Abraham Hicks – Jste sobečtí jako vaše kočka? (Část 2/2)

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Pozn.: 1. část naleznete zde

Víme, jak dobře se cítíte při pohledu na chtěné věci. A chápeme, proč chcete tyto věci podporovat. A naopak chápeme, proč nechcete podporovat věci nechtěné. Chceme vám tady ale říct, že tyto věci podporujete pouze svou pozorností.

Někteří z vás říkají: „Pokud nebudeme věnovat pozornost nechtěným věcem, potom nás zaskočí.“ A my říkáme, že když věnujete pozornost těmto nechtěným věcem, poté jich budete mít v životě víc.

Základem vašeho života je svoboda. Máte takovou svobodu, že si můžete určit jakýkoliv směr svých myšlenek. Radost je vaším cílem. Dobrý pocit je to nejdůležitější. A samozřejmě, váš růst je přirozeným výsledkem tohoto zaměření.

Jak tu tedy postupujeme dopředu a uvědomujeme si, že možné je vše, jak nejlépe můžeme využít tento čas strávený spolu?

cat4

Budeme hledat cestu největšího umožňování. Můžeme ji nazvat cestou nejmenšího odporu, protože to znamená to samé. Je to cesta umožňování. Je to myšlenková cesta, slova, představa, obraz, vzpomínka, projekce myšlenky, procesy, nástroje, triky.

Esther říkala Jerrymu o svém nejsilnějším pocitu vzrušení, který kdy zažila. Bylo to tehdy, kdy vjížděli se svým obrovským autobusem do střediska pro karavany v Chulka Vista. Těšila se na to, jak autobus zaparkuje, jak se vydá na procházky po pláži, jak bude cítit čerstvý mořský vzduch a pozorovat západ slunce. Jinými slovy, byl to ten moment, kdy projela branou a zatáhla za velké vzduchové brzdy, které vydávají zvuk „psssst!“. Bylo to jako by oznámila světu. „Tak jsme tady.“ Byl to pocit vzrušení, který je téměř nepopsatelný.

Jak se poté Esther snažila ten pocit zopakovat, zjistila, že když myslí pouze na ten obří autobus, tak se do toho pocitu dostane jen trochu ale ne moc. Přišla na to, že když si vzpomene na dobu, kdy přijížděli do El Pasa, a bude myslet na ten výborný oběd, který měli v La Posta a pak na cestu přes poušť, kde si všimla západu slunce a pak na procházku v Arizonské poušti a pak jak se vrátili zpět na silnici a jeli téměř bez žádné dopravy, a pak na udržování stále rychlosti 100 km/h a na pocit té síly autobusu, jak si plachtil po poušti. A pak na zastávku u odpočívadla a na piknik s Jerrym, a pak na těšení se na svou další cestu, a poté na příjezd do Chula Vista – panečku, to se v tom pocitu celá rozplývala.

Čtěte také:  Araham Hicks - Jádro pocitu (vědomé zaměřování se)

Esther zjistila, že může využít nějaké radostné zkušenosti za účelem se cítit dobře teď  kdykoliv se jí zachce. Často se vrací do svého centra v Texasu, kde byl uměle vybudován potuček, který ale vypadá velmi skutečně. Lidé, kteří nejsou místní, ani neví, že tam vždy nebyl. Esther si sedí na mostu z velkého kamene, nohy má natažené a lehce si s nimi pohupuje.

cat5

A jak tam tak sedí, přijde Micka zpoza skalního výstupku, rozhodne se skočit na další kámen a doslova si to proletí kolem hlavy Esther. Když si Esther na ten moment vzpomene, dosáhne velmi silného spojení s energií Zdroje. Micka si to pak vyskáče na strom a zastaví se dost dlouho na to, aby řekla: „Viděla jsi to?“

Pak ze stromu sleze a zastaví se dost dlouho na to, aby řekla: „Viděla jsi to?“ A pak zase vyleze na strom, zastaví se a řekne: „Viděla jsi to?“. Názorně tak ukazuje, jak si ten moment velmi užívá. A Esther se na ni nemůže zaměřovat, aniž by se nenapojila na energii Zdroje.

Všichni jste podobné momenty zažili. Možná to byl den, kdy jste potkali někoho, koho milujete – věděli jste to, hned napoprvé. Možná to bylo to první, co vám ten člověk řekl a vy jste hned věděli, že tu osobu milujete. Možná to bylo poprvé, co jste spolu spali. Možná to bylo poprvé, co jste byli venku na večeři. Možna to bylo poprvé, co jste někam společně jeli. Všichni tyto momenty máte. A pokaždé, co na ně vzpomínáte, se dostáváte do toho místa plného vzrušení.

A tak se vás ptáme – co kdybyste co nejvíce momentů během dne mysleli na ty chvíle a věci, které vás dostávají do toho místa plného vzrušení? To je to jediné, co musíte udělat, abyste otevřeli svůj poklop a umožnili tak vesmíru vám doručit vše, o co jste žádali.

cat6

Nikomu nic nemusíte vysvětlovat. Nic nemusíte odůvodňovat – ve skutečnosti ani nemůžete. Svůj čas nejlépe využijete tím, že si najdete příjemný moment a „vyždímáte“ z něj vše, co se dá. Pokud bychom byli ve vaší kůži, sečetli bychom všechny ty momenty dohromady. Předstírali bychom, jako by se nám všechny ty úžasné a vzrušující věci udály v jednu chvíli. Přidali bychom to k tomu. Vymysleli bychom si to. Pustili bychom to do budoucnosti. Jinými slovy, všemi svými schopnostmi bychom radostně vyváděli a užívali si lahodnosti své životní zkušenosti. Potenciál pro radost je dnes za hranicemi všeho, co kdy kdo prožil.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vznikl zákon přitažlivosti?

Nikdy bychom nepřestali mluvit o tom, jak je to dobré! Nikdy bychom o tom nepřestali mluvit, protože je to tak dobré. Viděli jsme všechny lidi, kteří prožili všechny životy, a nikdy jsme neviděli takový potenciál, který se vám právě teď nabízí.

Potenciál pro radost v této časo-prostorové realitě je za hranicemi všeho, co kdo kdy prožil. A pokud bychom byli ve vaší kůži, využívali bychom každé záminky, kterou bychom mohli najít, se napojit na energii Zdroje. A každý prchavý sen, který jsme kdy měli, by připlul do našeho života jako motýl a řekl by: „Tady jsem. Tady jsem. Tady jsem. Vzpomínáš si na mě? Snil jsi o mně, když ti bylo 12. Pamatuješ si mě? Snil jsi o mně, když ti bylo 18. Pamatuješ si mě? Včera jsi o mě požádal. Pamatuješ si mě? Pamatuješ si mě?“

Protože každý z nich si vás pamatuje. Každá touha, která kdy byla zakódovaná do vaší vibrace, je na své cestě za vámi. Nemusíte je obdržet všechny zaráz. Ani byste to nechtěli. Jsou rozprostřeny v dokonalém seskupení, tak abyste si užili jejich nikdy nekončící perfektní manifestaci ve vaší zkušenosti. Své pokrmy nejíte všechny najednou – ani byste nechtěli. Chcete si je užít jedny po druhém. To samé platí s orgasmem, pochvalami, atd.

Jinými slovy, tohle je životodárná zkušenost. Tohle není jen váš život – tohle je život, který skrze vás žije. Jste obyvateli tohoto všeho.

Zdroj

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. KRÁSNÝ článek, děkuji ZA PŘEKLAD A SDÍLENÍ

  2. Děkuji za překlad, úžasné!

  3. Děkuji a po přečtení se cítím báječně.

  4. Moc krásné,děkuji za překlad.Přeji všem ať pluji s energii zdroje…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *