Abraham Hicks – 16 sekund k nastartování hybné síly

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Když si uvědomíte, že to, jak myslíte a jak se cítíte, a co se manifestuje, se vždy shoduje, a nyní záměrně myslíte a tudíž záměrně vyvoláváte pocit, a pak záměrně pozorujete výsledek, budete neustále lepší v promítání svých myšlenek tak, abyste získali výsledek, který chcete. Je možné být všude možně, myslet cokoliv, co chcete myslet, reagovat na kola, která nejhlasitěji vržou, a myslet ledabyle a získávat něco z tohoto a tohoto, což je způsob, jakým žije většina lidí. Většina lidí svou vibraci nabízí v reakci na to, co pozorují.

Pozorují širokou škálu věcí, tak nabízí širokou škálu vibrací a tak získávají širokou škálu výsledků, ale necítí v tom žádnou kontrolu. Dokud nepochopíte, že zákon přitažlivosti reaguje na vaše myšlenky a vaše myšlenky jsou vibrační, a že když myslíte myšlenku a udržíte ji jen 17, 16, 17, 16… spíše 16 než 17 sekund, sotva něco málo přes 16 sekund, přidá se k ní podobná myšlenka, a nastartuje to hybnou sílu. Pokud tu myšlenku udržíte dalších 16 sekund, přidá se k ní další podobná, a jakmile ty myšlenky udržíte 16, 16, 16, 16 sekund a překročíte hranici minuty, nastartujete dostatek hybné síly, že soudný člověk dokáže jasně cítit, co jim jeho vedení nabízí.

Nejen je tento kontrast důležitý pro expanzi, pro pokračování… bez expanze by nic nepokračovalo, takže samotná věčnost, o které mluvíme, závisí na kontrastu, který vyvolává soudnost, který vyvolává volby, které vedou k proudu energie, což vede k zaměření, což vede k tomu, že zákon přitažlivosti dodá manifestaci.

mountain_waterfall_8-wallpaper-1366x768

 

Bez kontrastu a rozeznání kontrastu by vše přestalo být. Na uspokojení velmi záleží… na to lidé nemyslí. Říkáme vám: Existuje trojice záměrů – svoboda, růst a radost. Musíte najít způsob, jak být ve větším souladu s vortexem a menším souladu s tím, co je, což znamená, že více pozornosti musíte věnovat tomu, jak se cítíte, a méně tomu, na co se díváte. Chceme, abyste našli způsob, jak nepotřebovat manifestaci nyní. Protože pokud ji potřebujete nyní… pokud řeknete: “Nedokážu to už dále vystát. Chci to tak dlouho. Musí to přijít nyní!” Jelikož to nyní nepřijde, tak kvůli tomu, že si všímáte, že to nepřichází, bude ve vaší vibraci hrát velkou roli.

Můžete dosáhnout místa, a mnozí z vás tam už jste, kde máte takové vědění a důvěru v existenci této vibrační reality, že jste uspokojení s vědomím, že existuje. A protože jste uspokojeni, ve vaší vibraci není odpor, a nyní se tyto vibrace začnou měnit na myšlenky, které budou uspokojující. Jak nahromadí hybnou sílu, jedna myšlenka se změní do další a ta do další a ta do další, dokud vaše další manifestace nebude impuls… nebudete schopni se zastavit… jak se tyto myšlenky mění na věci, vaše schopnost je vnímat bude větší a větší.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Není cesty zpět

Chceme, abyste si odtud odnesli, jak je lahodné, když se myšlenky mění na věci, a vy jste uspokojení… a pak zákon přitažlivosti vám přináší víc a vy jste uspokojenější, a pak přináší víc… stále se to ještě nemanifestovalo. Slyšíte, co tím říkáme? Stále se to nemanifetovalo. Protože se připravujete být připraveni být připraveni, jste za chodu uspokojení… přátelé, chceme, abyste pochopili, že tohle znamená šťastný život. Nepotřebujte, aby se to manifestovalo, abyste byli uspokojeni.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *