Abraham Hicks – Jak pomáhat druhým bez zasahování?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Prožívám v životě hodně radosti a štěstí a přitahuji si k sobě lidi, kteří prochází zdravotními a finančními problémy, apod. Někdy se cítím provinile, že já se cítím tak úžasně, a pak se zastavím a ocením to.

Abraham: Jeden z důvodů, proč ti lidé za vámi chodí, je ten, že cítí vaši stabilitu. Cítí vaši jasnost. Přichází za vámi, protože chtějí to, co máte. Mou otázkou je, jak mohu zůstat v radostném stavu, a být nápomocná lidem kolem bez zasahování? Nemůžete zasáhnout… Nenapadá nás nic, co by někdo kdy chtěl, ať už je to materiální věc, podmínka, vztah, zážitek… nenapadá nás nic, co kdokoliv z vás kdy chtěl pro jiný důvod než je ten, že chcete ten lepší pocit, který vám to přinese. Chcete to kvůli tomu, jak se s tím budete cítit. J

ak s těmito lidmi pracujete, pokud se vám podaří identifikovat to, co chtějí a proč to chtějí z hlediska toho, jak se chějí cítit, a zaměříte se na ten pocit, není možné, abyste jim nějak uškodila. Nicméně to, co vidíme u spousty z vás… mnozí z vás přijímáte, že součást důvodu, proč jste tady, je to, že chcete druhé povznášet. Ale to slovo povznášet si interpretujete do fyzického výrazu, kterým je “pomáhat/sloužit”.

welcome_to_the_beach-wallpaper-1920x1080

A ve vaší snaze pomáhat často ztrácíte své napojení na nefyzickou energii, protože když začnete chtít pomáhat,  obvykle vás to přiměje hledat kolem problémy, kterým můžete pomoct. Opravář vám nepřijde spravit pračku, pokud není rozbitá. A tak když přemýšlíte z hlediska pomáhání, vibračně se orientujete na to, že na druhých vidíte, co se jim děje špatně, což znamená, že nejste v dobré pozici jim pomoct, dokud sledujete to, co je špatně. To stejné, co se stalo jim, se děje vám. Když se zaměřujete na to, co je v jejich životě špatně, přicházíte o svůj soulad. Jak přijdete o soulad, nemáte jim, co dát. To je to, co cítíte, co vás nutí říct: “Něco tu není v pořádku.”

Esther je někdy v takové náladě, kdy chce lidem pomáhat. Jak se na to zaměřuje, přitáhne si lavinu lidí, kteří tak zoufale potřebují pomoct, že ani neslyší její slova. Je to jakoby se profesor kvantové fyziky snažil učit děti ve školce a říkal jim: “Vím vše o kvantové fyzice a než odejdete, vše vám to předám. Oči dětí pohasnou… nejsou připraveny. Je velký rozdíl mezi tím, kde jsou ony, a kde je profesor.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vznikl zákon přitažlivosti?

Host: Děkuji, to mi pomohlo.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *