Abraham Hicks – Jak vibrace jídla ovlivňuje tělo?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Zdravím, Abrahame. Jsem moc ráda, že tu jsem. Před 10 lety mi o vás řekli moji rodiče. Mám několik otázek. Jako první mě napadá otázka o tom, jak vibrace jídla ovlivňuje naše tělo.

Abraham: Převážně jde o vibraci, kterou očekáváte, že dané jídlo má. Existují extrémy… nepijte bělidlo. Ale převážně z jídla získáte to, co od něj očekáváte.

Host: Bylo mi řečeno, že ovoce má vyšší vibraci, nebo jídla, která jsou blíže k zemi, mají vyšší vibraci. Je to pravda?

Abraham: Čím méně je jídlo zpracované, tím obsahuje méně odporu.

Host: Dobře, to dává smysl.

barevna louka

 

Abraham: Hraje v tom roli ale ještě další faktor. Čím více jste v souladu, tím více jste schopna mít prospěch z jakéhokoliv místa, kde se nacházíte. Je to to samé, o čem jsme právě mluvili. Jak jste sladěná a proudí vámi všechny tyto zdroje, tak pokud jste v tom stavu, kdy víte, kým skutečně jste, pak vás kontrast vibračně nijak netrápí. To se týká všeho, co v životě prožíváte. Když jste v souladu, tak věci, které se mohou jevit znepokojující, nejsou znepokojující. To vám dává dokonalý smysl, že?

V souvislosti s tím, co jsme právě řekli, to přesně sedí, že? Samozřejmě se chcete sladit se tím, co děláte. Řekněme, že jste v situaci, kdy věříte, že první jídlo je pro vás dobré, a druhé jídlo je pro vás velmi špatné. Řekněme, že z nějakého důvodu si myslíte, že to špatné jídlo je vaší jedinou možností. Řekněme, že na nějakou chvíli je pro vás jedinou možností, a předtím jste ho považovala za nezdravé jídlo. V tom případě musíte najít způsob, jak to jídlo ocenit. Jak na něm najdete ocenění, tak už pro vás nebude neprospěšné.

flowersiii

 

Vy všichni jste ale v situaci, kdy si můžete sehnat cokoliv, co je podle vás nejlepší. To rozhodně zastáváme. Jak jste sladěni na vyšší frekvenci, na tuto ryze pozitivní energii, budete inspirovaní svou cestou nejmenšího odporu. O tom jsme mluvili. Co když jídlo, které chcete, není pro vás v tuto chvíli dostupné? Tak skrze cestu nejmenšího odporu budete inspirovaní k jídle, ze kterého budete mít největší prospěch. Je to o řízení se svým blahem.

Mimochodem spousta jídel, které jste odepsali, má velkou hodnotu. Lidé dnes na této planetě dělají více škody tím, že mají obavy z toho, co jedí, než kdyby nic o jídle nevěděli, a jedli tak, že by se řídili svým blahem. Mnoho lidí jedí v pocitu kontroverze, nebo v pocitu viny či špatnosti. Používají jídlo, které jedí, jako důvod nebýt ve vortexu, a pak cokoliv, co sní, se těžko dostává skrze jejich tělo, které tak nemá k dispozici běžné zdroje na zpracování toho jídla.

Čtěte také:  Jak vyléčit své tělo?

bananas_2-wallpaper-1366x768

 

Host: To je neuvěřitelné, protože znám několik lidí… na Floridě žije doktor, který dokáže lidi vyléčit v podstatě tím, že jim předepisuje stravu jen na ovoci. Bylo neuvěřitelné sledovat, jak se ti lidé změnili a vyléčili.

Abraham: Je v tom několik faktorů. Souhlasíme s vámi. Vše, co jste řekla, je v souladu s tím, co jsme právě řekli. Lidé, co hledají či potřebují uzdravení, mají tak silnou touhu a svolávají spoustu energie, pak najdou někoho, kdo věří ve svůj proces, a je schopen tu svou víru přenést na lidi, kteří se tak dostanou do souladu, a tudíž dosáhnou uzdravení. Někdo velmi vlivný by to samé dokázal udělat s želé bonbóny.

Host: To je skvělé. Už to asi chápu.

 

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Tři věci, které prospějí zdraví vašeho těla

Přepis (video na konci): Host: Mám dvě rychlé otázky. Na první jsem se včera zapomněl …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *