Vždy jste na správné cestě

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Osvěžili jste se? Teď co? Tak co teď?

Host: Tak, je mým největším potěšením tady být. Tak, no víte, byl jsem opravdu unavený, když jsme sem dorazili. Spali jsme jen pár hodin, Tak jsem tu seděl a nejdřív jsem pozoroval toho pána, co byl nahoře za vámi. A byl jsem z něj v úžasu. Jak je naladěný, je to úžasné. Ale já se tak vůbec necítím. Cítím se spíš tak, že bych šel rovnou do postele. Vždyť sotva udržím oči otevřené.

Ach. No, pane. Prostě… Tak jsem si řekl: Musíš jít ven a sehnat si drink, sehnat kávu. Musím si dát aspoň čaj. Šel jsem dolů, kde bylo našlapáno. Tak jsem šel ven a potkal tam ve frontě dvojici mladých dívek. A začali jsme se bavit. O tom jak jsme nespali a jak jsme unavení. /smích/ A já řekl: No tak mi pověz jak to mám udělat, abych nebyl unavený. A ona řekla: Rozhodni se že nebudeš. A že se cítíš líp. Což jsem udělal.

A pak jsme spolu začali mluvit o /smích/ o tom jak být v Souladu a o tom co chceme. A já řekl: Víte co? Mám otázku. Co kdyby? Teď mám práci a… /smích/ A pěkně mě vysává. /smích/ Ale mám vlastně štěstí že jí mám, protože mi dává peníze, které potřebuji. Ale… Mám skončit s tou prací? Protože to se mi zdá jako cesta nejmenšího odporu!

Bože, ona prostě, tedy už si přesně nepamatuji co řekla. Ale … Zeptala se: A co chceš opravdu dělat? A já jí odpověděl co bych chtěl. Což je skvělá a krásná věc, kterou chci dělat… A která se vlastně brzy stane, protože jsem jí řekl: Víš, proč to neuděláme my tři společně? A pokud mě zavolají do křesla, tak mi bude jasné, že mám skončit s tou prací.  Tak…

AH: No, my vás jen dovedli do Starbucks. /smích/

Host: Takže, rád bych vyjádřil za za prvé své nadšení.

AH: Které následuje vaši cestu? A je to zvláštní, protože ta cesta se ze začátku zdála, jako že ani nechcete být vzhůru.

Host: Přesně tak!

Takže to nebylo tak, že by se odhalila najednou Prostě tam bylo něco, co vedlo k něčemu a něčemu, a dalšímu něčemu…něčemu a něčemu. A takhle to chodí vždy.

Host: Ano!

AH: Takže, teď v tuto chvíli… Je tam trošku odporu… Tak prostě běžte dál po cestě. Prostě ji trošku následujte ve své mysli. Tuhle myšlenku. Řekl jste: Mám práci co mě vysává.

Host: Ano.

AH: Ale ta práce co mě vysává se mi líbí, protože mi dává něco, i přesto že mě vysává. Jen tu chceme zdůraznit míru vaší nejsilnější vibrace, co vysíláte. Takže, opravdu chceme: Aby zazněla otázka, dát odpověď poukázat na zřejmé – že když děláte něco co opravdu nechcete, i když tam jsou nějaké uspokojující výhody, které vám dává, Je vaší dominantní vibrací: Toto není něco co bych zamýšlel dělat dlouhodobě.

Čtěte také:  Jsou naše touhy autentické?

Není to skvělé, dojít k takovému výroku? A nepomohlo to trošku odebrat té práci ze statutu že vás vysává? Jinými slovy: Označte jí jako “dočasná”. Tato “dočasná” cesta nejmenšího odporu, na které jsem, je cestou nejmenšího odporu. Protože mi poskytuje pár věcí co potřebuji. Na tomto dočasném místě, zatímco já jsem na cestě k tomu, co doopravdy chci.

A tato věc, kterou dělám a kterou v něčem oceňuji není to co bych chtěl, protože mě vysává tímto způsobem, takhle a takhle. Ale přesto je to cesta nejmenšího odporu, pro tuto chvíli. Ale cesta se stává jasnější, světlejší a více jasnou, tak jak se přede mnou odvíjí. Ano?

Host: Ano. Přesně tak je to.

AH: Co se vám snažíme říct je: Nebuďte tak rychlí, ve svých požadavcích aby vám vesmír ukázal přímou cestu! Prostě si jen vystačte s tím, že jste na cestě. A není tohle krásná ukázka, že vesmír vám dal, protože jste byl na místě… Jinými slovy: Cítil jste kvůli tomu kontrastu, že k vám přišla nějaké vyjasnění. Kontrast o kterém jsme mluvili – moc jste se nevyspal, nevěřil jste, že můžete být ten kdo může zůstat vzhůru – Sledoval jste člověka, který se s námi bavil, ani vás moc kvůli tomu nebavila.

Ne tak, jako kdybyste odpočíval. Prostě vás to ale nějak vtáhlo dovnitř a začal oceňovat tu konverzaci, oceňoval jste jasnost, kterou vám řekli ti lidé. Líbilo se vám co se stalo. Díval jste se, že někdo od nás získal jasnost ohledně tématu, které je hodně daleko. Jinými slovy: Když je Esther v první části semináře, tak její síť září, i když na ní nic nečte, ale září tím, že jeí přátelé co jsou online a sledují ji po celém světě. A oceňuje tu tu moc a jasnost, která se odehrála v první části.

A něco podobného se děje vám. Prostě vznikla nová touha uvnitř vás a byla to touha jednoduchá. Byla to jediná touha, která byla po ruce. Nebyla to ani touha: Dostanu se do křesla v tu chvíli. Netoužil jste: Dostanu se do křesla a dostanu odpověď. Bylo to jen o tom: Potřebuji se trošku probrat. Chci být víc jako tamten pán. Chci získat pocit svěžesti života. Jinými slovy: Jen maličká touha uvnitř vás a pak jít cestou nejmenšího odporu směrem k ní.

Čtěte také:  Jak se zbavit pocitu viny a hanby

První kam jste šel se neukázala jako cesta nejmenšího odporu, ale jako cesta velkého odporu. Protože fronta byla dlouhá, vaše důvody vám pomohly vypočítat, že tohle nebude fungovat. Protože jste chtěl dostat to své v rozumném čase. A pak jste dostal nápad, dělat něco jiného a ten jste následoval. A nejen že jste se dostal na místo, kde jste získal vše co jste chtěl, takovým pěkným způsobem, ale také jste potkal někoho, kdo vás povzbudil jinak. Jinými slovy: Vesmír vás dovedl k tomuhle.

Ne tak…Myslel jste si, že jste hledal jedno, ale našel jste něco ještě víc. Chápete co tím myslíme? A tak, proč nebýt dost sobecký? Abyste šel tam, kam si myslíte že máte? Protože když nebudete zbavovat sám sebe toho co si myslíte, že chcete a dovolíte si mít to co si myslíte že chcete /bavíme se o kávě/ tak potom: Toto vedlo k této konverzaci, ta vedla k zapálení vaší vibrace které vedlo k tomuhle vyjasnění, které vedlo k tamtomu pocitu, který vedl k tomuto rozhodnutí, což vedlo k vašemu sladění, což vedlo nás, abychom vás našli.

Chápete to? Je to cesta, která ne neustále odvíjí. Chceme, abyste začal oceňovat všechny Starbucks po cestě. /smích/ Vaše konverzace po cestě. A dát sbohem představě, že abyste byl šťastný, musíte se vzdát všech těch věcí co vás vysávají a přesunout se přímo k tomu co chcete. Takhle to nikdy nefunguje! Není to proto, že by vesmír nevěděl, kde je to co chcete. Nebo proto, že jste neschopný se tam dostat a dostat se tam rychle, ale protože cokoliv co se děje, musí být vibračně přesné.

Tohle nejde nijak obejít. Vesmír nemůže jít proti vašemu proudu. Takže vesmír vám vždy dává impuls a na základě vaší schopnosti ho obdržet na něj reagujete. Takže je mnoho věcí, o kterých jste sami sebe přesvědčili, že byste si neměli dovolovat zažít, které jsou ale skutečnou cestou k tomu co hledáte. Tohle je nejlepší konverzace, kterou jsme měli. Nemohla by existovat lepší ukázka všeho o čem jsme mluvili v první části. Následujte svůj Starbucks.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *