Abraham Hicks – Jak funguje zákon přitažlivosti (základní vysvětlení)

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Tohle je základ toho, jak zákon přitažlivosti funguje. Jak získat to, co chcete? Myslet na to. Zaměřit se na to. Nemít o tom protichůdné myšlenky. A sledovat, jak vám to vesmír dodá. Je jedno, jak dlouho na něco myslíte. Nejdůležitější roli v tom hraje to, jak moc odporu v tom, co myslíte, máte? Když vám přišlo něco, co jste chtěli, a nezůstalo vám to, jako lidé máte pocit, že cokoliv, co je realitou, byste měli objektivizovat, a že realitu byste měli zkoumat. To je vaše zkáza, protože když zkoumáte složky reality, které vás netěší, praktikujete vibrační spád, díky kterému je snadné získat něco, na čem vám nezáleží, a obtížné získat něco, na čem vám záleží.

Z tohoto si vemte tohle následující. Tohle je pohled, který hledáte. Pokud to nechci, a v tom, že mi na tom nezáleží, to mohu získat. Zůstaňte s námi, protože to samo o sobě stojí za houby. Pokud mi na tom nezáleží a nebudu tomu odporovat, přijde to snadno. Pokud to chci trochu, a mám k tomu trochu odporu, bude to trochu obtížné. Pokud to hodně chci a neočekávám to nebo tomu nevěřím, tak to půjde hodně těžko. Klíčové je chtít něco trochu a nechat touhu po tom, aby přirozeně rostla.

Zůstaňte s tímto. Chtít to trochu… nebo řekněme chtít to obecně. Chtít to obecně a pak nechat touhu po tom, aby nahromadila spád, protože když začnete s obecnou touhou, budete v ní mít méně odporu. Díky zákonu přitažlivosti ta obecná touha nabere na rychlosti. Dokud neskončíte s velmi zdravou touhou, a žádným odporem, a poté se vám budou v životě věci neustále manifestovat. Pochopili jste ten vzorec?

tropical_beach_resorts-wallpaper-1366x768

 

Jen vy víte, jak obecní musíte být. Jen vy víte, jak se cítíte, když máte ty myšlenky. Ale navrhujeme vám, abyste začali mnohem obecněji. Když se přistihnete, že se pohybujete směrem, kterým když půjdete dál, tak to nedopadne dobře, pak se– nemůže vám být odepřeno něco, co chcete, ale můžete to prodlužovat a oddalovat svými myšlenkami, kterými si to neumožňujete přijmout. Je to jen to. Víte, co tvoří většinu myšlenek, co to neumožňují přijmout? Vaše pozorování toho, co je. Pokud to chápete, věříte, že váš vortex existuje?

Věříte, že pro vás je už připravená vibrační verze? Věříte, že vesmírné síly zařizují okolnosti a události a spolupracující složky jsou pro vás připravené?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše skutečná síla

Publikum: Ano.

Abraham: Pokud tomu věříte, co musíte tedy udělat? Musíte to umožnit. Musíte se dostat do stavu přijímání. To znamená, že musíte být i tak šťastní. Musíte to brát více zlehka. Musíte se dostat přes pocit zklamání, než můžete začít spád k tomu, co chcete. Vaše schopnost se nyní zaměřovat nesmí už nikdy být závislá na manifestacích. To nestačí. Protože ta manifestace se může každou chvíli změnit. Představte si tři přání. Představte si, že k vám proudí nekonečné množství věcí a zážitků. Už si nikdy nestěžujte na manifestaci, která vás netěší, protože ji sami můžete nyní změnit. To je jako říct: Nelíbí se mi, co tvořím.

big-sky-sales-the-bright-sun-blue-sky-clouds

 

Jsem zklamaný z toho, co tvořím. Ne z toho, co se stalo. Jsem zklamaný z toho, co tvořím… a dělám to nyní. Nejsem zklamaný z tématu, který tvořím, ale kvůli procesu tvoření. Tohle vám pomůže. Vaše vyšší Já se nikdy neohlíží zpět. Vaše vyšší Já se nesnaží vytěžit cokoliv, co se dělo předtím, aby vám dalo něco nyní. Vaše vyšší Já se nedívá zpět ale jen dopředu. Když se díváte zpět, je to téměř vždy jako minové pole. “Už na to nebudu myslet…”

Musíte změnit téma. Téma musí být vaším štěstím. Štěstí je ve spoustě tématech. Musíte být šťastní… ne šťastní s postranním úmyslem. Podmínečné žití znamená se posunout dopředu k manifestaci k prozkoumání podmínek. Bezpodmínečné žití, bezpodmínečná láska a život je usilování o emoci a nestarat se o to, jak se to manifestuje. Jen víte, že to bude dobré. Není důvod, abyste byli zklamaní. To je zkreslení všech zkreslení. Je to jen pro vaši schopnost se zaměřovat nyní.

Nepřišli jste sem pro manifestace ale pro manifestování. Nepřišli jste sem pro stvoření ale pro tvoření. Přišli jste, protože jste tvůrci, a tvůrci musí tvořit. Většinu procesu máte za sebou. Protřídili jste to a dali do vortexu, je to tam pro vás, ale když jste v odporu, zpomalujte to, a vaše emoce vám říkají, co máte dělat. Emoce vám říkají, co dělat. Zklamání není emoce, kterou byste chtěli podporovat. Neuspokojivé příběhy nejsou příběhy, které chcete vyprávět. Zklamání není to, co byste chtěli opakovat. Zklámání z čehokoliv není to, co vaším světem točí. Zklamání vás bere do minulosti, kde nemáte žádnou moc. Optimismus vás dostává do přítomnosti a budoucnosti, kde je vaše moc.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte si

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *