Abraham Hicks – Není třeba nikomu nic vysvětlovat
Zhlédnuto: 1 966 x

Abraham Hicks – Není třeba nikomu nic vysvětlovat

Přepis:

Abraham: To, co vám chceme říct… a možná jste na to už přišla, a proto se držíte dál od těch schůzek. Kdykoliv, kdy odůvodňujete svou touhu, jste v odporu. Nemusíte nikomu nic vysvětlovat. Nejdůležitější na tom je tohle: Pokud dokážete… mluvíme k vám všem, celému lidstvu… pokud už nebudete potřebovat cíl svého obviňování kvůli něčemu, co vám nevychází, ke svému řešení se dostanete mnohem rychleji. Ale lidé jdou dlouhou a těžkou cestou, protože máte pocit, že musíte odůvodňovat, co chcete, než abyste ocenili problém, který ve vás probudil touhu po řešení, které vás dostane do lepšího místa. To je existence.

Měli bychom oceňovat vše, co jde špatně, protože díky tomu, co jde špatně, zde zůstanete na věky. Protože bez kontrastu by nebyla expanze a růst, a bez růstu bychom se už dávno vytratili.

Host: Cítím se dobře… myslím si, že když tohle začalo, byla jsem v tom stavu obviňování…

Abraham: Tohle je důležitá chvíle pro vás se stáhnout z fyzické stránky, protože čím více se zaměřujete na fyzično, tím víc vám vaše logika neumožní najít řešení, protože řešení ještě nebylo objeveno. Řešení ještě neexistuje. Řešení k tomu, jak to chcete, ještě neexistuje. Abyste mu umožnila, aby existovalo, musíte přestat žvýkat tu starou žvýkačku.

Host: Jasně… no, a to další, u čeho jsem si nebyla jistá… vím, že žádné chyby neexistují, ale když jsem přestala obviňovat a řekla si: Vím, že tohle se vyřeší, cítím to uvnitř. Ale pak jsem to jen nechala být a zaměřovala se na radostnější věci.

Abraham: To jste teda zaplatila příšernou cenu. Chcete nám říct, že když se zaměřujete na radostnější věci, máte pocit, že nejste moc produktivní?

Host: Ne, užívám si dělání víc věcí… dělám víc věcí v nemocnici a zpívám…

Abraham: Takže?

Host: A tvořím…

Abraham: Co tedy chcete říct?

Host: Nechala jsem to být a jen…

Abraham: Takže jsme o tom poslední půl hodiny mluvili, protože jste to nechala být?

Host: Ne, protože… Asi se snažím přijít na… vím, že bychom neměli časovat řešení, ale…

Abraham: To, co nám pomáháte vysvětlit…

Host: Jsem asi netrpělivá.

Abraham: Pomáháte nám vysvětlit, že… jste tady jako tvůrce, který má přístup k energii, která tvoří světy. Ale jak se rozhodnete, k čemu tu energii chcete směřovat? Život vám bude neustále dávat nápady. Život se na vás vrhne v reakci na vaši přitažlivosti, a vy neustále zjišťujete více věcí, ke kterým byste chtěla směřovat energii, která tvoří světy. V tom máte jasno. Máte k dispozici tuto energii, která tvoří světy, a není nic, čím nemůžete být, co nemůžete dělat nebo co nemůžete mít. Je to naprosto neomezené. To, co tvoříte, souvisí jen s nápady, které přichází z místa, kde se nacházíte.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php