Abraham Hicks – Dovolte druhým být takoví, jací jsou

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jerry řekl Esther: jelikož používáš mou zubní pastu, rád bych poukázal na to, jak moje pasta bývala pěkně upravená. Nikdy předtím neměla tento velký úchop přímo uprostřed. A Esther na to řekla: Já vím, mrzí mě to. Ale nemohla během noci změnit způsob, jak vytahuje zubní pastu. Něco takového nemůžete udělat naráz. A podruhé, protože si ještě nekoupila svoji pastu, si vzala pastu Jerryho jako předtím. A udělala to znovu. A ani si to neuvědomila.

Když to tentokrát Jerry zjistil, nejprve to viděl jako nesmyslnou chybu. Ale podruhé to vypadalo jako záměrné rozmačkání jeho zubní pasty. Ale tak to nebylo. Šlo o bezduché zacházení se zubní pastou. Mohl za to vztah Esther s jejími zubními pastami, co kdy měla. A tak Jerry šel na autobus a v ruce měl svou rozmačkanou zubní pastu. Hluboce se podíval do jejích očí a Esther mu řekla: Prosím, řekni mi, že tohle nebude základem našeho vztahu. Protože si nemyslím, že se můžu změnit.

1492_-_Nationalpark_Hohe_Tauern_-_Flowers

Dobře se nad tím zasmáli a Esther si pak naštěstí koupila vlastní pastu. A tak byl jejich vztah zachráněn. Ale chceme, abyste si uvědomili, že jak se dáváte dohromady, jste rozdílní lidé, a máte jiné způsoby, jak přistupujete k věcem a neměli po druhých něco požadovat, i když jde o něco tak malého. Musíte druhým umožnit být tím, kým jsou. A klást důraz na věci, které se vám líbí a nevšímat si věcí, které se vám nelíbí. Jsou lidé, kteří zničí vztah na věcech ne o moc větších než případ se zubní pastou. Protože ten druhý se zdá být neochotný se změnit. My říkáme – až do zavolání změna nikdy nenastane. A my jsme Esther k zubní pastě takto nevolali.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *