Abraham Hicks – Proces k manifestování
Zhlédnuto: 1 540 x

Abraham Hicks – Proces k manifestování

Přepis:

Host: Mám ještě jednu otázku. Týká se procesu, který používám.  Nevím, jestli to skupině pomůže. Beru si výpis ze svého investičního účtu  a napíšu si tam čísla, která si přeji vidět, a před těmi čísly zpívám: “Šrím brezí”. Takto nějak. “Šrím brezí – šrím brezí – šrím brezí”. Cítím uspokojení,  jakoby to byla realita. Pomáhá to s manifestací?

Abraham: To vždy, protože se  zaměřujete na to, co chcete, a vaše zpívání vás  dostává do stavu přijímání díky tomu, jaká máte o tom očekávání.

Host: Chápu.

Abraham: Nejdůležitější otázka je:  Pokud se cítím uspokojeně, stačí to?

Host: Ano. Pokud se cítím uspokojeně…

Abraham: To stačí. Mluvíme o zákonu přitažlivosti,  o hybné síle, o myšlenkách měnících se na věci. Jelikož mluvíme o myšlenkách  měnící se na věci, mluvíme o stavu přijímání,  abyste mohl přijmout myšlenku, protože vaše přijetí myšlenky  tu myšlenku přemění do věci.

montain_sea-wallpaper-1366x768

 

Vaše přijetí myšlenky ji přemění do věci. Je to připravenost na to být připraven,  takže když meditujete a ztišíte mysl, jste připraven být připraven.  Jste připraven být připraven,  protože nemáte aktivního nic odporujícího. Myšlenka, kterou vaše vnitřní  bytí má o tom, vám přijde na mysl. Myšlenka, kterou jste o tom  myslel, to může zpochybnit, ale alespoň na chvíli poznáte myšlenku,  jakou o tom mělo vaše vnitřní bytí, a na tom velmi záleží. Proč?

Protože vaše vnitřní bytí, které je ve  vortexu, ví vše, co chcete, a kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete,  a zná nejlepší cestu uspokojení, které vás dostane tam,  kde chcete být. Myslíte si, že se tam chcete dostat, ale vaše vnitřní  bytí ví, že ve skutečnosti chcete uspokojení za chodu. Esther říkala: “Ne, Abrahame.  Nepotřebuji dlouhou a klikatou cestu. Jen mě zaveďte přímo k cíli.”

My na to: “S takovým postojem  se tam nedostaneš.” To, co mě nyní velmi uspokojuje, je ztráta mé práce. Z toho se cítím velmi uspokojeně… Protože jste byl připraven  být připravený… Bez toho byste nebyl otevřený  a připravený přijímat. Bylo to součástí procesu. Nyní z toho cítíte uspokojení  namísto jiných věcí, které byste mohl cítit. Odpor ohledně toho tématu pak ustoupí  a nyní ucítíte, jak se to téma bude odvíjet.

Host: Ano.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano. Moc vám děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php