Abraham Hicks – Více peněz za 17 sekund

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

 

Host: Mám otázku. Týká se knížky “Požádej a je ti dáno”, ve které se píše o udržení myšlenky po 17 sekund.

Abraham: Proč se na to ptáte?

Host: Praktikuji meditace a… zní to jednoduše mít 68 sekund nepřerušovanou myšlenku.

Abraham: Líbí se nám vaše otázka ve vztahu s tím, co jsme říkali o větvení.

Podíváme se na těch 17 sekund z jiného pohledu. Když udržíte myšlenku po dobu 17 sekund, další myšlenka, která je vibračně stejná, se k té myšlence přidá, což vyústí v okamžiku k mocnější a přitažlivější myšlence. Když zase tu myšlenku udržíte po dalších 17 sekund, tak se přidá další myšlenka. A po 68 sekundách, pokud si udržíte spád, tak ve své vibraci dosáhnete skutečného posunu.

Z hlediska větvení to je následující- Mám obavy z peněz, nemám dostatek peněz, Takto 68 sekund udržujete myšlenky, které způsobí spád, který vás posune ve směru, na který se zaměřujete. Když vyvinete snahu se “větvit” ve směru, jakým chcete a udržíte tu myšlenku nejméně 17 sekund, tak vás napadne další rovnocenná nebo lepší myšlenka. A když dosáhnete mezníku 68 sekund… Proveďme to tady. Ve vztahu s touto technikou větvení a s něčím, co je pro vás důležité.

Host: Když se začnete na něco soustředit, tak mi přijde na mysl dalších 10 tis. myšlenek.

Abraham: Možná ano, ale jde o tohle- těch 10 tis. jiných myšlenek je vibračně slučitelných s myšlenkou, s kterou jste začal. Nechceme, abyste udržovali jedinou myšlenku. Chceme, abyste udržovali jednotnou vibraci. Řekněme, že držíte myšlenku lásky. Miluji své přátele, miluji své neteře, miluji svého psa, miluji svět, květiny, život… Když se ponoříte do této vibrační podstaty lásky, můžete ji aplikovat na nekonečně mnoho témat. To samé platí, když jste v místě frustrace nebo nenávisti. Ať už jste na této emoční stupnici kdekoliv, existuje nekonečně mnoho
myšlenkových předmětů, které drží stejný vibrační ekvivalent.

Nechceme, abyste říkali: “Podlaha, podlaha, podlaha, modrá podlaha, modrá podlaha…” Mluvíme tu o vibrační podstatě. Chceme, abyste si byli vědomi, jakou myšlenku prociťujete a zůstat u ní po 17 sekund, tu myšlenku udržet a pak sáhnout po další. A pak sáhnout po další. A když to tak zopakujete 5-6x a budete ve směru, kdy se cítíte dobře, bude to stačit na to, abyste rozpohybovali spád. Je to dost na to, abyste mohli říct: “Už dost větvení. Jsem teď úplně v jiném místě. A můžu očekávat jinou vibrační odpověď od vesmíru.”

Host: Podle mě jste zodpověděli na mou otázku.

Abraham: Pojďme větvit.

Host: Je to neustálý proces.

Abraham: Je neustálý a probíhá právě teď. Není to tak, že řeknete: “Počkám, napíšu si to do deníku a doženu to později.” “Počkám, až se dostanu ke stolu a zapnu počítač a udělám to později.” “Počkám až si vyčistím zuby, učešu vlasy a posnídám.” Je to teď, teď, teď… Život je teď. Právě tady a teď cítíte vibrační vztah života, který teď žijete. Chceme, abyste začali cítit, že život je o zaměřování.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jaký je to pocit být miliardářem?

Cítění je o zaměřování.

Život je o tom, jak se cítím.

A jak se cítím je o vibraci.

A vibrace je o mémbbodu přitažlivosti.

A můj bod přitažlivostinje o všech mých manifestacích.

Ale všechny moje manifestace jsou o tom, jak se teď cítím.

Takže pojďme větvit.

Host: Dobře… zkusme to na penězích. Dokud se nedostanu ke konkrétní
částce, tak je to dobré. Pak si ale řeknu: “Ne, to nemůžeš mít. Kdy a jak to přijde.”

Abraham: Není to tak o tom, že je to nejasné, nebo vzdálené, ale o něčem, co se děje v tomto momentu. Váš instinkt vám dává odpovědi na to, co se teď děje. Tohle chceme, abyste si uvědomili. Není to o mé celkové finanční situaci, na kterou teď myslím. Je to o tom,
co udělám teď.

“Můžu si to dovolit? Je to příliš drahé? Chci to koupit někomu, koho miluji?”

Esther se včera ráno probudila celá nadšená, protože řekla: “Zdálo se mi o úžasném autě. Viděla jsem ho a chtěla jsem ho. Milovala jsem ho a věděla jsem, že si ho můžu dovolit. Koupila jsem si ho a jezdila s ním. A bylo to úžasné.” A Jerry řekl: “Jaký druh auta to bylo?” A Esther na to: “Nemám ponětí.” Byl to sen o spatření něčeho a vědění, že je to možné. O lásce k tomu. Bylo to o dalším logickém kroku. Bylo to o vibračním vztahu. Bylo to o zaplňující se mezeře. Bylo to o bodu manifestace.

V každém okamžiku žijete svůj život a formujete způsob, jak se vůči různým věcem cítíte. A život se s těmi tématy vypořádá. Jinými slovy – jste v dopravě. Život se s tématem vypořádal. Jak jste ve svém teď a myslíte na těch 17 sekund a vynakládáte úsilí se naklonit ve směru toho, co chcete, tak teď řídíte každý moment. A 30 dní tohoto uvědomění
a záměrného větvení vám pročistí vibraci u tolika témat,  že lidé ve vašem okolí vás sotva poznají jako stejného člověka z hlediska toho, co začne do vašeho života proudit. Dejte nám příklad vaší komunikace k penězům a pak nám dejte nějaká slova, která ten moment zesílí.

Host: Samotnému se mi daří docela dobře. Podle mě se moje obavy vztahují k pomoci druhým lidem.

Abraham: Také si to myslíme. Ale vy jste to nadnesl z nějakého důvodu.

Host: Je to jako bych udělal jeden krok vpřed a dva kroky vzad.

Abraham: Důvod, proč vás tady tak neúprosně držíme, je ten, že chcete mluvit hypoteticky. Ale my chceme mluvit tak, abyste se na emoční stupnici posunul nahoru. Právě jste řekl: “Je to jako bych udělal jeden krok vpřed a dva kroky vzad.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Sladění se s proudem peněz

Kam jste se tímtvrzením dostal?

Host: Dozadu.

Abraham: Co teď chcete říct?

Host: Možné je cokoliv.

Abraham: Lepší tvrzení.

Host: Existují lidé, kteří mají to, co teď chci.

Abraham: Lepší tvrzení. Pokračujte. Najděte vibrační podstatu toho a udržte ji 17 sekund. Šel jste ve směru, kterým jste jít nechtěl. Jakou teď chcete udržet vibrační podstatu?

Host: Vždy jsem měl dostatek. Víc než dostatek ve skutečnosti.

Abraham: Vše je možné. Začínám chápat tohle záměrné tvoření. Nikdy jsem neviděl nikoho, kdo by se k něčemu dostal přímo. Vždy se nějakýmzpůsobem přesouvají. Každá cesta ke každému cíli je flexibilní, ale vždy neustále směřuji ve směru toho, co chci. Můj život se neustále zlepšuje. Můj život se skutečně zlešpuje. Zatímco existují věci, které bych rád vylepšil, tak celkově se mi daří velmi dobře. Položil jsem tuto otázku nejen proto, že se snažím vylepšit kvalitu svého života, protože to se vždy snažíme. Jako učitel není nic lepšího, než učit podle svého příkladu. Ale chci tohle získat, abych to ostatním mohl jak vizuálně tak verbálně názorně ukázat.

Chci, aby lidé začali chápat, že jsme tvůrci své reality a že naše pocity jsou vším. Život by měl být dobrý. Hojnost je pro nás všechny. Je nelogické, že by existovali lidé, kteří by oplývali přehnanou hojností, zatímco by jiní lidé by měli sotva nějakou hojnost. Musí to být rozdíl ve vibraci. Je zábavné vědět, jak na to. Rád to pozoruji ve svém vlastním životě a líbí se mi, že mi vesmír pošle přesný vibrační ekvivalent toho, co nabízím. Rád hraji tuhle hru větvení, protože jak ji hraji, tak cítím, jak si vylepšuji svou vibraci. A cítím, že tady a teď, jak jsem záměrně větvil, jsem dosáhnul vibrační podstaty s myšlenkou delší než 17 sekund. Musel jsem už přesáhnout 68 sekund. A ani to nebylo těžké, protože když jdu správným směrem, tak tím je to jednodušší.

Začínám se zatraceně cítit…

Není nic, co bych nesvedl. Mám pocit, že teď dokážu cokoliv. Jako by se rozkouskoval celý vesmír, aby mi dal cokoliv, co chci. Peníze pro mě nikdy nebyly problémem. Nikdy pro mě problémem nebudou.

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

4 komentáře

  1. Díky, přepis je skvělý 🙂 a díky i za výběr videa 🙂

  2. Díky,nechci tady machrovat,ale co jsem se naučil je si uvědomit,že se cítím špatně.Kdysi mi to připadalo normální ale dnes vím jak to vědomě změnit nenechat se okolím ovlivňovat a jsem vděčný za tyto stránky.Naučil jsem se milovat všechny a všechno a je to vyřešené považovat vše za dobré. Pavel

    • Skvělé Pavle. 🙂 Být si toho vědom a pak následně směřovat myšlenky k lépe pociťovaným tématům. Většina se naopak “spokojí” s tím, že se cítí špatně a nevědí, že si tak tvoří další situace, kdy se budou cítit špatně, když v tom pocitu dlouho zůstanou. Jak skvělé je mít naváděcí systém, který nám dává kdykoliv vědět, co si tvoříme, že? 🙂

  3. Genialne…genialne…genialne. Dakujem zo srdca. Ste uzasni. Hned mi je lepsie. Perfektna synchronicita. Toto som potrebovala opat pocut. To by malo byt rano ako budik, aby sme na to nikdy nezabudli – kazdych 16 s tvori dalsich 16 s a tie dalsich 16 s a takto nam plynie cas a my sme ti, co si dlazdime cestu. Este raz vdaka Pavle a Dawjne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *