Abraham Hicks – O vzkazu z knihy Sára
Zhlédnuto: 1 699 x

Abraham Hicks – O vzkazu z knihy Sára

 

Host: Zdravím, Abrahame. Rád vás vidím. Je fajn, když nás někdo vidí. Obvykle jsme jen nejasná mlha. Vtipné. Včera večer jsem v knize Sára nahlas četl, když je něco pro vás důležitější, často se snažíte namáhavěji se cítit dobře, kontrolovat to, jak se cítíte, abyste se ujistili, že manifestace nějak nepokazíte.

Abraham: Je to přínos… čím lépe se cítíte… zamyslete se, co je manifestace. Manifestace je odhalení, které realizujete. Protože odhalování probíhá neustále. Ale realizace, přijímání odhalení… odhalení tam vždy je, ale jde o vaši realizaci, interpretaci, překlad. Pokud se necítíte dobře… a každý moment je manifestace.

Každý moment je manifestace. V tuto chvíli se vaše smysly převádí do této chvíle manifestace. Když si představíte, že každý moment je manifestace, a že čím lépe se cítíte, tím více si realizujete to, co je odhalováno… nedává to pak dokonalý smysl? Moc ne? Nám to dává dokonalý smysl.

meteorite_falling_to_earth-wallpaper-1366x768

Host: V jistém smyslu to dává smysl… moje další otázka byla…

Abraham: Pokračujte s tím. Chceme, abyste v tom cítil uspokojení. Byli jsme velmi rádi z možnosti přidat do té knihy o Sáře informace tímto předním a kombinujícím způsobem. Rádi svůj vzkaz posouváme dopředu, dopředu, dopředu… Dříve jsme říkali: Když se cítíte dobře, budete si tvořit více toho, co chcete.

To je nejsnazší způsob, jak to na začátku učit. Dnes vám říkáme: Jste ti, co realizují, a k manifestacím dochází ve vaší realizaci. Někdy když se z vibrace stane myšlenka, ta myšlenka je manifestací. Když myšlenka získá silnější hybnou sílu, manifestací se stane impuls. Někdy dobré načasování je výsledek toho, že se řídíte svou inspirací, což vede k setkání někoho na parkovišti, což je manifestace. Je to manifestace, manifestace, manifestace…

Ale připravenost přijímat, připravenost přijímat je závislá na tom jak dobře se cítíte.

Host: Ano. A pak pokračovat v soustavných…

Abraham: Oceňováních.

Host: Ano. Je úžasné to slyšet takto vysvětlené. To vnímám dobře.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php