Abraham Hicks – Eso v kouzelném rukávu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Neříkáme vám tohle vše, abyste mohli dosáhnout výsledků, kterých chcete. Ale abyste dospěli pocitu úlevy s vědomím, že ho můžete kdykoliv dosáhnout znovu. Nevedeme vás k manifestacím, protože si myslíme, že jsou tyto manifestace pro vaši zkušenost důležité. Vedeme vás k úspěšnému tvoření manifestací, protože chceme, abyste věděli, jak zacházet se svými vibracemi. Protože vaše vibrace je váš život. To, co právě teď cítíte, je směs toho, kým jste se stali a kým si dovolujete být.

Tohle je věčná pravda. Když si budete vědomi této směsice vibrací a svých es v rukávě, které vám pomohou se otočit ve směru, kým jste, tato esa v rukávě vám pomohou se stát radostnou bytostí, kterou jste sem přišli být. Nechceme, abyste byli úspěšní držitelé milionu dolarů… i když budete. Chceme, abyste byli radostnou bytostí, která si užívá objevování, jak se tou radostnou bytostí stát. Chceme, aby jízda po řece byla pro vás ve vaší fyzické formě stejné důležitá, jako byla tehdy, když jste se sem rozhodli přijít.

luxury house

Chceme, abyste věděli, co nechcete, abyste poznali, co chcete. A chceme, abyste cítili ten rozdíl. Chceme, abyste pocítili úlevu, když se vydáte ve směru toho, co chcete. Chceme, abyste cítili vědění, že jste si vylepšili svou vibraci. A pak chceme, abyste cítili nadšení z pozorování vesmírných sil, jak se kolem vás sbíhají a poskytují vám důkazy vašeho souladu. A chceme, abyste v této nové platformě zůstali a chceme, abyste cítili kontrast, který ve vás vyvolá další touhu. Chceme, abyste pocítili sílu nové touhy a váš vibrační vztah k této touze. Chceme, abyste si dovedli uvědomit, že znovu nedržíte krok s tím, k čemu vás život podnítil se stát. Ale chceme, abyste si vychutnali vědomí, že teď víte, co dělat, protože jste to provedli už mnohokrát.

Chceme, abyste záměrně sahali po lépe pociťovaných myšlenkách a vydali se ve směru toho, co chcete a pak prožili pocit z nové manifestace. Chceme, abyste ruce zabořili do hlíny svého života a chceme, abyste si modelování té hlíny užívali. Nechceme, aby to bylo o tom dosáhnout výsledku. Chceme, aby to bylo o procesu, kdy jste v souladu. Chceme, aby to bylo o energii, kterou cítíte v břiše. Chceme, aby to bylo o emoci, že to může být lepší. Chceme, abyste si uvědomili, že vám to přišlo proto, že jste si zlepšili svou vibraci.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Na co se zaměřujete?

Líbí se nám, jak jste se cítili a jak se cítíte. A milujeme fakt, že jste se nemohli cítit, jak se cítíte, kdybyste se necítili, jak jste se cítili. Ten vibrační vztah je život a nic v tom není špatně. Vše je o modelování hlíny. Užili jsme si to víc, než jde vyjádřit slovy. Život je z našeho pohledu naprosto skvělý. Chceme, abyste se na svůj svět dívali našima očima, protože to, co vidíme, je skutečně úžasné. Čekají vás skvělé časy.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

12 komentáře

 1. Skvělé! Díky 🙂

 2. ;o))) ÚŽASNÉ ;o))) Děkuji Ti milý Davídku;o)))Děkuji za to, že jsi;o)))Přeji Ti, ať se Ti móóóc daří;o)))

 3. Perfect 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

 4. Pochopiť tieto pravdy je úlohou každého jedinca na tejto planéte – každému človeku – ktorému nie je ľahostajné čo sa práve deje s ním a jeho okolím… Moja vďaka patrí prekladateľovi – za jeho úsilie a prácu dať tieto myšlienky aj čechom a tak aj slovákom… Ešte raz velmi pekne dakujem!

 5. skutocna vdaka za cas prekladatelovi/ke. Vazim si vas cas a dakujem. Skutocne mi videa pomohli.

 6. Velmi, velmi, z celého srdce děkuji za zprostředkování poselství Abrahama, za stále nová a nová videa s překladem. Pro mne je cenné slyšet hlas Esther. nasát tu atmosféru, ty vibrace … vychutnat si video obohacené českými titulky. Užívám si to. U každého videa děkuji té nádherné bytosti, která si říká DAJW 🙂 Díky, díky, díky.
  Miluji Abrahamovo učení. Český překlad u videí je pro mne balzámem na duši. Knihy mne nadchly, videa jsou bonusem. Kdybychom mohli spatřit, jak nás to všechny a všechno ovlivňuje …to musí být náádhera!
  Díky DAJW! S láskou Ivana*

  • Milá Ivano, rádo se stalo 🙂 – vždy oceňuji takovou zpětnou vazbu od lidí, kteří sledují má přeložená videa. Překládat Abrahama mě moc baví a jsem rád, že je tak můžu sdílet s ostatními 🙂

 7. Vlaďka Elena

  Mám velkou radost z nového překladu a chuť připojit se k oceňujícím komentářům… Milý Dajwe, chtěla bych, abys věděl, že mám Tvé stránky na liště voleb v prohlížeči a že sem “chodím vyhlížet” nový překlad od Tebe :o)..Cítím, že osoba překladatele je pro překládané dílo velmi důležitá… Víc, než by člověk po prvním zamyšlení očekával, je v tom ještě víc než volba slov a slovních spojení.
  Tvůj přístup, bez osobních výkladů a komentářů, je mi velmi příjemný!!! :o) Mě může tento text a toto video zprostředkovat jinou informaci než Tobě a než každé další bytosti, která si video pustí a překlad přečte.. PERFEKTNÍ je PRO MĚ taky zvyk, že pod video umístíš přepis… Zajímavé je, že obě metody “příjmu” informace na mě působí úplně jinak a obě jsou přínosné a BAVÍ MĚ!!! :o)))))))))))

  • Milá Vlaďko, oceňuji tvůj komentář 🙂 – máš pravdu v tom, že se do překládaného díla promítá i vnímání překladatele. U Abrahama si navíc vybírám taková slovní spojení, která jsou po překladu do češtiny “vysokovibrační” stejně jako v angličtině. Protože Abraham vybírá slova a slovní spojení velmi vědomě :). Zaujalo mě, že přepis a titulky ve videu vnímáš jinak – ale když se nad tím zamyslím, tak to dává smysl a je skvělé, že se to tak doplňuje :). Měj se pěkně.

 8. Ahoj Dajwe, velice si vážím tvé práce, užívám si všech videí, protože vidět Ester v akci je tak obohacující (jsem si vytiskla její fotku a nosím ji v peněžence jako ochránce mých penízků). Bez tvých titulků s mojí chabou angličtinou by mi ta videa asi moc k užitku nebyla. Ale: teprve dnes jsem objevila Ameriku, a sice přepis řečeného… to je naprosto geniální – protože u sledování videí jsem musela často použít tlačítko “pauza”, abych vstřebala určitou myšlenku (Ester občas mluví jako o závod :o). Svoji práci jsi dovedl k dokonalosti, je to pro mě obrovský DAR, takže ráda oplatím svým darem. Děkuji mnohokrát

 9. ;o)))VELMI, VELMI,VELMI TĚ OCEŇUJI o)))Úžasná synchronicita výběru článků ;o)Jsi ÚŽASNÝ, oceňuji že nám takhle umožňuješ společně sdílet , skvělá videa s ESTHER;o)))Měj se nááádherně;o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *