Abraham Hicks – Jak si něco manifestovat za jeden den

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Víme, že musí být otravné, když opakujeme něco, co svými smysly nedokážete přeložit. Chceme, abyste se pokusili být uspokojeni věděním, že když to dokážu cítit, tak to brzy uvidím. Musíte jen v sobě najít uspokojení v myšlence, že když to mohu cítít, tudíž to musí být. Pokud se vám to podaří, stav přijímání znamená, že něco přijímáte. Můžete být ve stavu přijímání toho, co nabízí váš vortex, nebo co nabízí zranitelnost. Vždy jste ve stavu přijímání.

Když začnete uvědoměním, že cokoliv se vám děje, ať už k vám chodí jakékoliv myšlenky a manifestace, tak k vám chodí v důsledku toho, v jakém se nacházíte stavu přijímání. Jednoduše řečeno v jaké jste náladě. To je základ, že? Všichni to chápete, že ano?

Nyní k tomu přidejme další faktor. Ten faktor nazvěme hybnost. Řekněme si, proč k hybnosti dochází. K hybnosti dochází, protože něčemu věnujete pozornost. Věnujete pozornost jedné věci a ona se zhmotní, a pak druhé věci a ona se zhmotní a tak dále. Máme to tak dobré, protože jste v přední linii manifestování. Jste v přední linii, kde cokoliv uvnitř vás se vám každý moment zrcadlí.

enjoy_summer_vacation-wallpaper-1920x1080

emáte výmluvu pro to si nebýt vědomi své vibrace, protože to, co se kolem vás manifestuje, jsou důkazy vaší vibrace. Uvědomujete-li si své pocity, a líbí se vám ty pocity, a zaměřujete se tím směrem, dostanete toho víc. Mohli byste se zaměřit na málo důležitou myšlenku a přivést ji do místa významné důležitosti, a ona se tohoto dne zhmotní.

Kdokoliv z vás by to dokázal s něčím, co je pro vás důležité. Spolupracuje s vámi síla vesmíru. Spolupracuje s vámi síla zaměřování zdrojové energie. Máte k dispozici nástroje a proudí vámi energie, která tvoří světy. Můžete být, dělat nebo mít cokoliv, ale musíte to nějak rozebrat, abyste věděli, že to děláte. Navrhli bychom vám, abyste si vybrali, co je pro vás nějak důležité, a rozhodli se na to zaměřovat, abyste si za jeden den ukázali, jak se kolem toho tématu nahromadí hybnost. Od bodu, kdy o tom jste jen schopni mluvit, k tomu, kdy z toho máte dost dobrý pocit, k tomu, kdy jste z toho nadšení, až do bodu, kdy se to za den zhmotní.

To zvládnete. Dokážete to. Stejně to děláte neustále. To je na této konverzaci tak vtipné. Tyto věci děláte neustále, jen to akorát nevíte. Nepřipisujete si sobě zásluhy zaměřování, které si zasloužíte připsat. Buďte více času ve vortexu. Co tam podle vás je? Zde je vortex, který je zralý, připravený a dost dychtivý… No… my jsme ti dychtiví. … po tom, aby se vám ukázal. A vy říkáte: Já ho nevidím. Já ho nevidím. A my na to: To je ten důvod.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Váš vysněný dům je na cestě

do-vody-i-do-nebe

Musíte se dívat tam, kde je, a cítit tak, jak on cítí. Vyberte si jakékoliv téma. Dívejte se tam, kde by mohl být. Cítíte-li, že něco je ztraceno tam, kde se nacházíte, a věříte nám, že existuje vaše vibrační verze, tak se dívejte směrem svého vibračního já a popište nám to. Cítíte-li se ztraceni, jaký je to pocit být nalezen. Cítíte-li se zmateni, jaký je pocit jasnosti? Cítíte-li se chudí, jaký je pocit být bohatší?

Musíte se dívat tam, kde si myslíte, že jste. Tak se tam podívejte a na chvíli to popište, a zastavte ostatní. Tohle jsem dělal. Jak dostanu peníze z vortexu do banky? Nemůžete mluvit o tom, proč je sucho nepříjemné, a přitáhnout si déšť. Nemůžete mluvit o tom, co chybí, a umožnit naplnění toho, co chybí. Musíte najít způsob, jak se na to dívat, dokud si neumožníte… Nemusíte hybnost hromadit ve vortexu. To už je hotové. Vy jen žádáte.

1968696

Hybnost je už nahromaděná a je obrovská a připravená, abyste ji přijmuli. Je pro vás příliš velká? Vůbec ne. Můžete se připravit na její přijmutí? Ano. Jste nyní připraveni? Ne. Můžete se připravit? Ano. Jste nyní připraveni? Ne. Chcete se připravit?

Host: Ano.

Abraham: Chcete se připravit? Věříte, že existuje vibrační verze toho, co chcete?

Host: Ano.

Abraham: Myslíte si, že byste našel nějaká slova pro ty věci, nebo je to jen velká, nejasná mlha malých kousků věcí, které jste do vortexu hodil? Nebo je ve vortexu něco, co byste mohl vidět a definovat? Není to snadné, protože nemáte hybnost. Slibujeme, že hybnost přijde rychle. Je snadné říkat druhý příběh, který už hybnost má. Je snadné říkat všechny ty věci, ale tak to nemusí být.

1998177

Co je ve vortexu, co byste rádi definovali? Najděte tam něco prostého jako stav jasnosti nebo cokoliv. Co tam je, co chcete, co chybí? Kvůli čemu se cítíte ztraceni? Co je ve vortexu, co není tady? Co je tam, co chcete? Co je tam venku? Co je tam nahoře? Co chcete? Co chcete, co nemáte?

Vyberte si něco blízkého. Když říkáte: “Chci auta,” nebo “Chci všechno” a pak se ptáte: “Jak?” změňte tu jednu otázku na “Proč?”. Otázka “Proč” vás v hybnosti vaší touhy udrží déle. Otázka “Jak” vás z něj téměř pokaždé rozhodí. Kdykoliv žádáte o odpověď, kterou nemáte, ztrácíte své napojení. Ale když pokládáte otázku, která vás žene kupředu v hybnosti vaší touhy, umožňuje hybnosti touhy se dostat dále.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si vytvořit skvělé spolutvůrčí zážitky

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Opět SUPER!!! 😀 Díky Dajwe!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *