nejsnadnější cesta, jak získat cokoliv, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám naléhavou otázku. Zažívám v životě chvíle, jako je tato… přátelům z publika jsem říkal, že mým záměrem bylo s vámi mluvit. V důsledku toho prožívám to stvoření, tu manifestaci.

Abraham: A důležité je si toho všimnout. Rozpoznat, jak jste se z té myšlenky cítil, a co se manifestovalo, abyste mohl ten vztah s myšlenkou zopakovat. Chápete? “Chci mít tento pocit také z tohoto a tohoto.”

Host: Dobře. V tom je ten háček.

Abraham: V tom je ta příležitost získat cokoliv, co chci.

Host: Tento moment se nepopiratelně nahrává na video.

Abraham: Ano.

Host: Ale v životě jsou ostatní věci…

Abraham: Existují vibrační verze, které se také nepopiratelně nahrávají. Čím více uznáte chvíle jako je tato, tím více budete ve vibrační shodě se schopností ty nahrávky vidět, což je to, co jsou manifestace.

Host: Dobře, takže jak překonám tu mezeru? To je ta palčivá otázka… jsou chvíle, které jsou nepopiratelně….

Abraham: Tím, že uznáte, že je to stejné. Že věci, které chcete, které se dějí, jsou stejné jako věci, které chcete, které se ještě nědějí. Jde o stejný proces, akorát že se méně kymácíte u těch, které se dějí. Takto bychom se na to dívali. Více se kymácím. Pak si řekněte: Chci se přistihnout ve chvíli, kdy se kymácím.

Host: Chci se přistihnout ve chvíli, kdy se kymácím.

Abraham: My jsme vás přistihli několikrát. Říkal jste: Mám naléhavou otázku. To, co je pro mě obtížné, co bych byl rád, aby bylo méně obtížné, je tohle. Takovými výrazy udržujete kymácení v pohybu.

Host: Dobře. A mou touhou je odstranit ten…. zdrají se být naprosto odlišné…

mountain_road_3-wallpaper-1366x768

Abraham: Zajímavé na snaze něco odstranit je to, že v tomto vesmíru založeném na přitažlivosti neexistuje vyloučení. Existuje pouze nabízení vibrace, na kterou zákon přitažlivosti reaguje, a dává ji dohromady s ostatními vibracemi. Není to o odstranění jednoho, ale o zdůraznění druhého. To je zásadní.

Když říkáte: Nebudu myslet na tu myšlenku.  Jakou myšlenku? Tu, na kterou teď myslím. Nebudu už myslet na tu věc, na kterou teď myslím. Ale myslíte na ni, jak na ni nebudete myslet, protože na ni myslíte. Namísto toho ji musíte nahradit něčím jiným. Proto chceme, abyste si vyslechl tohle, co je tak jednoduché, že si budete říkat, jestli to skutečně může být pravdivé. Jakmile najdete myšlenku něčeho, v co už věříte, něčeho, na čem vám záleží, čemu už věříte, a zaměříte se na ni bez odporu, tak praktikujete… tohle si poslechněte, tohle je to nejdůležitější… tak praktikujete vibraci, ne myšlenku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bez práce (ne)jsou koláče?

yellow_autumn_leaves-wallpaper-1366x768

Vysvětlíme to tak, abyste to pochopil. Když najdete myšlenku… přesvědčení, nebo něco, nějaké téma, věc, pro kterou máte touhu, které už věříte… “Chtěl jsem být na pódiu a chtěl jsem mluvit s Abrahamem a věděl jsem, že to zažiju.” A jste tady. Věděl jste to. Jak budete v tom pocitu: “Věděl jsem to. Cítil jsem to. Cítil jsem absenci kymácení. Cítil jsem jistotu a jasnost. Cítil jsem soulad. Cítil jsem, že v tom bylo dostatek spádu, že bylo pravděpodobné, že se to fyzicky zhmotní, nejen pro mě, ale pro všechny v místnosti, a zachycené na nahrávce. Takto moc jsem to dokázal cítit.” Takže jak se zaměříte na tento zážitek, který jste cítil, který jste věděl, který jste prožil, kterým jste, praktikujete pocit té vibrace, ne myšlenky… tu vibraci vědění…

Co tedy víte kromě toho, že jste věděl, že se dostanete na pódium? Vím, že si tvořím vlastní realitu. Vím, že jsem záměrný tvůrce. Vím, že se mohu zaměřovat. Vím, že myšlenky se stávají věcmi. Vím, že zdrojová energie o mně ví. Vím, že mám vyšším Já. Vím, že mám vortex. Společně s tím věděním, které praktikujete, jak si libujete v tom, co už víte, praktikujete… udržujete… praktikujete vibrační frekvenci, která umožňuje uskutečnění stejných výsledků u každého tématu, které je ve vašem životě aktivní. Pokud nebudete mít odporující myšlenky, což můžete vyřešit praktikováním myšlenek, které znát. Chápete, co říkáme?

Myslete na to, co chcete, co funguje, a pak ty věci, které chcete, které ještě nefungují, začnou fungovat. Myslete na věci, které chcete, ze kterých máte nyní dobrý pocit, a z věcí, které chcete, ze kterých nyní nemáte dobrý pocit, budete mít stále lepší pocit. Mluvíme o dosažení.. vibračního prostředí, které usnadňuje umožnění vibrací, které se už shromáždily, aby proudily do vašeho uskutečněného života. Právě jsme vám vysvětlili, jak funguje tvoření, jak funguje vývoj, jak funguje expanze, jak získáte vše, co chcete… jak získáte vše, co chcete.

beautiful_spring_landscape-wallpaper-1366x768

Jak vše, co chcete, si k vám najde cestu. Jak? Tím, že se zaměříte na to, co funguje. A jen vyždímáte ten pocit toho, co funguje. Vyždímejte ho. To jsem věděl. To si pamatuji. Pamatuji si ten pocit. Miluji ten pocit. Ten pocit vědění, ten pocit souladu. Věděl jsem to. Prostě jsem to věděl. Věděl jsem, věděl jsem, věděl jsem. Přesuneme se pro vás dopředu. Věděl jsem, že budu velmi bohatý. Věděl jsem to. Nevěděl jsem to vždy, ale pak jsem věděl, že budu na pódiu. Věděl jsem to, a pak jsem tam byl. Pak jsem věděl, že jsem věděl, co jsem nevěděl z manifestace… věděl jsem to z vibračního hlediska.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zrychlující se doba a manifestování

Nepotřeboval jsem to vidět, abych to věděl. Nemusím vidět fyzické důkazy, abych to viděl, protože mám vibrační důkazy, které cítím. Jak už nebudete potřebovat důkazy, které nemáte, aby tam byly, než to budete mít, abyste se dostal tam, kde chcete, pak se dostanete tam, kde chcete. Ale jak potřebujete důkazy, abyste se tam dostal… Nepotřebujete žádné důkazy. Máte všechny důkazy, které kdy budete chtít, o čemkoliv, co kdy budete chtít. Je to jen replikace tohoto. Pamatujte si tento pocit. Jen si vybavujte tento pocit, a vše, co chcete, se vám splní. Cokoliv, co chcete… bez výjimky, bez omezení.

i_give_you_flowers-wallpaper-1366x768

Host: Takže jak… Jak mám… Chápu to o těch důkazech. Jak mám ignorovat výsledky, když nejsou nezbytně takové, jaké si přeji?

Abraham: Vážně to chcete vědět?

Host: Ano.

Abraham: Jsme velmi rádi, že jste se na tohle zeptal. Odpovíme na ni a pak si dáme přestávku.

Tím, že uznáte, že se chcete cítit dobře, a že se zaměříte na výsledky v souladu, ze kterých máte dobrý pocit. Když se zaměřujete na výsledky, ze kterých nemáte dobrý pocit, praktikujete stav mimo soulad. Jinými slovy nezajímají mě výsledky z hlediska manifestace. Záleží mi na to, jak se cítím, když se na ně zaměřuji. Je to pocit, na kterém záleží. Pocit je výsledek, který nyní hledám.

Ta myšlenka nestála za nic. O té zkušenosti nechci mluvit, nechci na ni myslet. Nemám dobrý pocit, když si to přehrávám v mysli. Ale u tohoto mám dobrý pocit. Tohle je spád, který praktikuji. Jakmile pochopíte, když říkáme: Pokud se u toho cítíte dobře, je to cesta nejmenšího odporu a zdroj je s vámi na ní. Pokud se u toho necítíte dobře, jste na jiné, obtížnější cestě.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Opět výborné, Dajwe 😀

  2. Naprosto. Tohle me oslovilo hooooodne. Diky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *