Jaký je rozdíl mezi obecném a specifickém zaměřování myšlenek? To se dozvíme v tomto videu.

Věci, na kterých záleží

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Co nejlepšího můžete udělat třeba pro rodiče, pokud jsou daleko, abyste přispěli k jejich zdraví, i když svoji vibraci si řídí sami? Je něco, co můžete…

Abraham: Kdykoliv udržujete někoho jako předmět své pozornosti, zatímco jste ve vortexu a cítíte se dobře, je jim to ku prospěchu. Fungujete jako takový vlivný satelit, který vyzařuje signál zdraví. Samozřejmě nemůžete být zdravý za ně, a nemůžete se cítit dobře za ně, ale síla vlivu je o napojení se na tuto mocnou energii Zdroje, a pak se zaměřovat… má to tedy velmi velkou hodnotu. Pokud vaše rodiče jsou přesvědčeni, že jejich zdraví je závislé na tom, že vás budou vidět, nebo abyste byl tam, kde jsou oni, tak se udržují v odporu vůči svému zdraví a používají vás jako svou záminku.

Host: Neříkám, že se cítí špatně, když tam nejsem, ale když jste ve vortexu, tak…

Abraham: Kdykoliv udržujete někoho nebo něco jako svůj předmět pozornosti a jste napojen na úplnost toho, kým jste, má to vždy užitek.

Host: Dobře. To zní dobře. Zkusím to. Co se týče meditace… rád ji dělám, ale čím více ji dělám, tím více se dostávám až do příliš klidného místa, kdy jsem jako nějaký mnich na ulici.

Abraham: To děláte celý den?

Host: Ne. Řekněme, když medituji půl hodiny denně, tak mám už pocit… cítím se příliš klidně, příliš uvolněně… Je to dobrá věc? Máte nějaké doporučení?

Abraham: To, na co musíte pamatovat, je to, že proces tvoření… své žádání jste už udělal, takže žádání je vždy… například. Žádáte zdraví svých rodičů. Vaše touha po jejich zdraví, a aby se cítili dobře, je už ve vašem vortexu. Když jste v tom klidném stavu, neodporujete tomu, co je ve vortexu. To místo bez odporu, které nazýváte téměř nudné nebo příliš klidné, je to, co popisujeme jako, být ve stavu umožňování.

Host: Několikrát jste řekli, že je tak nějak na okraji vortexu, takže lze dosáhnout mnohem vyšších míst.

Abraham: Vysvětlíme to následovně. Na spektru emocí… řekněme, že jsou specificky negativní, obecně negativní, obecně pozitivní a specificky pozitivní. Když jste v tom klidném místě, jste v tom obecně pozitivním místě. Z obecně pozitivního můžete jít do specificky pozitivního a svou energii rozpohybovat. Je to velmi dobré místo. Jaký je rozdíl, když je něco obecné a specifické? Větší zaměření.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak změnit věci k lepšímu

Neříkáme vám, abyste meditoval a nezaměřoval se… proto vás pobízíme, abyste meditovali kratší dobu. Když se ocitnete v tom klidném a dobře pociťujícím stavu, to je dobrá chvíle na to, abyste se zaměřil specifičtěji na to, co chcete, nebo i specifičtěji ve svém oceňování. Slibujeme vám, že když se dostanete soustavného oceňování, nemůžete zůstat na nudném místě. Energie se tam pohybuje rychle. Raději bychom byli, abyste byl v klidném místě než negativním místě. Ale je už snadné se z klidného dostat do specifičtějšího.

Například: Když meditujete, snažíte se něco překonat, nebo meditujete jen pro prospěch meditace? Ano. Vyjdete tedy z meditace, a máte myšlenku… to, co jste právě řekl… co to je? “Necítím se zaměřený, necítím se plný energie, cítím se příliš klidně,” což je trochu negativní myšlenka. “Dělám něco špatně? Není pro mě meditace prospěšná? Necítím žádné návaly nadšení. Necítím se motivovaný nic dělat. Nesnažím se překonat nic špatného. Jen jsem v tomto poklidném místě.” Je to obecné místo… To zní trochu negativně, tak z toho udělejme něco pozitivního. “Tento stav umožňování je dobré místo.

Tohle je třetí krok v procesu o třech krocích. Svou žádost jsem už vyslal a v tomto stavu praktikuji stav umožňování. Je to dobrý pocit. Cítím, jaký to má užitek pro mé tělo… je příjemné se takto cítit. Vím, že mohu dělat, být a mít cokoliv, co chci. Je spousta věcí, na které se rád zaměřuji. To, co mě nyní nejvíce zajímá, je… je… je…

Host: Je…

Abraham: Jinými slovy, na co se chcete zaměřit? Kam chcete směřovat energii? Máte témata, která byla tak negativní, že na ně nemyslíte? Nebo máte témata toho, co chcete? Dokážete se u věcí, na kterých vám záleží, zaměřit z obecného místa specifičtěji?

Chcete se propojit a potkat s druhými lidmi na autentické a hluboké úrovni? Přijděte na akci, kterou pořádám: VÍCE INFO ZDE

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

1 komentář

  1. Skvělé, meditace je pro mě stále trochu záhadou, tak tohle přišlo jako splněné přání pro můj dotaz. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *