Trpím závistí vůči bohatým

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

HOST: Jsem velmi vděčná, že tu sedím. Poslouchám vaše učení už nějakou dobu.

/smích/

AH: Jste šťastná? Uvolněte se, nenechte se od nás kontrolovat.

HOST: Důvěřuji vám!

AH: To byste neměla, buďte šťastná.

HOST: OK.Už znám vaše učení nějaký čas a zmanifestovala jsem si spoustu úžasných věcí ve svém životě. V poslední době se honím za jedním svým snem. Jsem z něj úplně nadšená. A…

AH: Jak se může shodnout honba za snem s cestou nejmenšího odporu? No, ne moc dobře. Spíš udržuje ten sen na útěku ne?

/smích/

HOST: No, je to tak. A vím, že si to dělám sama. Jsem prostě teď zaseklá na tomhle místě, kde se snažím to vybalancovat. Mezi tím, co vím že je reálné a mezi tím čemu mám problém věřit. A uvědomila jsem si, že mám spoustu starých iracionálních přesvědčení ohledně peněz…

AH: Nezáleží na tom, jak jsou iracionální. Pokud jsou aktivní tak vám stále stojí v cestě. A jediná cesta jak deaktivovat takové přesvědčení je tak, že aktivujete nové. Tak přestaňte zkoušet řešit iracionální přesvědčení. Jen se tím zvětší. A o tom to je. Dobře. Tak jak vyplníte tu mezeru? Jak vykročíte směrem k věcem, které chcete? Tím, že je pustíte z hlavy, tím že si začnete užívat ten proces.

Jinýmy slovy: Řekla jste – honím se za snem a my si z vás trošku udělali legraci. Ale, protože to nikdy nedokončíte, tak nejste vždy na cestě k nově objevené touze? A není to dobrá věc? Tak co je za problém?

HOST: Jsem zaseklá v odporu a závisti k bohatým lidem. A…

AH: Odpor a závist. Nejste zaseklá v odporu a závisti. Odpor a závist jsou jen vaším emočním překladem toho, že sama sobě podrážíte nohy.

HOST: Tak jak dosáhnu toho, aby se se ten zmetek uvnitř mě přestal vztekat?

AH: No, máte ráda pocit odporu a závisti?

HOST: Ne, ne vůbec.

AH: Tak jakmile je ucítíte, musíte začít myslet myšlenky, které ho zjemní. Nebo myšlenky, po kterých odejdou. Musíte si uvědomit co způsobuje nesoulad. A dělat něco jiného, dokud nevyvinete nové vzorce myšlení, které je už ho nezpůsobí.

HOST: Já vím, že ne každý bohatý člověk je chamtivý a vím, že já si nemůžu dělat nároky na to co si zmanifestovali ve svých životech. A že je dost pro nás všechny. Ale jak se s tím sladím?

Čtěte také:  Jsem závislá na jídle, co s tím? Abraham Hicks

AH: Počkejte, tady je něco co vám pomůže. Řekněme, že existuje jen 100 lidí na celém světě – používáme jednoduché analogie. Řekněme že jich je jen 100 a řekněme, že 10 z nich jsou extrémní boháči. No a máme tu ten koláč, který sdílejí a 10 z nich dostává opravdu hodně velký kus a těch zbylých 90 nedostává moc velký kus. Ale věc, kterou neberete vůbec v úvahu je že těch 10, kteří dostávají velký kus toho koláče si ho sami upekli. Pokud by si ho neupekli, neměli by ho.

HOST: Ano, ano.

AH: Víte, to je mylný předpoklad, že tam za ně někdo jiný umístil tenhle koláč. A pak tam ti chamtiví a nechamtiví přiběli a chamtiví si vzali víc než byl jejich férový díl. A ti nechamtiví prostě nedostali svůj férový díl. Jenže takhle se to nestalo! Nikdo jiný tam ten koláč neumístil. Ti chamtiví ho tam postavili. Tedy vaše interpretace chamtivých. A tak když říkáte, je dost pro všechny. To není správný výraz jak to říct. Není to tak, že je dost pro všechny. Je to tak, že každý dostane co vytvoří.

Takže, vy jste vytvořila opravdu, opravdu výjimečný vibrační koláč. Ale aby se stal realitou mu někteří umožní stát se skutečným a někteří mu neumožní stát se skutečným. A ti, kteří mu nedokážou umožnit, aby se stal realitou často nesnáší ty, kteří to dokážou umožnit. Musíte tohle pochopit. Jinými slovy: Já sama sobě odebírám ze svého koláče tím, že se zlobím na druhé, kteří si ho upekli a vzali si ho! Nezlobím se na ně proto, že si vzali můj koláč. Zlobím se proto, že si oni si vzali ten svůj a já nejsem schopná si vzít ten svůj!!!

HOST: Ano, máte absolutní pravdu.

AH: Tohle je vibračně přesné vyjádření té situace. A vy jste to pochopila. Tak teď řekněte: Ten odpor, který cítím znamená, že se tak cítím, protože bráním sama sobě si vzít můj koláč. A nemá to cokoliv společného s čímkoliv co dělají druzí lidé. Nemá to s nimi nic společného. Kromě toho, že jsem něco vytvořila něco, co si sama odebírám. A cítím se velmi posílená, když pozoruji ty, kteří ho sami sobě neodebírají. Teda, nebylo tohle jasné a dobré? Myslíme, že tohle je opravdu správná chvíle na kousek koláče.

Čtěte také:  Je možné, že žádám málo?

Překlad: Crazy Woman 2018

 

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *