Abraham Hicks – Co ve skutečnosti vidí jasnovidci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Nedávno jsem byla u šamana jasnovidce. U většiny z toho, co mi řekl, jsem cítila, že vím, že je to pravda, a zajímalo by mě, jestli jasnovidci vidí jen to, co si už tvořím?

Abraham: Ano. Napojují se na pravděpodobnou realitu na základě vaší energie. Musíte pochopit, že když k něčemu směřujete energii, tak to existuje v realitě, ke které jste ještě nedorazila. Někteří lidé se na ni mohou v předstihu napojit a cítit ji.

Host: Všimla jsem si, že u některých věcí, co mi řekli, jsem věděla, že je to pravda, a pak jiné věci, ke kterým jsem mohla směřovat energii, a pak jsem se buď rozmyslela nebo přestala k tomu směřovat energii a ono se to nezhmotnilo. Ale jasnovidci nevidí něco, co…

Abraham: Nevidí, co musí být. Vidí to, co pravděpodobně bude, pokud budete směřovat energii stejným směrem. Jasnovidce můžete použít jako své sny. Pokud vám ukážou něco, co vás těší, směřujte energii tam, kam jste ji směřovala. Pokud vám ukážou něco, co vás nepotěší, řekněte: “Asi se zaměřím na myšlenky, které mi v tomto uvolní odpor.” A tím změníte budoucí pravděpodobnost.

galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Host: Takže to stejné platí u výkladu tarotových karet. Jen mi to ukazuje, kde se v danou chvíli nacházím, jak proudím svou energii. Když vytáhnu kartu “Věž”, mám pocit, že tvořím více chaosu..

Abraham: Přesně tak. Vibrace, která je uvnitř vás, které si nemusíte být vědoma, vás inspiruje k té akci. Zejména pokud jste zvyklá dost na to používat proces, kterému věříte. Někteří by tomu procesu nevěřili a jen si náhodně vytahovali karty a nic by z toho neměli. Ale jakmile mu věříte a cítíte, že má hodnotu, budete na nevědomé úrovni doslova vedena k vytáhnutí určitých karet.

Host: Takže to mi ukazuje, jak proudím svou energií. Pokud mi karta ukáže “zmatek/rušení”, tak takto proudím svou energií.

Abraham: Přesně tak. Jde o zesílení toho, kde se nacházíte, což vám může dát pádnější důvod udělat něco odlišného.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *