Abraham Hicks – Pocit je vše, co potřebujete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Posuňte to ve své mysli, aby hojnost, kterou cítíte, neudržovala žádný nedostatek, který do toho vnáší odpor. Je to vibrace oceňování. “Vše mi vždy skvěle vychází.” Jsou to ta obecná tvrzení: Nevím, jak nebo kdy to přijde, odkud to přijde, jen vím, že je to na cestě, a to stačí. Cítím to. Když to cítíte… tohle chceme, abyste slyšeli. Jak to cítíte, převádíte vibrační realitu do reality,  protože pocit je realitou. Jak budete udržovat ten stálý… ne vždy, ne 100%, ale převážně… stálý pocit hojnosti, hojnost se vám objeví v každém ohledu, který si v daný moment umožníte. Pocit hojnosti je manifestací. Ta manifestace se přemění do něčeho, co je tak hmatatelné, že to neuvidíte jen vy, ale všichni kolem vás. Probíhá u toho vibrační uskutečnění. Tohle vše, čemu říkáte realita, není realita, za kterou ji považujete. Je to vaše interpretace reality.

Peníze ještě nejsou bance, a když se dívám na peníze, které ještě nejsou v bance, které chci a potřebuji, cítím negativní emoci, kterou vyvolává to, že se dívám na špatné místo. Dívám se do banky, namísto do vibrační reality. Pokud se budete dívat do vibrační reality, kde to je, budete v souladu se svým zdrojem, budete se cítit úžasně, a to je nezbytná podmínka k tomu, aby se myšlenky měnily na věci. To je podmínka, která je nezbytná k tomu, aby se myškenky změnily na věci. Pokud na to chcete myslet kvůli tomu, jak se u toho cítíte, a dáte do rovnice emoci, tak jste to pochopili.

Víte, že jste vibrační bytosti ve vibračním vesmíru? Víte, že zákon přitažlivosti to vše dokonale řídí? Víte, že život ve vás vyvolal touhy a žádosti, se kterými ještě nejste v souladu? Víte, že na tom nezáleží, protože váš zdroj s nimi v souladu je? Je neustále připravený na vás a čeká na vás, abyste nastoupili na cestu. Čeká na vás, až vytvoříte prostředí, které splnění těch tužeb umožňuje. Nikam nezmizí. Nemají datum spotřeby. Nikdo vám je nevezme.

amazing_mountain_milky_way_by_yakub_nihat-wallpaper-1366x768

Je to o vibračním naladění na vibrační realitu. Udržení pocitu… ne vize. Když se snažíte udržet vizi, nebude to tak čisté. Udržujte pocit, ne vizi. Co je emoce za tím, o co usilujete? Jaké emoce souvisí přímo se zábavou? Jasnost je tak zábavná.  Jasnost je tak zábavná. Jistota je tak zábavná. Překvapení je tak zábavné. Setkání je tak zábavné. Nečekat to, ale být tam, jak to přijde, je tak zábavné. Dobrodružství je zábavné. Růst je tak zábavný. Naplnění je tak zábavné. Láska… láska je tak nádherná. Láska je tak zábavná. Láska je tak dobrá. Humor je tak zábavný. Smích je tak zábavný. Dobré načasování je zábavné.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vesmír vám neustále dává znamení

Peníze přijdou, milenci přijdou… vše přijde v reakci na emoci. Ale musíte najít emoci, být v ní zajištěni. Musíte si ukázat, že ji dokážete cítit bezpodmínečně. To, co nejvíce špatně chápete, vám právě bylo vysvětleno. Musíte vytvořit emoční prostředí, které umožňuje uskutečnění vaší cesty.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Jakmile tohle začnete dělat, začne to proudit snadno

Host: Zdravím. Strávil jsem nějakou dobu snahou se dostat do podnikání, ve kterém nyní dělám. …

3 komentáře

  1. Nádhera, děkuji!
    (Tak pomáhajícím překladům nelze nepřispět… 😉

  2. Úžasné! Nádherné! Geniálně jednoduché a srozumitelné. Oceňuji a děkuji.

  3. Moc moc moc děkuji za překlad,velmi oceňuji Váš čas a energii,kterou věnujete překládání,je to úúúúúúúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééééééééééééééééééééééééééé,skvělééééééééééééééééééééééééééé,uchvancancujíííííííííííííícííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *