Abraham Hicks – Láska

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Když dosáhnete souladu sami se sebou, ve svém nitru pocítíte, co cítíme my k vám. A jak objevíte lásku, kterou k vám cítíme, oceňování, které k vám cítíme, budete v souladu a každý váš sen bude v procesu manifestace. Na světě neexistuje důvod, abyste se o něco ochuzovali. V nedostatku není žádná ctnost – odporuje to rozpínajícímu se vesmíru. Jděte na to zlehka. Hrajte si s tím. Milujte ty, kteří jsou rozkošní a ty, kteří nejsou, nenáviďte co nejméně, co můžete. A nechtějte po nich, aby se změnili.

love3

Jen změňte svůj úhel pohledu. Nejprve vám připadnou příšerní. Pokuste se na ně podívat v o něco lepším světle. A pak zase. Pak začněte oceňovat nějaké jejich aspekty. Časem objevíte, jak lahodné je být schopen milovat bezpodmínečně. A pak se vrátíte domů. Ale nebudete mrtví. Budete naživu v tomto fyzickém těle. Budete stále rozpínat vesmír – tady a teď. Nemusíte natáhnut bačkory, abyste dosáhli souladu s tím, kým jste. Takového souladu můžete dosáhnout kdykoliv a kdekoliv. Je jen třeba trocha praxe – jeden krok za druhým. Je zde pro vás obrovská láska. A jako vždy zůstáváme nekonečně a radostně… …úplní.

Překlad: Dajw

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Existuje něco takového jako správné a špatné?

V tomto článku a video Abraham odpovídá na otázku, jestli je něco správné a špatné... dozvíme se, z čeho vychází odsuzování a hodnocení druhých, a co je pro nás nejvíce "správné".

3 komentáře

  1. Nádhera! 🙂 Je to TAK! 😉 Děkuji Dajwe! 🙂

  2. Děkuji 🙂 ano, je to TAK 🙂 milovat bezpodmínečně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *