Do Vortexu krok za krokem – video s Esther

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Takže je tu pár věcí, které vám chceme pomoci si v sobě dnes znovu potvrdit. Zaprvé bylo by hezké, kdybyste dokázali přijmout existenci Vortexu tvoření. A bylo by ještě hezčí kdybyste ho mohli vidět tak, jak ho vidíme my jako přítomný okamžik vašeho tvoření. A tak,když vám váš přítel řekne: „Nevidím ve tvém životě žádné zlepšení,“ můžete pevně stát ve svém Vortexu tvoření a říct: „To je proto, že to nemohou vidět ti, kdo jsou mimo Vortex.“ A on řekne: „Byls poslední dobou u doktora?“ A vy řeknete: „Ve Vortexu tvoření žádní doktoři nejsou.“

Když si umožníte být ve Vortexu, když dovolíte, aby naladění vaší vibrační frekvence na to vše, čím jste, bylo vaší nejvyšší prioritou na oplátku získáte tolik života! Víte, kolik argumentů, kolik slov, kolik úsilí, kolik činnosti je třeba jen na to, abyste zůstali naživu a neupadli do zoufalství, když nejste ve Vortexu? Jinými slovy – představuje to velkou námahu žít tento život, když spoléháte na slova a na činnost a na své úsilí, aby se něco mohlo stát.

Je to zajímavé – stačí si popovídat s jedinou matkou, která to myslí velmi dobře se svým dítětem, které zbožňuje víc než život sám. A naslouchejte všem těm výkyvům, kterými si prochází, aby nějak porozuměla tomu, co se děje s jejím chlapečkem, a aby si na to udělala správný náhled když přitom vše, co potřebuje udělat, je odstoupit od toho, co ho trápí a od toho, co trápí ji, a zaměřit se na něco, co jí umožní přístup do Vortexu, a potom zevnitř Vortexu je všechno jasné!

Nemůžete něco vést ze zadní řady . A když nejste ve Vortexu, tak nemáte nic, co byste komukoli mohli dát. Někdy lidé říkají: „Abrahame, zdá se, že vy učíte sobectví.“ A my říkáme: „To tedy opravdu, opravdu, opravdu děláme!“ Protože „sobectví“ – definujme si ho: sobectví (sebestřednost) znamená být vibračně v souladu se sebou samým. A abyste to pochopili, musíte vědět, co Já (sebe-) doopravdy je.

Já je Zdroj! Já je čistá pozitivní energie, Já je hodnotné, Já má jasnou mysl, Já je zdravé, Já je plné vitality, Já dychtí po životě. A když vy chcete být sobečtí, což znamená, že chcete napodobit vibraci svého Já, což znamená, že jste ochotní zbavit se myšlenek, které vás od toho udržují oddělené, a praktikovat myšlenky, které vás s tím uvedou do souladu. Což prostě znamená, že jste dostatečně sobečtí, abyste se starali o to, jak se cítíte. Tehdy se tomu říká „sobectví.“

Lidé říkají: „Ach, ty jsi tak sobecký, děláš radost sám sobě!“ A co mají na mysli, je: „Měl bys dělat radost mně!“ Ty jsi sobecký, protože děláš radost sobě, a já nejsem sobecký, protože si myslím, že bys měl dělat radost mně a ne sobě! To je nějak pokroucené uvažování! A pokaždé, když vám záleží na tom, abyste potěšili je a ne sebe ó, to je tak krátkodobý zisk, tak krátkodobý zisk…

Protože, když se staráte o to, jak se někdo jiný cítí nebo jak na vás reaguje, takže se chováte tak, abyste ovlivnili jejich reakci na vás, děláte jim medvědí službu. Protože je učíte, že že činností a požadováním, nebo vemlouváním se, nebo ovládáním, nebo silou, mohou se svým životem bojovat a zneškodnit ho. A stěží se najde někdo tak ochotný spolupracovat jako jste vy sami. Přemýšlejte o tom – co kdybyste měli někoho, kdo je tak ochotný spolupracovat, že pro vás udělá cokoliv? A pak by byl jediný, kdo se takto chová, takže byste měli jen tohoto jediného přítele Často to byla vaše matka…

A nebyli jste doopravdy připraveni na svět, že? Ale když si ukážete, že máte tu moc dostat se do souladu nejen s tím, kým jste byli předtím, než jste se narodili, ale se vším, čím jste se od té doby stali. Nejen s vámi a se vším, čím jste se stali, ale se Zdrojem samotným. Když si ukážete, že tím, že jste sobečtí což znamená tím, že docílíte té nejpříjemnější myšlenky, kterou dokážete najít, o jakémkoli tématu, které je právě aktivní, když se staráte o to, abyste byli ve Vortexu, staráte se o to, abyste byli v harmonii s energií, která tvoří světy. A ten, kdo je ve Vortexu, ten, kdo je v souladu s touto energií, má větší moc než milióny těch, kteří nejsou. Je to tak zajímavé, pozorovat, co se děje na vaší planetě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste všemocní

Protože vy jste tak dobří v kroku 1. Většina z vás si udělala z kroku 1 úžasnou kariéru. Pečlivě zkoumáte data, a víte, co nechcete, a víte, co chcete, a víte, co nechcete, a víte, co chcete, a víte, co nechcete, a víte, co chcete, … A Zdoj je tadyhle a ví, co chcete, a je tím, co chcete, a posílá signály toho, co chcete. A Zákon přitažlivosti je tadyhle a shromažďuje to, co chcete, a shromažďuje to, co chcete, a shromažďuje … a vy jste tady …

Tohle je bezděčné tvoření, to je nechat se unášet, kam vítr fouká. To je stěžování si na všechno možné, a mít nějaké pocity z věcí, které se dějí. Ale když se rozhodnete, že převezmete kontrolu nad svým vztahem k tomu, kdo doopravdy jste, když se rozhodnete, že se budete soustředit na tu mezeru mezi vámi (ať jste kdekoli a ať prožíváte cokoli) a tím, kdo skutečně jste a co víte, tak potom váš život získá nový tvar a formu. Začnete cítit nadšení a uspokojení.

Ti, kteří vás pozorují, vás uvidí jako někoho, kdo vypadá, že tvoří s nesmírnou lehkostí. Ti, kteří vás pozorují, obzvlášť ti, kteří nechápou sílu Vortexu a moc vašeho záměrného souladu s ním, řeknou, že máte štěstí. Mnohdy vám budou závidět, protože budou sledovat, jak se vaše bohatství hromadí a jak vás obklopují finanční zdroje a budou sledovat, jak ve svém životě prožíváte uspokojení.

A pak vám řeknou: „Co víš ty, co já nevím?“ Jediné, co jim můžete říct, co pro ně bude mít skutečnou hodnotu, je: „Vyřešil jsem si svůj vztah k sobě a jsem si soustavně vědom svého vibračního vztahu k tomu, čím skutečně jsem a co doopravdy chci. A hlídám si každou myšlenku, kterou mohu, a přizpůsobuji ji celistvosti, kterou jsem. Stal jsem se člověkem, který přemýšlí se záměrem. Už netvořím bezděčně. Myslím se záměrem, mluvím se záměrem, jednám se záměrem.

A nic z toho nedělám, pokud nejsem ve Vortexu.“ „Co tím myslíš? Co je to Vortex?“ „Co tím myslíš? Co je to Vortex?“ Vortex je vibrační stav bytí, který je prekurzorem veškerého pozitivního pohybu vpřed, pohybu všeho, co existuje. Je to jakoby … koncentrovaný, zhuštěný, přímo dosažitelný Zdroj. Je to čistá pozitivní energie. Je to skladovací nádrž. Je to místo ukotvení, je to úhelný kámen. Je to místo, kde se shromažďují všechny sny a přání a naděje, dokud s nimi nenajdeme svůj vibrační soulad.

Je to věčná zásobárna pocitu pohody, do něhož každý z nás bohatě přidává v průběhu své fyzické existence. A tak tento Vortex je realitou, přestože ho nemůžete vidět. Ale můžete ho cítit. Víte, jak váš pes slyší věci, které vy neslyšíte, a čichem cítí věci, které nechcete čichat…? Protože váš pes má větší citlivost na zvuky než vy. Zvuk je jen vibrace a schopnost slyšet je jen schopností překládat ji čich je jen přeložená vibrace.

Vortex je něco, co – zatímco to nemůžete vidět a zatímco to nejste schopni slyšet tak když se dostanete do jeho blízkosti, můžete cítit jeho lahodnost. A když jste od něj daleko, tak cítíte ten nesoulad, že nejste u něj blízko. Víte, že všechno, co pociťujete po celý den každý den , není nic víc než zpětná vazba o tom, jak daleko či blízko jste vůči vašemu Vortexu. Takže, když se cítíte opravdu nepříjemně, tak vibračně říkáte – nejsem dost blízko svému Vortexu.

Čtěte také:  Je to vaše

Když cítíte naději, jste přímo na jeho okraji, u dveří do Vortexu, těch imaginárních dveří z Abrahamovy pohádky o Vortexu. Tento vibrační vstupní bod je někde mezi nadějí a vírou. Takže když cítíte v souvislosti s něčím naději, jste natolik blízko, že vás to zavolá dovnitř, smete vás to dovnitř, Zákon přitažlivosti vás vezme dovnitř, Zákon přitažlivosti vás vezme dovnitř, pokud tam není dostatečný odpor, který by vás držel mimo. Jak to? Kdybyste nedělali tu věc, co děláte, která vás drží odděleně od vašeho Vortexu, váš Vortex by vás pokaždé vtáhl. Když dřímáte – šup a jste vevnitř!

Ale když se vzbudíte, jste zase tam, kde jste byli, když jste usínali. Když jdete spát a jste přitom ve Vortexu, vzbudíte se také ve Vortexu. Když jdete spát a nejste přitom ve Vortexu, vzbudíte se a nejste ve Vortexu. Stalo se vám někdy, že vám bylo hrozně, když jste šli spát? Spíte celou noc, spíte celkem dobře, ale vzbudíte se – a pořád se cítíte hrozně. Takže Vortex je zdrojem pocitu pohody, který vás volá domů, aby se tak řeklo, volá vás ke všemu, co jste vytvořili. A když nelpíte na nějaké myšlence odporu, která vám v tom brání, vtáhne vás to přímo dovnitř.

Takže vážně, když říkáme, že chceme, abyste šli do Vortexu, tak tím ve skutečnosti myslíme… Mnohem přesnější způsob, jak to říct, je: „Chceme, abyste přestali dělat tu věc, kterou děláte, která brání Vortexu, aby vás snadno vtáhnul.“ Anebo vy jdete, ale někdy ne o své vůli. Jinými slovy – když umřete – šššt a jste tam! Je tak úžasné sledovat vás, když umíráte. Jak se okamžitě posunete tam, čím jste se stali a ke všemu, o co jste žádali.

Nemyslíme si, že musíte zemřít, abyste se dostali do Vortexu. Nemyslíme tím, že byste měli zemřít, abyste byli tím, čeho byl život příčinou a vy jste tím díky němu stali. Takže … tím, jak se dnes dostáváme dál, dychtíme po tom mluvit s vámi o čemkoli, o čem chcete mluvit. Je naším přáním pomoci vám najít vibrační stav, což znamená mentální postoj, což znamená přístup ohledně čehokoli, co se vám právě děje. Chceme vám pomoci zjemnit váš odpor, protože když zmírníte svůj odpor, Vortex vás vtáhne.

A tam opravdu patříte. Patříte do Vortexu, tam, kde se každý den po celý den můžete setkávat s radostnými věcmi. Víte, že tato časoprostorová realita má prostředky, aby stimulovala touhu, aby tato touha byla v přítomném okamžiku shromážděna ve Vortexu tvoření že v tuto chvíli má časoprostorová realita prostředky dát vám to hned teď.

A jediný důvod k tomu, že je tu propast mezi tím, kdy to dáte do Vortexu, a tím, že se to ukáže tam, kde to vy i ostatní můžete vidět a cítit a slyšet a ochutnat a sáhnout si na to, je proto, že máte v souvislosti s tou věcí víc odporu, než kolik v souvislosti s ní máte víry a očekávání, to je vše. Musíte se jen pohnout víc směrem k očekávání. Takže … o čem chcete mluvit?

Překlad: Verah72

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *