Abraham Hicks – Účel života

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Většinu svého života jsem záviděla lidem, jejichž příběh byl např.: Ještě než jsem uměl chodit, tak jsem věděl, že chci tancovat. Vždy jsem věděl, že chci hrát na klavír… Od útlého věku hned věděli, co sem na svět přišli dělat a vyjádřit. A já celý život hledám to “ono”, co je možná moje, co jsem někde v průběhu minula. A dnes mě tak napadlo, že to “ono”, co hledám, možná vůbec nesouvisí s profesí. Možná to “ono”, co hledám, je bytí ve vortexu s 2 % lidmi, kteří jsou ve vortexu.

Abraham: Dobře řečeno. Přesně tak. Když lidé říkají: “Vždy jsem to věděl(a).” Ve většině případech to není ani zdaleka pravda. Ale věděli, že chtějí cítit radost, a když tančili, cítili radost. Nebo věděli, že chtějí cítit radost, a cítili radost při vaření. Nebo věděli, že chtějí cítit zájem, a když se věnovali matematice, cítili zájem. Ve skutečnosti říkají: “Chtěl jsem být šťastný a při té činnosti jsem byl šťastný, tak jsem to přijmul jako účel svého života.” Jak unikátní jsou, že byli ochotni následovat své štěstí. To je ale to, o čem mluvíte.

tree

Host: Takže pro mě to “ono” je tedy být ve vortexu a pak bude jedno, co dělám, protože cokoliv bude dokonalým vyjádřením?

Abraham: Dobře řečeno. Řekněme to ještě lépe. Že to “ono” je… Bytí ve vortexu je terminologie, kterou používáme, ale popišme to podrobněji. Být v souladu s tím, kým jsem. Vidět svět v tomto okamžiku očima mého úplného já. To je to “ono”. To “ono” je žádné oddělení mezi mnou a mnou. To je “ono”. Když lidé o tom mluví, tak mluví o souladu. Protože se souladem souvisí sebevědomí a jasnost, sebejistota, rovnováha, talent… To “ono” je soulad. Nic víc.

Host: Pokud mám nějakou vizi v něčem, co by podle mě bylo pro lidi nebo organizace skvělé, a oni o to nemají zájem… A pak ostatní lidé nebo organizace přijdou za mnou s něčím, o co nemám zájem já, to je jen důkaz mého nesouladu?

Abraham: Ano, dočasného souladu v té chvíli.

Host: Takže když budu více času ve vortexu, tak se to vše napraví.

Abraham: Ano.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *