Abraham Hicks – Nekontrolujte, jak na tom jste
Zhlédnuto: 2 849 x

Abraham Hicks – Nekontrolujte, jak na tom jste

 

Host: Děkuji, že jste mě vybrali. Je mi ctí zde být.

Abraham: Rádi si vás dobíráme.

Host: Chtěl jsem mluvit o kariérní záležitosti.

Abraham: No jo, je to záležitost. Jakmile se něco stalo “záležitostí”, nahromadilo to už dost vibrace. Zkusím to znovu. Chci mluvit o manifestování si nové práce s novým zaměstnavatelem v oboru investicí, který mám velmi rád. Je to na cestě. Co dalšího?

Host: Dobrá. Šel jsem…

Publikum: (Smích)

Abraham: Pokud byste to vyslyšel a věděl, mohl byste se posunout dál. Je to na cestě, dokonale se to odvíjí, má to dokonalou hybnou sílu. Chcete mluvit o něčem dalším?

Host: Měl jsem velmi pěkný pohovor s firmou ve Vancouveru. Cítil jsem hodně harmonie ve spoustě věcech.

Abraham: Ano, připravujete se být připraven být připraven. Říkáte nám, že jste měl uspokojivý pohovor? -Ano. -Dobře. Co dál? Chápete, na co narážíme? Chcete to vnímat trochu z pozice nedostatku… možná nechcete, ale i tak to děláte. Je vaše otázka: “Odvíjí se to dokonale?” Je to vaše otázka?

Host: Ano, jestli se odvíjí dokonale?

Abraham: Ano, odvíjí. Je vaše otázka: “Má to dokonalé načasování?”

Host: Ano.

Abraham: Ano. Má dokonalé načasování. Je vaše otázka: “Musím dělat něco jinak?” Jen nebuďte netrpělivý s odvíjením. A neříkejte si, že musíte dělat něco jinak, a… bubny prosím… nekontrolujte, jak na tom jste. Ano. Dobře. To vás zpomaluje. To tady máte tendenci dělat. Kontrolovat, jak se to odvíjí.

Chceme vám říct: Pokud to, co se děje, vás uspokojuje, přijde více podobného. Jenn si užívejte proces a nebuďte netrpělivý, že se to neděje dostatečně rychle, abyste si na cestu nedával zbytečně odpor.

Host: Dobře.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php