Pokročilé zvyšování vibrací

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Chci jen říct, v jakém báječném světě teď žiju. Vaše učení znám z knih, které napsala Esther už zhruba 3 roky a od té doby už jsem si užila tolik legrace. Tím jak si zvykám na pohodlí, které zažívám ve stavu vyšších vibrací všímám si, že mám nějakou nižší toleranci vůči negativním vibracím.

A jsou tu určité věci, na které stále reaguji… Chci se zkusit naučit reagovat tak, abych místo klasického reagování na ně reagovala více bezpodmínečně. A… jsem moc šťastná, že si v tom vedu dobře. Umím rozeznat když dělám věci, které nejsou z bezpodmínečné lásky.

AH: Pojďme si o tom trošku promluvit.

Host: OK.

AH: Protože pokud člověk praktikuje vyšší vibrace, což vy děláte, tak potom Zákon přitažlivosti reaguje na tyto vyšší frekvence. A potom více a více a více z vašeho světa reflektuje tento dobrý pocit. Ano?

Host: Ano.

AH: Takže. Vy říkáte že potom je pro vás kontrast víc ostrý? Jinými slovy. Takže říkáte, že z vyšších frekvencí těžíte více úžasných zážitků.

Host: Ano.

AH: Jenže když z nich vyklouznete tak tvrdě narazíte?

Host: Ne! Jen si jich více všímám. A věci, které mi dřív nevadily jako třeba křičet na lidi v dopravní zácpě pro mě pak vůbec příjemné nejsou. A všímám si toho na sobě. Psst! Polož ten telefon a řiď! A pak si uvědomím: Ach, tohle nepřišlo z místa bezpodmínečné lásky, že ano? A tak cítím víte, říkám si: Jo, umím to aspoň rozeznat.

AH: Ale otázka, kterou pro vás máme a toto mluví dost o tom, co říkáme o tom, když se dostáváte do stavů vysokých vibrací. Mohlo by se stát, že byste se setkala s podobnou zkušeností, která vás přiměje takto křičet na lidi? Kde jste byla vibračně když se to stalo? To je ta správná otázka.

Host: Ano, byla jsem, měla jsem si vibračně vydláždit cestu…

AH: Takže, není tohle hezké? Není hezké, pokud se stane situace, která vám dá vědět kde se nachází vaše frekvence? Ano? Jinými slovy. Nemáte rádi když…Už vám tam prostě svítila červená kontrolka a něco co vás otrávilo by k vám bývalo nepřišlo pokud byste…

Možná jste nebyla otrávená z té konkrétní situace, ale byla tam už vibrace otravnosti, která byla někde uvnitř vás pravděpodobně jiní lidé, kteří nedělali to co by podle vás měli. Možná to ani nemuselo být v té dopravě. Prostě ve vás byla aktivní vibrace, která vás přiměla setkat se s tímhle. A potom došlo k téhle ostré reakci. Takže tady je velká otázka pro vás.

Říkáte nám že chcete zastavit hybnou sílu v takovém bodě? Jinými slovy. Pokračujte dál s námi protože my jistě víme, ještě před tím, než se začnete setkávat s věcmi, které nechcete vidět nebo vás rozčilují, jste s nimi rezonovali vibračně jinak by nemohly nikdy přijít. Takže hybná síla již byla na cestě. A říkáte nám: Je to určitý manifestační bod, ve kterém chcete zastavit hybnou sílu? Tohle je dost dobré. Je to manifestační bod, na kterém si přeji zastavit hybnou sílu.

Čtěte také:  Vyřešte potíže s penězi teď hned!

PoužijI více síly vůle, použiji více sebekázně. Takže musím zastavit hybnou sílu ještě než vyjdu z domu. Ne, vy se musíte dostat před vibraci musíte se dostat před manifestaci! Chcete… a každý den po který to budete zkoušet, se váš svět bude správně odvíjet a budou se vám odhalovat nové a nové překážky. Budou vám odhalovat kde máte místa, kde se zastavit a jaké jsou vaše nevědomé reakce.

Až dokud za chvíli… Vidíte, řekli jsme dokud za chvíli s vámi vesmír nezačne spolupracovat, ale on už to dělá. On spolupracuje s vaší vibrací, kterou v sobě nosíte po celý čas. A je to tak lehké mít spolupracující vesmír, který vám dodává přesně to co děláte vibračně. A přesto křičíte na ty lidi? /smích/

Host: Ano, křičím na ně.

AH: Ale ten důvod proč na ně křičíte je proto, že se necítíte dobře. A svádíte to na něco co oni dělají. Ale ono to tam již bylo ještě před tím než udělali to co udělali.

Host: Takže, tím že se dostanu před a tím, že budu meditovat a budu si dláždit vibrační cestu…

AH: Ano, budete obecná, budete dělat seznam pozitivních aspektů, dostanete svou vibraci tam, kde chcete být vy. Dostaňte se před tohle všechno. Někdy to může znamenat, že musíte vstát ještě před tím než vstanete. Ne, to by nefungovalo. Někdy to může znamenat že si musíte nastavit vibrační tón před spaním.

Host: Hm.

AH: Může to znamenat, že si potřebujete naladit vibraci chvilku před tím než vstanete z postele. Někdy to může znamenat, že potřebujete být lepší selektivní třídič během dne. Můžete s tím dělat nejrůznější věci. Ale my myslíme, že si vedete dobře. Jen vám chceme vysvětlit co se děje jako první.

Host: OK, oceňuji to.

AH: A myslíme, že tohle byla vůbec nejlepší diskuse o tom, jak se nesnažit zastavit hybnou sílu v bodě, kdy už se děje manifestace. Začátek hybné síly… ve skutečnosti vůbec nechceme, abyste se snažili hybnou sílu zastavit. Protože když se rozhodnete, že nechcete myslet na věc na kterou myslíte, myslíte na ni ještě více. Hybná síla je v na cestě.

Vedete války proti nechtěným věcem. A ve vaší snaze je odstranit se tyto věci jen zvětšují. Nemůžete tlačit proti nechtěnému, tím pouze množíte tu věc ve své osobní zkušenosti. Takže to chcete dělat? Začněte přidávat hybnou sílu k věcem které chcete.

Čtěte také:  Jak zastavit proces stárnutí

Ale to co je zajímavé a co většina z vás dělá je, že máte plno těch velkých věcí, které chcete a které patří mezi věci, na které jaksi více myslíte. Ale věci, které podle vás nepatří do kategorie “těžko dostupný”, Jinými slovy: Možná se necítite tak, že byste měla čistit dopravní vzorce svého myšlení, ale měla byste.

Host: OK.

AH: Možná nejste…Esther jednou řídila a ona je zajímavý řidič, protože je citlivý řidič. A když řídí na otevřené dálnici je rychlostní démon. Ale pokud je v dopravě, vnímá citlivě vše co se děje kolem. A tak, ona prostě tak jako jde s proudem. A občas, když veze nějaké pasažéry tak se diví, proč Esther prostě nešlápne na pedál a nepředjede je. Ale to je proto, že ona tak nějak cítí co se děje kolem ní.

A jaksi si vybírá to nejlepší místo, aby zažila tu nejlepší možnou zkušenost. Mohla by zrychlit? Možná. Mohla by někoho předjet? Pravděpodobně ano. Ale o tom to není. Váš pohyb životem není o reagování na to, co dělá okolí. Je to o vás, jak si nastavíte svůj vibrační tón, a dostanete pod kontrolu dopravní vibrační vzorce kolem vás. Dopravní vzorce, vibrační vzorce, konverzační vzorce.

Je to o kontrolování vzorců kolem vás, protože vy ovládáte vibrace. Je to o tom, dostat se před tohle vše a nejen být pouze reagovač na okolní vibrace. Být vycentrovaným vysílačem vibrací a… Protože vy vidíte, že ta vibrace která je dominantní ve smyslu že se nekříží je vibrace, (dominantní je dobrý výraz) která udává tón pro energii, která vámi proudí. Pravda, dobře se mi to praktikuje na velkých věcech, ale musím se naučit to lépe nacvičit na malých věcech.. A teď to spíš…

Je jedno jestli velké nebo malé, jsou to jen věci, protože… Můžou jen být pro vás více důležité než jiné, ale ve smyslu vaší schopnosti jich dosáhnout je stejně lehké vytvořit hrad nebo knoflík. Proces je stejný. Jen se na ty věci zaměřujete bez rozporů a vesmírné síly vám to přinesou. Tečka. Vždy. Navždy.

Host: Děkuji.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *