Abraham Hicks – Spřízněné duše & Očekávání
Zhlédnuto: 2 266 x

Abraham Hicks – Spřízněné duše & Očekávání

Přepis:

Host: Jedna osoba v mém životě mě požádala, abych se vás zeptal, kdy potká svou spřízněnou duši.

Abraham: Naše odpověď pro ni je: Až si přestane myslet, že jí chybí. Zní to povědomě? Naše odpověd pro ni je: Až dosáhne vibračního souladu se svou duší. Pak pozná to, co je s tím v souladu. Než se tak stane, tak svou spřízněnou duši může mít klidně před nosem a nevědět to.

Host: Děkuji.

Abraham: Není to odpověď na vše? Když mám touhu, tak se s ní musím vibračně sladit. Nemůžu být tady, kde ji nemám, musím se s ní nějak sladit, což znamená, že ji musím očekávat. Očekávání je mocné slovo. Jak můžu začít očekávat? Poznáte, když mluvíte z hlediska očekávání nebo odrazování. Poznáte, co děláte. Ať je očekávání vašim cílem. Začněte to slovo více používat.

Očekávám, že vše půjde dobře. Očekávám, že se mé počítačové procesy stabilizují. Očekávám, že se mi bude dařit. Očekávám krásný den. Očekávám snadné zhubnutí. Očekávám svého milence. Očekávám nález ztraceného. Očekávám nález chybějícího. Očekávám, že se mi bude dařit. Očekávám dobrý den. Očekávám, že na světě bude dobře. Očekávám, že můj život bude dobrý. Očekávám lepší pocit v rukách.

1577994

Očekávám zvyšující se kreativitu. Očekávám báječné věci. Očekávám uzdravení mého těla. Očekávám známky pokroku. Očekávám zhmotnění blahobytu. Očekávám, že tohle jasněji pochopím. Očekávám, že blahobyt bude můj. Očekávám dobrý den. Očekávám lahodný oběd. Očekávám dobrou služebnou.

Očekávám, že budu mít dobrého souseda. Očekávám příjemný návrat domů. Očekávám dobrý pocit při řízení. Očekávám dobrý pocit ve svém těle. Očekávám, že budu žít dlouhý a zdravý život. Očekávám dobrý vztah se svými dětmi. Očekávám zlepšení svých vztahů. Očekávám, že se ve svém těle a životě budu cítit dobře. Očekávám bezproblémový provoz mého zařízení. Očekávám, že budu vědět o potřebných změnách. Očekávám, že vše dopadne dobře. Očekávám zábavu za chodu.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Jeden komentář

  1. Tak toto je úžasný návod Dajwe :-)
    Děkuji za lehkost bytí :-)

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php