Abraham Hicks – Šťastný bez peněz?
Zhlédnuto: 1 511 x

Abraham Hicks – Šťastný bez peněz?

Přepis:

Host: Zdravím Abrahame. Jen vám chci poděkovat. Užívám si jízdu tohle dnešní ráno. Jsem na úžasné cestě. A mnozí z nás podle mě také. Zažívám v životě něco, o čem bych chtěl něco vědět. Praktikuji vaše učení už asi 10 let. Jsem poradce. Lidé, kteří za mnou chodí… já jsem neustále šťastnější, a lidé, kteří za mnou chodí do poradny, se stávají šťastnější a bohatší. A já se stávám jen šťastnější.

Publikum: (Smích)

Host: Ta druhá věc, kterou chci znát…

Abraham: Věříte, že máte touhu po větší prosperitě?

Host: To se zdá jako přítěž.

Abraham: Tak vidíte. Udělal jste to pro nás velmi snadné… Chtěli jsme poukázat na to, že i když můžete mít touhu po větší prosperitě, pokud ta prosperita vám nechodí snadno, bezpochyby máte nějaké myšlenky, které té prosperitě odporují. Jako: “Není slušné mít prosperitu. Není duchovní. Je to příliš práce na udržování. Zahltila by mi život. Omezilo by mi to svobodu.” Nebo to všechno dohromady.

Host: Máte pravdu.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte mě a obsah, který zde nabízím. Oceňuji Vaše Dary.

David Dajw Formánek

20953419_686363734905758_3503634576878407982_n

 

Zanechte odpověď

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php