Abraham Hicks – Rezonujte jen s věcmi na své vibrační úrovni
Zhlédnuto: 1 723 x

Abraham Hicks – Rezonujte jen s věcmi na své vibrační úrovni

Přepis:

Abraham: Slyšíme vás si říkat: “Kde jsou ženy? Kde jsou ty ženy?”

Host: Dobrá, moc vám děkuji, Esther a Jerry. Tohle je otázka pro ženy i muže. Zdá se, že lidstvo… Z toho, co podle brzké zaznamenané historie na této planetě chápu, je to, že lidstvo je nejen fascinováno ale téměř zlákáno představou neopětované lásky. Zdá se, že příběhy jako Romeo a Julie a ostatní tragédie a knihy a filmy… zejména písně. Slyšeli jste některé dnešní písničky? Ladili jste se na naše rádiové frekvence? “Vážně tě chci, bejby, ale vím, že ty mě nechceš.” Takové věci se v nich zpívají. A tyto zní špatně… a pak: “Radost, radost, radost, je tam jen pro tebe.” Z nějakého důvodu tyto písně… omlouvám se. Ne, že se mi to nelíbí.

Abraham: Všiml jste si, že písně, které se vám líbí, jsou ty, které jsou ve vašem vibračním rozpětí?

Host: Ano. Vibračním rozpětí světa.

Abraham: Ne světa, ale vašem vibračním rozpětí. Jinými slovy… Mluvili jsme o tom dříve. Pokud se stále zaměřujete na to, že vám chybí něco, co chcete, pak někdo, kdo zpívá o radosti, vás bude iritovat. Jo. Více rezonujete se zkrachovalou láskou, a že je vše těžké… Ale chceme, abyste se naladil na píseň toho, kým skutečně jste. Zdroj uvnitř vás zpívá píseň a dokáže ji zpívat tak, abyste ji chtěl slyšet.

Zdroj uvnitř vás dokáže zpívat způsobem, který je moderní, chce se vám ho poslouchat ušima, se kterými jste zvyklí. Je to optimističtější píseň. Je to píseň, která říká: “Není nic, čím byste nemohl být, dělat nebo mít.” Zatímco vidím, že se ke mně neblížíš, část mě ví, že tam na mě čekáš. Vibračně se připravuji na podobné písně jako je tvá. Když se oba z nás střetnou, oba naladění na zdrojovou energii, která je námi, bude mezi námi taková láska, kterou nikdo ještě neviděl. Sexuální interakce mezi těmi, kteří jsou vibračně sladění s tím, kým jsou, je sexuální interakce, kterou chcete zažít.

Host: To zní dobře.Děkuji.

Abraham: Co je podle vás širším trhem? Kdybyste skládali píseň… jsou širším trhem ti, jejichž láska selhala, že ji ještě nenašli, nebo jsou širším trhem ti, kteří jsou v souladu? Kde je více lidí? Otázka, kterou si chcete položit… spousta se snaží zalíbit trhu, tak ti, co mají něco na prodej, se ptají: Co lidé chtějí? S čím svět nejvíce rezonuje? Sladím svou vibraci, aby rezonovala s nimi. Vytvořím produkt, který bude rezonovat s větší částí světa. My na to: To podle nás není dobrý nápad. Na vašem místě bychom se vibračně sladili s tím, kým jsme, a vytvořili vlastní mezeru na trhu.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php