Abraham Hicks – Jste tvůrci své reality

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Chceme, abyste pochopili, že se do vortexu nemusíte motivovat, ani nemůžete. To je jako tlačit nudli. Jako snažit se přimět děti udělat něco, co nechtějí. Místo toho si musíte uvědomit, kdy ve vortexu jste. A my vám slibujeme, že v něm jste každý den mnohokrát. A pak dělejte co můžete, abyste v něm zůstali o něco déle. Musíte začít praktikovat pocit bytí ve vortexu, dokud ten pocit nebude vaší normou, raději než aby pocit mimo vortex byl normou. Je zajímavé vás pozorovat.

Představte si, kdyby vám někdo řekl: “Právě vyšel nový film ve 3D. Okolní zvuky v tom kinu jsou naprosto úžasné. Viděl jsem ho, je skvělý. Chtěl bys jít se mnou a mít tento báječný smyslový prožitek ze zhlédnutí toho filmu, nebo bys chtěl sedět tady v pokoji a představovat si to?”

A vy řeknete: “Kde mám lístek? Jdu s tebou.”

sunset

Tím chceme říct, že jste závislí na věcech, které můžete smyslově vnímat. Proto je součásná realita pro vás tak přesvědčivá. Je pro vás přesvědčivá, protože je bohatá na věci, které můžete vidět. Ale my vás chceme přesvědčit, že i když je váš svět bohatý na barvy, zvuky, vůně, chutě a pocity, tak tento vortex, který na začátku není tak bohatý, protože ještě nejste dost v souladu, abyste to smyslově vnímali.

Pokud si zvolíte emoční bonus bytí ve vortexu a chvíli v něm setrváte jen kvůli tomu pocitu, tak vám slibujeme, že vortex se stane stejně skutečný, barvitý a smyslově vnímatelný jako cokoliv jiného, co znáte. Takto zevnitř vortexu tvoříte. Takto se váš fyzické svět manifestuje. Takto energie Zdroje přivedla vše, co znáte jako realitu, do reality. Jste tvůrci své reality. Akorát se ochuzujete, velmi vás milujeme, od většiny dobrých věcí, velmi vás milujeme, které jsou ve vortexu. Řekli jsme vám, že vás velmi milujeme?

Přednesli jsme vám fakt, že by se vám mohlo dařit daleké více, než právě teď. Akorát jste nevěnovali pozornost svému naváděcímu systému. Snažili jste se potěšit ty, kteří se usmívají, když je potěšíte a kteří se mračí, když je nepotěšíte. A kteří jsou nevypočitatelní. Jinými slovy- při pátrání po souhlasu ostatních nenajdete uspokojení, které hledáte. To najdete jen tehdy, jak se naladíte na úplnost toho, kým jste. A když se začnete nalaďovat, tak ihned ze začátku pocítíte, že se posouváte ve směru toho, kým jste. Zprvu to pocítíte jako úlevu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Názorná ukázka soustavného oceňování

joy2

Odpoutejte se od napětí myšlenek, které vás oddalovaly od toho, kým jste a prostě běžte s proudem. S vibračním tahem vortexu. Jak tomu umožníte, tak je to jako korek, který vyplave nad zpět hladinu ve chvíli, kdy ho přestanete držet pod vodou. Když se oprostíte od myšlenek odporu, tak se ponoříte do vortexu.

Pak řeknete: “Asi půjdu do vortexu. Asi teda vím, jak v něm zůstat. A už z něho nikdy nechci vystoupit.”

A my říkáme: Kdyby nebyla cesta ven, tak nemůže být cesta dovnitř.

Kdybyste nemohli poznat, co nechcete, tak byste nepoznali, co chcete. Kdybyste se někdy nemohli z frekvence odladit, tak byste neměli touhu se na ni znovu naladit. Musíte přijmout, že jste svobodné, hodnotné, rostoucí bytosti, a že je naprosto v pořádku se hrabat v problémech, protože problémy tvoří řešení a řešení výtvorem, které jste stvořili. Chápete, jak to funguje?

Jste tvůrci a tvoříte skrze myšlenky. My jen chceme, abyste své myšlenky řídili podle pocitů a ne podle myšlenek, protože když se řídíte podle myšlenek, tak jste zmatení. Pocit vás vezme ve směru toho, kým skutečně jste. Když přijmete, že jste energií Zdroje ve fyzickém těle a jste tady, abyste hledali a třídili a rostli, a že vaše vyšší já roste, a že skutečný čas – přítomný čas – je v tomto, dle vašeho pohledu, imaginárním, ale velmi skutečném vibračním místě, které představuje úplnost toho, kým jste. Což je bohatost, hloubka a dech všeho, čím jste se stali. A když se uvolníte a umožníte se vydat tímto směrem zevnitř vortexu, jak začnete žít život zevnitř vortexu, tak ti, kteří vás pozorují, budou tak úchváceni tím, co vidí.

Uvidí někoho s čistou myslí, kdo je flexibilní, pohodový, bez negativního nádechu. Uvidí někoho optimistického, komu se dobré věci stávají snadno a často. Uvidí někoho v souladu. Uvidí někoho vtipného a moudrého. Uvidí někoho, kdo zná hodnotu sebe a všech ostatních. Uvidí člověka, v jehož přítomnosti se budou cítit lépe. Budou vám říkat “povznašeč”, mistr.

sunset3

Budou se vás ptát na vaše tajemství a vy jim řeknete: “Jsem v souladu s tím, kým skutečně jsem. Umožňuji si úplnost.” A pokud jste dost odvážní a oni budou připravení, mohli byste jim říct: “Teď konečně svůj fyzický svět vidím očima zdroje. Konečně jsem zjistil, kým jsem. Jsem tvůrcem a dělám přesně to, pro co jsem sem přišel. Bavit se a přitom růst.”

Rádi si s vámi popovídáme o čemkoliv, co je pro vás důležité. Nejsou žádné hranice. Je naší touhou vám pomoci se z vašeho místa posunout ve směru toho, kým skutečně jste. Chceme, abyste cítili úplnost toho, kým jste. Líbí se nám, když jste ve vortexu. Ale nejsme nešťastní, když nejste. Protože ať už ve vortexu jste nebo ne, my jsme. A to je zajímavá věc, kterou bychom chtěli, abyste pochopili. Objevíte, že Abraham nebo vaše vnitřní bytost nevystoupí z vortexu, aby vám poradil. Naše poradenství děláme jedině uvnitř vortexu. Esther to občas velmi štve.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vytvořte si dokonalý den

Esther: “Abrahame, pracuji velmi tvrdě. Jsem celou dobu na cestě a sotva jsem doma. Myslím si, že když mám problém, tak bys měl přijít a pomoct mi s ním.”

A my říkáme: “Pomáháme ti s ním z tohoto místa. Jsme tady jako vibrační shoda k řešení. A pokud jsi stále vibrační shodou s problémem, tak nejsi tam, kde jsme my – pojď sem.”

Ona na to: “Ne – ty pojď sem.”

My: Pojď sem.

Ona: Ne, ty pojď sem.”

My vždy vyhrajem. Protože ani jedinkrát jsme za ní nešli. Ani jednou jsme nevystoupili z vortexu, abychom vám pomohli být stále souladu s vašim problémem. Jsme vždy orientovaní na řešení. A když se rozhodnete, že to je to, kým jste, život bude pro vás sladší. O čem chcete mluvit?

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Díky, Abrahama není nikdy dost 🙂

  2. Díky za pochopení…
    Nyní jsou tu energie v rovnováze. Ber toto sdělení jako dar za dar…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *