Abraham Hicks – Nová definice jógy

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Přerušili jsme vás. Říkal jste: “Dokud budu…”

Host: Mám doktorát v psychologii, učím jógu. Věřím v práci na těle. Funguje to. Léčím jak emoční, tak fyzickou bolest. Je to ale náročné a musím také pečovat o sebe. Zmiňovali jste se o zdřímnutí si…

Abraham: Promluvme si na chvíli o józe. Dáme vám definici jógy,  kterou vám nejspíš nikdo nedal. Jak ji uslyšíte, něco vám velmi docvakne. Abyste získal co nejvíce z této disciplíny nebo krásném cvičení, kterému říkáte jóga, tak musíte být ve stavu přijímání a nechat zdroj vést vaše pohyby.

Jak zdroj vaše pohyby navádí, tak zdroj ví, kde máte odpor. Ví, kde máte odpor v těle. Zná pro vás cestu nejmenšího odporu v tom daném okamžiku. Chcete tedy své studenty jógy dostat do stavu přijímání, aby zdroj mohl vést jejich pohyby. Přijde vám to náročné, když se moc snažíte.

model-doutzen-kroes-performing_1920x1080_614-hd

Chcete pro ně akcí dosáhnout něčeho, čeho by lépe dosáhli, kdyby se dostali nejprve do souladu. Každý má vnitřní bytost, která zná všechny fyzické aspekty, všechny svaly, vazy, stresové body, molekuly, buňky, tekutiny. Všechny fyzické aspekty vašeho těla jsou velmi dobře, ne jen obecně, ale velmi dobře známé zdroji uvnitř vás.

Když jste ve stavu přijímání a jste inspirován k pohybu, umožníte té zdrojové energii pro vás vybrat ten pohyb, nebude vás tlačit za hranici něčeho, co je pro vás momentálně dobré, ale povede vás tak akorát, aby se energie uvolnila a proudila. Tohle byste si pro sebe měl duševně a energeticky dělat, než přistoupíte ke svým studentům.

Jste ale v pozici, a my často také, kde vaše publikum chce, abyste jim dal akci, která to zlepší. Pamatujte ale, že byste jim měl pomoct nalézt soulad, který povede k akci, která to zlepší.

Host: Děkuji vám. Jsem za to moc vděčný.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také:  Abraham Hicks - Léčitelé a léčení

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Tři věci, které prospějí zdraví vašeho těla

Přepis (video na konci): Host: Mám dvě rychlé otázky. Na první jsem se včera zapomněl …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *