Proč se mi nedaří v lásce?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Tak o čem jste s námi přišel hovořit?

Host: Rád bych mluvil o přijímání v kroku pět. O přijímání kontrastu bezpodmínečnou láskou. Zdá se mi, jako že mi to jde lehce s materiálními věcmi. Ale když přijde na lidi, tak do toho prostě dávám moc snahy. A mám starost o druhé a snažím se. Rád bych si je udržel ve své blízkosti a pak se to nějak pokazí. Co se týká těch materiálních věcí, tak mi nevadí, že přicházejí a odcházejí. Nechávám je jít, ale u lidí mi to vadí.

AH: No. Lidé jsou nejzrádnější ze všech věcí. Protože mají své vlastní názory o tom, co by měli dělat ve svých životech. Je to opravdu otravné že vám nejsou ochotni sloužit, jak by měli. /smích/A občas je to proto, že chtějí jiné věci než vy a občas je to proto, že zatím nemají pod kontrolou své vibrace. Ale lidé jsou opravdu velmi zrádní.

To nejlepší co můžete udělat ve smyslu vztahu s druhými lidmi je prostě najít způsob, jak se cítit dobře z toho, co vysíláte vy směrem k nim. Protože pokud vyhodnocujete to co oni vysílají k vám, tak nad tím nemáte vůbec žádnou kontrolu. To je začarovaný kruh, ze kterého se nikdy nedostanete. Takže když říkáte: Přijměte kontrast.

Host: Vnímám to jako že mám oceňovat tu část, kdy jsem si vědom toho, že miluji podmínečně. Což znamená, že vím že mohu milovat bezpodmínečně, ale tak nějak se snažím zastavit rozjetý vlak, což se zdá, že mu přidává na hybné síle. Pak chci přijmout kontrast, ale jak? Mám nechat ten vlak nabourat?

AH: Rádi bychom tady přidali jednu malou myšlenku do této směsi, která tady je přítomná celou dobu, ale vy jí nepřijímáte.

Host: Ach, ano prosím.

AH: Takže vám jí tu odprezentujeme ve vaší hmatatelné podobě. Vložíme vám jí do uší, abyste o ní mohl rozjímat. Co když existuje něco co chcete, co leží ve vašem Vortexu. Něco jako Mistrovství tvorby.

Host: Aha.

AH: Co když je něco ve vašem Vortexu, co způsobuje, že k sobě přivoláváte jiné, kteří se špatně chovají?

Host: Ó. Aha, to chápu.

AH: Co když díky tomu, že neskáčou tak jak vy podmínečně pískáte… Nebylo by to moc jednoduché, kdyby se každý choval tak jak chcete a vy byste jen pozoroval to jejich báječné chování a mohl byste se cítit dobře celou dobu? Ano! /smích/ Ale vy neprokazujete druhým dobrou službu, a ani oni vám neprokazují dobrou službu pokud tvrdě pracují na tom, aby vás těšili.

Protože tím dělají pouze jedno jediné. Manipulují podmínkami a to je neudržitelné. To jste zjistil už 9 dnů po své svatbě. /smích/ Je to neudržitelné. Ale pokud má někdo tu drzost, se vás nesnažit podmínečně potěšit, tak se stane, že musíte objevit jak se dokázat naladit na něco co vás potěší i bez nich. A potom, za krátkou chviličku začnete mistrovat to, co je skutečný Soulad.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak správně přistupovat k vizualizaci?

Host: Zdá se mi, že můj rozchod v únoru se mi vyplatil. Díky němu jsem se naučil najít svůj Soulad, a z té širší perspektivy vím, že za to stál. Protože teď už doopravdy chápu, co je bezpodmínečná láska.

AH: Ale nebylo by hezké, kdyby…Jak často si říkáte: No, bylo to na chvíli hrozné. Ale teď si uvědomuji, že to byla prospěšná věc. Nebylo by hezké, kdybyste dokázal akceptovat, že všechno je prospěšné, protože se to děje?

Host: Ano.

AH: Protože vždy se děje jedna ze dvou věcí. Buďto vám události přinášejí Jasnost, což buďto rozšiřuje vaši touhu anebo to v tuto chvíli uspokojuje vaši touhu. Buďto to vaši touhu nutí růst, anebo ji to naplňuje teď a tady. A my si myslíme, a moc vás milujeme, že vy opravdu dramaticky podceňujete hodnotu své rostoucí touhy. Rostoucí touha pro vás není příjemná, pokud s ní neumíte držet krok.

Protože vaše touha roste a vy ne, vaše touha roste a vy ne, vaše touha roste a vy ne vaše touha roste a vy ne, vaše touha roste a vy ne. Ale my vám přísaháme, vaše touha roste! Vaše touha roste, ale vy se zaměřujete na podmínku. A vaše touha roste a vy se zaměřujete na podmínku. A vaše touha roste a vy se zaměřujete na podmínku. A za chvíli je uvnitř vás tak silný boj, že to nakonec vzdáte a tím uzavřete vibrační mezeru. Tak trochu omylem, tak jako náhodně. A potom znovu opakujete celý cyklus.

Ale co kdybyste dokázali tohle: Toužit po něčem a uvědomit si, zatím se to nezhmotnilo, ale je to v procesu. A co kdybyste začali hledat tu chuť už nyní? Co kdybyste začali akceptovat, že celý tento kontrast, celý krok č. 1 kdy vytváříte rakety touhy, co kdybyste začali akceptovat, jak je to vše pro vás dobré?

To je mistrovství kroku 5 – neodsuzujete druhé, neodsuzujete sebe, neodsuzujete kontrast. Vy ho přijímáte, vy ho zbožňujete. Zbožňujete ho za to, že dává chuť vašemu životu. A za Jasnost, kterou dává vaší vnitřní bytosti. Vaší vnitřní bytosti, která tady stojí a všechno to ví. A vašemu emočnímu navigačnímu systému, který vám dává vědět, že nedržíte krok se svou touhou.

A vaší touze cítit se dobře, která vám pomáhá zrychlit a držet s ní krok. A pak? Ach, přichází odměna. Získáte Jasnost ve své mysli, začnou k vám proudit nápady. Budete cítit nadšení, i když se nic nezměnilo. Ale stejně vám bude lépe. Budete se bezpodmínečně cítit lépe. A teď. Jste pánem svého světa. Teď jste tvůrcem své reality. Teď jste vědomý a záměrný tvůrce své vlastní reality.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Otevřete se proudu hojnosti

A pak řeknete svému příteli: Dával jsi mi podnět soutěžit a vyhrát nad tebou co se týká peněz. Ale ta šťáva, která z toho byla je to nejlepší co mě v životě potkalo. Dostal jsi mne na místo silné touhy, kterou jsem nyní naplnil a které bych nikdy nedosáhnul kdyby tebe nebylo.

Skoro jako by mne mé vnitřní bytí navedlo k tomuhle kontrastu kvůli expanzi, která se měla odehrát. A my víme, že tohle občas nechcete slyšet. Ale nechcete to slyšet jen když jste k tomu otočení zády. Ale když jste k tomu otočení čelem, tak to slyšet chcete. Je tak příjemné jít s proudem a umožnovat.

Jednoho dne byla Esther doma, ve svém domě, který je ve Skalnatých horách. A ten dům leží velmi vysoko a Esther byla nahoře v podroví a dívala se z okna na veliký strom a přímo v úrovni jejích očí uviděla, že kolem letí jestřábi, byl to pár. Vídala je kolem už pár dní a najednou jeden z těch jestřábů seděl na stromě. A to jí opravdu docela zmátlo.

Za prvé vůbec nechápala co ten pták chce. Byla od něj takový malý kousek a venku za oknem seděl tenhle pták. A prostě jen volal, volal, volal volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal. A Esther si pomyslela: Přestaň s tím na chvíli. Ale on volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal, volal a najednou si Esther uvědomila, že tahle ptačí matka k sobě volá své dítě.

Esther si vždy myslela že tihle ptáci vyhazují své děti z hnízda. Ale tihle ptáci ne. Ta ptačí matka vyletí do nevyššího bodu co nejvýše do hor a volá k sobě malého ptáčka, který nikdy nelétal. A nepřestává volat dokud ptáček nepřiletí. Esther si pomyslela: Ach, ta je asi dost umíněná /smích/ nebo velmi pečující anebo absolutně jistá, že ten ptáček přiletí. Tak jistá, že ten ptáček přiletí že neopustila svou větev.

Neletěla dolů a neřekla: Kde jsi byl? Neřekla: Co ti tak trvalo? Neřekla: Neslyšel jsi mě? Jenom tam stála a volala. A volala a volala a volala. A totéž dělá váš Zdroj. Váš Zdroj stojí ve vašem Vortexu a volá vás, volá, volá, volá, volá, volá, volá. A když neodpovídáte na jeho volání, cítíte negativní emoce. A když na něj odpovídáte, cítíte euforii, cítíte posilnění, cítíte nadšení. Taková je láska a oceňování.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *