Abraham Hicks – Vesmír je vždy na vaší straně

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Někdy narazíte na situaci, kdy se vám něco nedaří, a pak zase něco a něco se hodně pokazí. Je pro vás těžké najít něco, co vám funguje. Není to ale těžké, protože celý vesmír je na vaší straně a vede vás směrem k tomu, co chcete. Jen se musíte uvolnit a přestat se vztekat, že nedostáváte, co chcete. To je to, co spousta z vás dělá špatně. Tak moc chcete to, co chcete, a vrozeně víte, že byste to měli získat, a když to nedostáváte, tak máte pocit takové nespravedlnosti, že z toho vyšilujete.

Musíte ale vyšilovat méně často. A nebuďte na sebe tvrdí, když vyšilujete. A pak si připomínejte, že všichni jsou na mé straně. Všechny zdroje jsou mi k dispozici, protože život by se mi měl dařit. Všechno by mělo být pro mě dobré. Život by měl být zábava. Měla bych cítit lehkost. Všechno by mi mělo vycházet. A všechno mi vychází. Více mi toho vychází než nevychází. Existuje více důkazů, že se mi daří, než nedaří. Líbí se mi být puntičkářkou.

Gyre_by_dinyctis

Líbí se mi, že jsem tak zhýčkaná, že když se něco nedaří, tak jsem z toho zhroucená, protože to mi moje vyšší Já dává vědět, že by se mi mělo dařit. Ale jsem odolná, zvládnu to, dokážu se s tím sladit. Dokážu se naladit na to, kým jsem. Dělám to často a neustále. Nepotřebuji to dělat neustále. Dělám to často a většinu času. Dělám to chronicky. Většinu času se cítím dobře. Všechno mi skvěle vychází. Vesmír je na mé straně.

Můj vibrační depozitář je naživu a plný. Nachází se tam moje vnitřní bytost. Negativní emoce jen značí, že jdu proti proudu. Dokážu se otočit ve směru proudu, a pokud ne, o nic nejde. Udržím se pohromadě. Mohu být nešťastná a nemocná jak jen chci, ale mohu se rozhodnout jít s proudem, mám to pod kontrolou. Vše je v pořádku, není se čeho bát. Vše mi vychází, vesmír je na mé straně. Moje vnitřní bytost je na mé straně. Můj vibrační depozitář je naživu a plný. Stačí se jen otočit jeho směrem. Je zábavné za tím směřovat. Nemusí se to vše ihned zhmotnit. Ani bych to nechtěla.

Líbí se mi, že se to zhmotňuje postupně. Ráda vím, že jsem v proudu. Ráda přicházím s novými nápady. Ráda jdu ve směru těch nápadů. Líbí se mi pocit souladu se Zdrojem. Miluji pocit radosti Zdroje, která mnou prochází. Mám ráda tento život plný kontrastů. Užívám si života. Miluji sebe. Miluji to, co dělám, kde jsem a kam směřuji. Skvělá chvíle na to si dát přestávku.

Čtěte také:  Přijetí - Cesta do vortexu a k uvolnění odpor

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *