Abraham Hicks – Každý moment je manifestací

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mou druhou otázkou je, jak si mám umožnit být připravenější… například někdy vím, že jsem v tom pocitu, vím to, a děje se to, fyzicky se ten výsledek stane, a snažím se uklidnit a řeknu si: Dobře, není na to čas, tak zaujmu další přístup a nezaměřuji se tak silně…

Abraham: Tohle je to, co chceme, abyste slyšel. Pokud byste dokázal přijmout, že ta cesta, která vás vede k cíli, je to, o čem to celé je, a že vždy bude další cíl… Když přijmete nekonečnost neustále nových tužeb, můžete se více uvolnit v tom, že se to ještě nestalo. Něco se totiž vždy děje.

Tohle se vám bude líbit. Řekněme, že jste se rozhodl, že chcete určitou věc nebo zážitek. Jste na cestě za tím. Neustále se cítíte jistější, protože máte z toho lepší pocit. Pak se to vystupňuje tak, že se to neodehraje úplně tak, jak jste chtěl, ale odehraje se to do něčeho, a to bylo něco. Své manifestace nedosáhnete jen tehdy, když vyhrajete v loterii. Každý moment… tohle si poslechněte… hledáme nové způsoby, jak vám to objasnit, abyste věděli, o čem mluvíme.

field_of_flowers_5-wallpaper-1366x768

Každý moment je manifestací. Vždy se děje nějaká manifestace. Tím myslíme, že vždy existuje verze každého momentu, kterou dokážete vnímat. Manifestace se dějí neustále. Neustále. Když se snažíte dosáhnout konkrétní manifestace, kdybyste si uvědomil – Počkat, tato chvíle je manifestací. Co slyším, vidím, ochutnávám, cítím? Čemu věnuji pozornost? Když se zaměříte na to, co cítíte společně s manifetacemi, které vidíte, vylepšíte manifestace, které k vám chodí.

Vy lidé máte postoj ve smyslu: Stojím v prázdnotě a čekám na manifestaci. Nikdy nestojíte v prázdnotě. Manifestace kolem vás prší neustále. Manifestace ostatních řidičů. Manifestace lidí, co vám poskytují služby. Manifestace toho, že poskytujete službu druhým. Manifestace se dějí neustále. V každé chvíli převádíte svou vibraci do manifestace. Jen byste měli hledat to nejlepší, abyste se vycvičili do těch druhů manifestací.

Možná to zní, že jsme se odchýlili od tématu, ale položte tu svou otázku znovu. Položte ji tak, jak jste ji položil původně. Ciťte rozdíl v tom, jak ji pokládáte.

road_among_trees-wallpaper-1366x768

Host: Jak se mohu připravit na své manifestace?

Abraham: Tím, že si uvědomíte, že jste v manifestaci nyní, a vaše reakce na nynější manifestaci je ta příprava. To, jak reagujete na vaši nynější manifestaci, je vaše příprava na další manifestace. Je to o tom, jak reagujete. Proto byste neměli být unavení, protože když jste unavení, vaše reakce stojí za houby. Proto byste se měli dobře vyspat, ať to pro vás znamená cokoliv.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Řešení všech problémů

Proto byste měli být k sobě hodnější, protože když se cítíte jako oběť, vaše reakce nejsou dobré. Oceňte své nyní. Dělejte, co můžete, abyste se cítili co nejlépe nyní za současných okolností, a pokuste na sebe pohlížet tak, jak na vás pohlíží vaše vyšší Já. Vidí vás tak, že jste na správné cestě, vše je v pořádku a pěkně se odvíjí, bude to lepší, vše je dobré, apod.

To bylo dobré.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Báječné! Velmi děkuji ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *