Abraham Hicks – Jak Zdroj vnímá naše omluvy?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Ještě že na slovech nezáleží.

Host: Děkuji za to, že jste mě naučili, jaké to je pociťovat skutečnou lásku.

Abraham: Je pěkné být tím, kým jste, že ano?

Host: Ano. Ano. Mojí otázkou je: Jak Zdrojová energie vnímá omlouvání? Nebo omluvy?

Abraham: Jako zbytečné. Zdroj se nikdy neomlouvá. Zdroj se nikdy neomlouvá, protože Zdroj nikdy není odsouzen, takže neexistuje nic, co by měl odčinit. Ale z praktického úhlu pohledu, z hlediska toho, o čem tady dnes mluvíme. Cokoliv, co ve vás vyvolá lepší pocit, je dobré. Náš přítel mluvil o tom něco odčinit. A omluva je tak trochu jako snaha odčinit hádku. Akorát hádku nemůžete odčinit, jen ji znovu aktivujete. Protože ji odčiňujete mimo vortex. Protože se na ni soustředíte. Což vás udržuje mimo vortex. To je důvod, proč jsme na otázku, jak omluvy vidí Zdroj, odpověděli tak přímočaře.

Zdroj je bez odpouštění, protože to je jako překonávat odsuzování, ale Zdroj je bez odsuzování. Budeme mluvit v lidských výrazech. Ptáte se na Zdroj. Mluvme o vás. Když odpouštíte, bylo by to jako jít do vortexu?

Host: Ano.

Abraham: Bylo by to jako odpoutání se od toho, co vás drželo mimo vortex?

Host: Ano.

IMG_2320

Abraham: Když… A možná omluva a odpuštění je jedno a to samé. Je to o odpoutání se od toho, co vás drží mimo vortex. Je to jako někomu druhému, komu se omlouváte, nebo mu odpouštíte, říct: Už to přestanu používat jako svou výmluvu nebýt ve vortexu. Ale je to trochu riskantní, protože i když to nepoužíváte, stále se na to soustředíte.

Což znamená…

Host: Znovu to aktivuji.

Abraham: Přesně tak.

Host: Všimla jsem si, že jsem závislá na tom mít pravdu.

Abraham: Je to epidemie. Nejste jediná, kdo ji má. Vzniklo to ze soutěživého světla měření a porovnávání hromad. A tak spousta lidí… Esther se s tím potýká alespoň jednou denně, protože jste byli naučeni, že mít pravdu přináší odměnu. My jen chceme, aby vyšším kritériem bylo bytí ve vortexu než mít pravdu. Protože všichni můžou mít vlastní názor. Což znamená, že všichni můžou mít pravdu. A jen proto, že máte názor jiný, a tudíž jste přesvědčena, že pravda je někde jinde, není pádným argumentem pro cokoliv, u čeho se budete cítit dobře nebo vám prospěje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Rozvíjení kontrastu

Host: Když jsem uprostřed toho stavu, kdy mám tendenci mít pravdu….

Abraham: Sepište si to… Je to jako vyskočit z letadla bez padáku. Nebojte se, za chvíli to skončí. Někdy při tom volném pádu jste bez možnosti udělat něco jiného. Protože už jste vytvořila spád… Ale mohla byste se rozhodnout to rychle zobecnit. Jinými slovy… Např. – chcete mluvit o situaci, ve které chcete mít pravdu?

Host: Ano. Týká se to mé dcery. Tlačím proti…

Abraham: Dobře, dál už nemusíte pokračovat. Řekněme, že se na něčem neshodnete. Vy si myslíte, že máte pravdu, dáváte to najevo a necítíte se dobře. A teď se to znásobilo, protože jste mimo vortex a zdá se, že jste mimo vortex kvůli té situaci, což vás ještě více naštve. A když se snažíte být konkrétnější, tím více jste mimo vortex. Tak ve světle naší dnešní konverzace se rozhodnete k tomu přistoupit obecněji. A tak si řeknete… V rámci situace víte, že máte pravdu a ona ne. A v rámci situace ona ví, že má pravdu a vy ne. Ale obecně řečeno, z hlediska emocí, tu dívku zbožňujete. Milujete ji, ona miluje vás. Obecně řečeno se navzájem milujete.

IMG_4175

V rámci té situace se s vámi jedná těžko. Obecně řečeno… Jak k tomu přistoupíte obecněji, dostanete se do vortexu. Není dobré tohle chápat? Ve vortexu máte pravdu. A pak řeknete: “Jak tam jsem, tak ji miluji. Teď to možná vyřešíme.” Nechoďte tam… Nechoďte tam… Je to moc brzo. Nechoďte tam. Dokud nebudete stabilně ve vortexu, tak tam nechoďte. Přestaňte obětovat vortex pro to mít pravdu. A o tom je bezpodmínečná láska. Za každou cenu zůstat ve vortexu. Protože na tom více záleží.

Co se stane dále? Pobydete tam víc, vortex, který už připravuje okolnosti a události, aby vám dal přesně to, co hledáte, vám teď může odhalovat podrobnosti… Nechcete, abyste měla pravdu a ona ne. Chcete, abyste obě měly pravdu. Jen si myslíte, že abyste měly obě pravdu, tak s vámi musí souhlasit. Zajímavé na tom je, že si to všichni myslí. “Chci, abys se mnou souhlasila, tak pojď sem a věř v to, co já.” A jak to lidem vůbec funguje? Nefunguje. Moc dobře ne, že? Bezpodmínečná láska je o tom vidět toho druhého očima zdroje. A Zdroj má vždy důvod milovat.

IMG_1058

A když milujete, všechny ostatní důvody proč nemilovat jsou nepodstatné. Tady a teď, kde je všechna vaše moc, kde potkáte samu sebe, se kompletně sladíte s tím, kým jste. Viděli jsme, jak ten pocit toho milujete. Milujete pocit lásky. Jak se s tím sladíte, budete praktikovat ten pocit, pak vám přijdou konkrétnější myšlenky, které tu vibraci pochválí a zesílí. A pak se ten vztah bude vyvíjet a stane se všemi těmi věcmi, o které jste žádala v těch napjatých situacích. Jakákoliv vaše hádka vytvořila něco, co chcete. Chtěli bychom vám všem říct… podle mě jste na to teď připraveni. Včera ráno jste to tak snadno možná neslyšeli.

Čtěte také:  Abraham Hicks: Abraham říká, na co se máte zaměřit

Velmi rádi vám tohle říkáme, když víme, že to pochopíte tak, jak to myslíme. Podrobnosti, které si myslíte, že chcete, nejsou ani zdaleka tak dobré, co vám může dodat vortex. Protože jste to tam postupně dávali po kouskách, nevíte jak vypadá celkový obraz, který jste vytvořili. Tušíte to. Tak trochu to cítite, ale ještě to nemůžete formulovat. Ale jak se ve vortexu zdržíte o něco déle, budete to schopni přeložit do životních zkušeností, které vám dají ten pocit, že si tvoříte svůj vlastní život. To je ten pocit hrdosti a oceňování své schopnosti tvořit. A z ničeho nebudete mít větší pocit, že máte pravdu. Protože si začnete uvědomovat všechny ty malé kousky, které jste složila.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *