Abraham Hicks – Přijměte to, co je
Zhlédnuto: 1 560 x

Abraham Hicks – Přijměte to, co je

Líbí se vám překlady? ZDE můžete podpořit mou tvorbu a chod stránek. Děkuji

_________________________________________________________________________________

Přepis:

Tím, že se smíříte s tím, co je, se rychleji posunete k tomu, po čem toužíte. Je to tak prosté. Když se s tím usmíříte… nemyslíme tím, abyste to akceptovali a žádali, aby to zůstalo déle. Myslíme tím, abyste proti tomu neodporovali. Abyste to nekritizovali. Nesnažit se přijít na to, jak jste se tam dostali. Myslíme tím, abyste to, kde jste, přijali jako hodnotnou a důležitou část cesty, na kterou jste se už dávno vydali. Jinými slovy, ve vortexu máte různé věci, které vás volají, které vyžadují nějaké podpoření.

Bylo by to jako… tohle bude znít zjednodušeně, ale bylo by to jako, když jdete do restaurace, kde si můžete dát lahodné pokrmy z různých druhů kuchyň, a vy tam budete sedět bez žádné srovnávací zkušenosti. Zatím jste měli jen mateřské mléko a kaši. Takže nevíte, jak lahodné některé tyto příchutě mohou být. Ještě jste neměli dostatek zkušeností s jedením, abyste zažili dokonalost té konkrétní kuchyně. Je mnohem vyspělejší než vaše schopnost si ji užít. Takový je pro téměř všechny z vás tento fyzický svět.

Potenciál pro potěšení je mnohem větší, než na co je většina lidí připravena, protože si neužíváte kontrast, díky kterému definujete a rozhodujete se. Každý definující moment vás připravuje na uspokojivější manifestaci. Každý definující moment. Každý darebák, každý moment zneužívání, každý moment nepochopení, každý moment nemoci, každý moment čehokoliv nechtěného zdokonaluje vaši schopnost nejen pochopit rozdíl mezi chtěným a nechtěným, ale umožnit si zkušenost to mít. To je skutečné umožňování.

Takto nejlépe využijete tento kontrastní svět, ve kterém jste zapojeni. Ale jde také o nejlepší rovnováhu pro fyzicky zaměřenou nefyzickou energii. To, co je, nic neznamená. Až na to, že je to začátek toho, co je na cestě dalšího. Žijete v časoprostorové realitě, protože je zábava vnímat vztahy, je zábava vnímat vzdálenost, je zábava chápat prostor. Nelíbí se vám být v této místnosti a nejste rádi, že víte, že existuje venek?

Nelíbí se vám být na zemi a nejste rádi, když vidíte svět ze vzduchu? Nelíbí se vám být na kontinentu a nejste rádi, že existují oceány? Nelíbí se vám hloubka a to, jak vaše oči mohou vidět na blízko a na dálku? Nemilujete tuto časoprostorovou realitu? Nemilujete setkání, která čas přináší? Nemilujete pohyb skrze čas? Nemilujete své vnímání času? Copak neobdivujete přínos toho, že jste schopni se zaměřovat? O tom je tohle vše. Jak přijmete to, co je, jako přínos odrazového můstku a budete očekávat vzrušení z odskoku… to je nejlepší ze všech světů.

Je načase se smířit s každou částí.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php