Abraham Hicks – Nová definice jógy
Zhlédnuto: 1 658 x

Abraham Hicks – Nová definice jógy

Přepis:

Abraham: Přerušili jsme vás. Říkal jste: “Dokud budu…”

Host: Mám doktorát v psychologii, učím jógu. Věřím v práci na těle. Funguje to. Léčím jak emoční, tak fyzickou bolest. Je to ale náročné a musím také pečovat o sebe. Zmiňovali jste se o zdřímnutí si…

Abraham: Promluvme si na chvíli o józe. Dáme vám definici jógy,  kterou vám nejspíš nikdo nedal. Jak ji uslyšíte, něco vám velmi docvakne. Abyste získal co nejvíce z této disciplíny nebo krásném cvičení, kterému říkáte jóga, tak musíte být ve stavu přijímání a nechat zdroj vést vaše pohyby.

Jak zdroj vaše pohyby navádí, tak zdroj ví, kde máte odpor. Ví, kde máte odpor v těle. Zná pro vás cestu nejmenšího odporu v tom daném okamžiku. Chcete tedy své studenty jógy dostat do stavu přijímání, aby zdroj mohl vést jejich pohyby. Přijde vám to náročné, když se moc snažíte.

model-doutzen-kroes-performing_1920x1080_614-hd

Chcete pro ně akcí dosáhnout něčeho, čeho by lépe dosáhli, kdyby se dostali nejprve do souladu. Každý má vnitřní bytost, která zná všechny fyzické aspekty, všechny svaly, vazy, stresové body, molekuly, buňky, tekutiny. Všechny fyzické aspekty vašeho těla jsou velmi dobře, ne jen obecně, ale velmi dobře známé zdroji uvnitř vás.

Když jste ve stavu přijímání a jste inspirován k pohybu, umožníte té zdrojové energii pro vás vybrat ten pohyb, nebude vás tlačit za hranici něčeho, co je pro vás momentálně dobré, ale povede vás tak akorát, aby se energie uvolnila a proudila. Tohle byste si pro sebe měl duševně a energeticky dělat, než přistoupíte ke svým studentům.

Jste ale v pozici, a my často také, kde vaše publikum chce, abyste jim dal akci, která to zlepší. Pamatujte ale, že byste jim měl pomoct nalézt soulad, který povede k akci, která to zlepší.

Host: Děkuji vám. Jsem za to moc vděčný.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte platební metodu Loading...
Osobní informace

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Celkový příspěvek: Kč100.00

Překlad: David Dajw Formánek

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php