Vybíráme si své rodiče?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Odpověděli jsme na vaši otázku?

Host: Ano, mám ještě jednu pokud je čas. Abrahame, vybíráme si své rodiče? Víte, četla jsem o tom knihu. Prý si vybíráme rodiče i místo narození. Co si o tom myslíte?

AH: Víme o tom toto: Ano vybíráte. Vybíráte si vše již od svého vstupu do své fyzické zkušenosti. Ale nevybíráte si tím způsobem, který si lidé myslí že vybírají. Protože vy lidé si myslíte, že vybíráte tím, že říkáte: Chci tohle a nechci tamto a chci tohle a nechci tamto. Lidé si myslí že volby jsou o ANO a NE. Ale Zdrojová energie vybírá tak že říká: ANO, ANO, ANO, ANO, ANO, ANO. Jinými slovy: Jakmile se dostanete do své fyzické zkušenosti, tak spousta z vás potom řekne: Jsem si jistý, že tyhle lidi bych si za rodiče nikdy nevybral. Jsem si jistý, že tyhle bych si nevybral /smích/ /smích/

Protože s nimi je to tu těžké. Ale my na to říkáme: Chtěli jste kontrast, protože kontrast vede k expanzi. Ze své nefyzické perspektivy jste si řekli: Co může být lepší, rané problémové zkušenosti, které mi umožní ranou expanzi. Ale když se sem dostanete tak se ptáte: Co se stalo špatně? Nikdo se zdravým rozumem by si takové rodiče nevybral. A pak říkáte: Jasně, tohle jsem si nevybral, protože tohle bych si nevybral.

Takže, lidé si vybírají rakovinu. Nezdá se vám to zajímavé? Lidé si vybírají rakovinu. Lidé si vybírají nemoci. Lidé si vybírají bankroty. Lidé si vybírají hrozné vztahy. A lidé nám na to říkají: Ale Abrahame, to nedává smysl. Nikdo by si nevybral tyto nechtěné věci. Neříkáme, že se na ně díváte a říkáte jim: Ano. Říkáme: Dívali jste se na ně. Protože když se na ně díváte a říkáte jim ANO nebo se díváte a říkáte: NE, tak si je stále vybíráte.

Vybíráte si to, co bude aktivní ve vaší vibraci. To co uděláte aktivní ve vaší vibraci, k vám musí přijít. Jak vidíte. Ale, chtěli bychom abyste rozuměli tomuhle. A je to tak velké, teď je perfektní čas to říct: Kontrast vás nutí k veškerému vašemu vybírání. Jenže pokud se budete držet ve vibrační oddělenosti od toho, co jste si vybrali, prožíváte absenci toho co jste si vybrali. A pak říkáte: Proč bych si vybral tohle? A my vám říkáme: Je vaší slabostí, že nejste v Souladu s tím, co jste si opravdu vybrali. A to vás teď nutí žít v absenci toho, co jste si opravdu vybrali.

Čtěte také:  O zneužívání dětí

Chápete nás? Je to podobné jako když mluvíme o tom, že není žádný přepínač na tmu. Nepřijdete do pokoje a nehledáte tam přepínač na tmu. Je tam jen přepínač na světlo, kterému můžete odporovat. Není žádné zlo ani peklo. Existuje jen neumožňování proudu Dobra. Pouze bránění tomu, být kým opravdu jste a bránění tomu co jste si vybrali.

Takže, když vám připadá, že děláte špatné volby, rádi bychom abyste si vždy říkali, pamatovali a opakovali dokud to nebudete umět nazpaměť toto: Není to tak, že dělám špatné volby. Je to tak, že nejsem v Souladu s dobrými volbami, které jsou tím kým doopravdy jsem. Víme, že to zní trošku hnidopišsky. Ale pokud se dostanete k jádru téhle myšlenky, stane se vám, tím jak si ji začnete připouštět, začnete si uvědomovat tento mocný předpoklad: Kdybychom mohli otevřít vaší bytost a chirurgicky do ní něco vložit, bylo by to toto: To nemůžeme, tak se nemusíte bát. To bodnutí co jste teď cítila v zádech, to jsme nebyli my.

/smích/

AH: Bylo by to toto: Dobro je všude kolem vás. A věci se vždy dějí ve váš prospěch. Věci se vždy dějí ve váš prospěch. A do té míry, do které ho umožňujete také vidíte důkazy všude kolem sebe. Věci se vždy dějí ve váš prospěch. I když se vám kvůli kontrastním situacím občas zdá, že to tak není. Kontrast vám pouze pomáhá, abyste jasněji definovali, to jak přesně mají věci být.

A protože jste tvůrci své vlastní zkušenosti, řekli jste: Chci být inspirovaný k určitým volbám tak, aby se věci děly v můj prospěch. Není skvělé tohle vědět? Pochopili jste to? Slyšíte co vám říkáme? Že kontrast a všechno to co vám připadá že nechcete vám jen pomáhá lépe definovat, více záměrně a více detailně podrobnosti toho co chcete. A pak, pokud dokážete být šťastní – pokud dokážete Což znamená jen přestat brnkat na strunu toho co vás dělá nešťastné.

Víte, ať už to víte nebo ne, věci se dějí ve váš prospěch. A ať už to víte nebo ne, expandujete a ať už to víte nebo nevíte – vědomě, tak nakonec tu expanzi doženete. I kdybyste měli čekat tak dlouho, dokud nenatáhnete bačkory. A tak nic z toho co tu říkáme vlastně ani nemusí být řečeno. Protože vy to nemůžete zkazit. Přijdete do tohoto prostředí, uděláte rozhodnutí, narodíte se. A z tohoto úhlu pohledu to nemůžete vzít zpět. Jste narození a teď jste vystavováni svým zkušenostem. To také nemůžete vzít zpět. A máte osobní automatické reakce na tyto zážitky takže máte také požadavky na dokonalejší život. Nemůžete to přestat dělat.

Čtěte také:  Jsem závislá na jídle, co s tím? Abraham Hicks

Takže tento proces, tento kruh vašich před-záměrů ještě před nynější životní zkušeností se dějí. Jinými slovy: Vyvíjí se to správně, je to na cestě. Je to přesně tak jak jste zamýšleli. A i kdybyste vůbec nevěděli o Zákonu přitažlivosti nebo o svém emočním navigačním systému. A nestarali byste se o to, cítit se dobře. A byli byste přesvědčení že není vaším právem se cítit dobře. A tak byste se tak necítili. A ani byste se záměrně nesnažili otočit a chytnout svou vlnu. Ale když byste natáhli bačkory, tak byste to najednou měli vše. A pak, narodili byste se znovu.

Jinými slovy: Existuje tu koloběh o kterém nemusíte vůbec nic vědět, ale on stejně bude fungovat za účelem, abyste vy všichni přispívali k jeho věčnosti. Jinými slovy: Všechno toto je jisté. A naše setkání nejsou o potřebě něco napravovat. Budoucnost je zajištěná z důvodu toho, že tento proces funguje. Je tak perfektní, že nemůže být pokažen.

Nemůže být vypuštěn, nemůže být udělán chybně. Nemůžete dělat nic jiného než volat po něčem lepším. A když to děláte, je to vibrační fakt, který se nakonec zhmotní. A není cesta zpět. Pokud jste moudrá, začnete si vybírat lepší myšlenky, které splní vaše kritéria. Neříkáme vám to protože, to je pravda nebo fakt nebo to je zábava. Říkáme to proto, že to je lepší pocit, pocit, pocit. Teď už jste se dostali sem a sem a sem. A ani se nenadějete a najednou už nejste ve vibrační shodě s kontrastem. Jste ve shodě s tím, co kontrast vyvolal. Jste ve shodě s expandovanou verzí vás samých. A teď se cítíte triumfálně.

Dostat se do Souladu s tím kým jste zejména potom co jste nebyli v Souladu s tím kým jste, je ten nesladší pocit nejsladší, nejsladší pocit světa. Všechna síla se vám vrátí zpět, vnímání Dobra se vám vrátí zpět, vaše vitalita, jasnost, flexibilita Všechno to, čím jste. A teď teď budete svědky manifestací všeho o co jste žádali. Záměrné tvoření je jediné tvoření, které uspokojí jedince jako jste vy. Už víte příliš, nemůžete se vrátit zpět. Správná chvíle na malé občerstvení.

Host: Úžasné, děkuji. /potlesk/

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *