morning

Abraham Hicks – Co vám slibujeme

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Přesvědčili jsme vás, že pokud byste dokázali mít méně odhodlání rozebírat skutečnost reality, a byli ochotnější prociťovat emoce vibrační reality, pak by se z vibrační reality stala realita. Nic víc k její změně třeba není. Nejen, že vše je možné, ale vše, oč jste žádali, je skutečné. Uskutečňuje se to v této vibrační realitě. Stačí jen, abyste věřili ve vortex. Věnovali pozornost tomu, jak se cítíte. Aby vám na svých pocitech záleželo. A vyždímali je, když se cítíte dobře. Rozzářili se. Abyste byli hravější.

amazing-sunrise-2650-1366x768

A nedělali takovou vědu z věcí, na kterých nesejde. A my vám slibujeme, že váš vortex vám začne odhalovat věci, o které jste už dlouho žádali. A to už dnes. Protože nic, oč žádáte, se neztrácí. Vaše vyšší Já to nalézá a zná. Vaše vyšší Já, které vám osvětlí cestu, aby se vám co nejuspokojivěji odhalila. Jen musíte vědět, že existuje. Vědět, že vaše vnitřní bytost existuje a kde existuje. A pak požádat o její vedení s postojem očekávání, že vám bude dokonale vyhověno. Ať už jde o uzdravení, hojnost peněz nebo obnova vztahu. Na tom nesejde.

Jste tvůrci své reality. A kromě svého vlastního způsobu myšlení vás nikdo o nic nepřipravuje. Tuto konverzaci jsme si užili víc, než slova mohou vyjádřit. Je tu pro vás spousta lásky.  A jako obvykle, věčně a radostně setrváváme ve vortexu.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *